Přejít na výpis diskuzí

Twilight sága: Zatmění

FILM 1.1.2009 
1287 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • gabi5111

    Vampires Suck (2010)

    Vampires Suck (2010)
    http://www.megavideo.com/?v =7HZ1PMQ4
    ak chcete tak si pozrite parodiu na Twilight 1 a 2 :-) je to s Titulkami
  • Re: Re: Pomoc

    Děkuju
  • Re: Proč ?

    Já mám pocit,že někde natáčela njaký film, ale fakt to nevím jistě... *4*
  • crazy.girl3

    Re: Pomoc

    dobrej vkus, nejlepsi pisnicka z celyho filmu
  • tejulka007

    Proč ?

    Ahoj prosím proč nebyla Kristen na Teen Choice Awards 2010 ? díki za odpověď *7*
  • Re: STMÍVÁNÍ ZAMĚNÍ APOD

    Si idiot nebo co náhodou stmívání atd. je strašně krásnej film *3* *3* *3* *14* *14* *14* a mám ho moc ráda
  • your-darling

    Re: OMG

    to je fakt tam půjsou asi hlavně fanoušci...Ale tak snad to udělají tak nějak,že se na to půjde koukat...vždyť podle měl každý film tak nějak otevřený konec...nwm..snad neposerou úplně nej díl... *4* *4*
  • OMG

    Zatmění je krásný film..ale podělaj to jestli rozdělaj Rozbřesk chtěj z toho mít co nejvíc peněz ale v knížce neni děj na 2 dobrý filmy tak to určitě pozmění a bude to trapný no uvidíme podle mě nepujde moc lidí do kina jenom fanoušci proč chodit n otevřenej konec... *16*
  • your-darling

    last day of summer

    Ahojte...Vím že to sem nepatří,ale nevíte někdo kde se můžu kouknout na film Last Day Of Summer od Nikki Reed??
    Dík moc... *14* *14*
  • your-darling

    Re: Pomoc

    Myslím,že je to písnička My Love a spívá to Sia...kdyby to nebylo ono..tak koukni sem:
    http://www.stmivani.eu/12-fil m/eclipse-soundtrack/ *4* *4*
  • Re: ...

    Tady ho máš: http://www.blb.sk/index.php?id=1480 &n=twilight-saga-zatmenie--the-twil ight-saga-eclipse
  • Pomoc

    Ahoj newíte nědo jak se jmenuje ta písnička když se bella chce vyspat s Edwardem jak se tem líbaj??? plosím Děkuju
  • Re: Prosíííím!!!

    Díky moc.. Už jsem ji sehnala.. *3* *3*
  • Re: Prosíííím!!!

    ahoj ta písnička se jmenuje bella´s lullaby a je od cartera burwella můžeš ji najít třeba na stránkách nadruhou.net
  • your-darling

    ...

    může mi někdo vysvětlit proč je eclipse mezi nejnovějšími filmy??? *7*
  • your-darling

    Re: BD - 2. část

    jo taky sem to četla a fakt mě to dostalo..Jak můžou vlastně jeden film dát až rok po sobě...to na to už nějaký lidi pozapomenou a nebu to dávat smysl... *16*
  • anettka-upirrka

    Re: BD - 2. část

    Booožééé..!!..Já nechápu jak to můřou takhle podělat..!!...To jaku bedeme jak debilové čekat rok na druhou část jo...!!!...Jakoby nestačilo že první čast Rožbřesku bude až víc jak za rok..!!...Tak to už je jako moc....bože já bych šla klidně na 4 hodinovej film a i víc..!!!...Když jsem se dozvěděla že to bude rozdělený na dvě části byla sem upe našvaná ale tak nějak sem doufala že tu druhou část daj alepsoň dřív jak za půl roku..!!...Néé ale oni jsou tak blbí že to daj až po roce... *16* *10* ...Bože já mám upe zkaženou náladu..!!..Jak může bejt někdo takhle uplně blbej to nechápu.!!! *5*
  • vrtulka

    BD - 2. část

    zdravím lidičky. Summitem bylo potvrzeno, že druhá část Rozbřesku bude mít v kinech premiéru 16.11.2012. to znamená, že první část bude v kinech 18.11.2011 a ta druhá až rok poté, a to 16.11.2012. je to teda síla, s tímhle jsem nepočítala a popravdě mě to fakt netěší *9*
  • your-darling

    Re: Prosíííím!!!

    zkus mp3s.nadruhou.net
    mělo by to být pod bella´s lullaby a nebo jestli nemyslíš tu filmovou verzi tak tam napiš rivers flows in your.... *4*
  • Prosíííím!!!

    Lidičky, prosím Vás, kde by se dala stáhnout ta písnička(ukolébavka) co hrál Robert(Edward) na klavír. Snažim se ji najít, ale nikdy nenajdu přesně to, co hrál v tom filmu..Díky moc

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší