Přejít na výpis diskuzí

Twilight sága: Zatmění

FILM 1.1.2009 
1287 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • your-darling

    ...

    Jakto že je Zatmění třetí...??
    Buffy mám ráda, ale ne tolik, aby mohla být na prvním místě... *7*
  • your-darling

    Re: Re: Re: Myšlenky zločince!

    no jo...Veroniko...Hele jako seš fakt vtipná jo...Ale ten výraz jako fakt klasika...Tady, v Big Stan i v Twilight..no prostě Jackson se nám neztratí... *14*
  • joliett

    Re: Re: Myšlenky zločince!

    jj to jsem viděla, parádní komedie a je tam krásnej. A taky ještě v Pray For Morning, to je sice horor a dost blbej ale on je tam super.
  • joliett

    Re: Re: Myšlenky zločince!

    jako holka vypadal fakt dobře, skoro k nerozeznání
  • conchuitka

    Re: Re: Myšlenky zločince!

    Ale....Michaelko....:-) nekéééé nekoukali jsme na to....xP.....jo máš pravdu,jen podle výrazu.......mazééééééééééééc...uá *1* *1* *1* *1* *5*
  • your-darling

    Re: Myšlenky zločince!

    jo jo..včera sem na to koukala s kámoškou..Máme ho rádi...Hraje fakt dobře, ale bylo mi hop tam trochu líto..Taková rozdvojená osobnost..Nwm..ale na konci jako ženskou bych ho nepoznala...To šlo fakt jenom podle očí a toho jeho výrazu.... *14* *14* *14* *14*
  • anettka-upirrka

    Re: Re: Myšlenky zločince!

    Booože v tom seriále byl upe krásnej..!!♥♥..Ale to on je všude.. *14*
    Momentálně dávaj v kině nový 3D film Poslední vládce větru...určitě jste na tom už někdo byl....A hraje v něm Jackson Rathbone jednoho kluka jménem Sokka..!!..A je tám tááák úžasnej panebože nemohla jsem se na něj vynadívat a pokud jste ten film neviděli tak doporučuji je vážně skvělej...♥♥ *14* *14*
  • lucik188p

    Re: Myšlenky zločince!

    TEN DIL SEM NEVIDELA TAKŽE SE URČITE BUDU KOUKAT . A VIDELI STE SNIM FILM Ten Největší HRAJETAM SICE VEDLEJŠI ROLI ALE TA KOMEDIE JE SUPER ((ALE POKUT STE MLAČI BACHA MLUVI SE TAM SPROSTE *15* ))
  • joliett

    Re: Re: Myšlenky zločince!

    já taky ale klidně se juknu znova, je tam fakt drsnej. Prostě dobrej herec se nezapře!
  • vrtulka

    Re: Myšlenky zločince!

    tak tam je hustej, už jsem ten díl viděla *3*
  • joliett

    Myšlenky zločince!

    Dneska je Jackson Rathbone ve 22:15 na primě v seriálu Myšlenky zločince!
  • your-darling

    Re: good

    Jo, taky sem byla v kině teprve v neděli, ale bomba.Když jsem to stáhla z netu, tak se mi ten film moc nelíbil, ale teď mi přijde lepší než ty dva před tím...
    Ale Edward vypadal děsně..Doufám že nebude v Rozbřesku vypadat podobně, nebo nedej Bože ještě hůř... *14* *14*
  • good

    Nedávno jsem na tom byla v kině,strašně se mi to líbilo(samozřejmě knížka je lepší)ale i tak bylo to perfektní *14* *1* Strašně se mi líbilo jak je Jasper učil a projel to s Alice bomba nemam co k tomu říct fakt pecka *1* *1*
  • Re: Huráá...

    Bomba...!!! *3* *15*
  • lucik188p

    Re: Huráá...

    taki sem si fšimla *4* a jeto super *4*
  • lucik188p

    Re: Re: muže ni nekdo poradit

    dekuju
  • your-darling

    Huráá...

    Koukala jsem na nový žebříčky nej filmů a Eclipse máme jako první a překvapilo mě, že už se umístil i Rozbřesk...
    A ještě k hercům...Rob opět na prnía a Kristen na tuším šestém místě...To je taky good...
    A mimochodem Taylor Lautner se nám posunul ze smutnýho 41.místa na 11...což je taky velkej úspěch.... *3* *3* *3* *3* *3*
  • your-darling

    Re: muže ni nekdo poradit

    Nevím přesně, ale jestli chceš kopírovat nějaký článek, tak by ses měla zeptat majitele blogu nebo alespoň uvést zdroj, ale fakt nwm... *4*
  • lucik188p

    muže ni nekdo poradit

    mam dotaz kterejsem vubec nepatři ale snat mi nekdo odpovi. Kdiš si založim vlastni blog a dam si tam obrazek nebo članek nebo neco v tom stilu s jiniho blogu na webu jeto porušeni autorskich prav nebo ne prosim otpoveste nekdo *8*
  • your-darling

    Re: Vampires Suck (2010)

    tak to je nejlepší parodie jakou jsem kdy viděla...Koukala sem na ukázky ale tohle je na 100% lečí...=o)
    Udělali si z toho dobrou srandu... *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* ...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší