Přejít na výpis diskuzí

Eragon

FILM 4.3.2007 
85 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • film

    ahoj lidi nevite kde zkouknout eragona cesky?ja uz ho videla ale nepamatuju si ho *8*
  • Re: Re: Re: Re: dotaz :D

    přesně...v tom filmu se mi strááášně moc líbí *14* *14* ale jako herec v jiných filmech fakt ne-e *9*
  • Re: Re: murtagh

    mě se zase nejvic libi Roran
  • Re: Eragon 2

    :D myslim ze ten ¨se tocit nebude a kdyz jo tak to bude stejne propadak jak Eragon
  • citron

    Re: Film

    Vis film ti nedoporucuju videt je to propadak opravdu srovnej knizku a film a neuverim je to strasny jinak nvm kde skouknout ale muzes stahnouz zde http://depositfiles.com/en/files/xe qqej3pb *4*
  • veronnyka

    Re: Re: Re: dotaz :D

    v tomu filmu vypadá strašně dobře *14* ale jako herec se mi nelíbí *9*
  • danielka1996

    Re: Re: dotaz :D

    ¨právě proto že je tak hezkej jsem ho chtěla najít *1* ale díky moc *4*
  • brisingr

    Ahojky lidi....pls nemáte někdo Brisingra knížku uloženou v compíku?? plosím pokud ji někdo ozvěte se mi pls na icq: 389054860
    dííííky mocík....pls prosím moc *3*
  • Re: dotaz :D

    myslíš Murtagha?? toho hraje přece Garrett Hedlund.....kvásnej kluk...ale edwarda (eragona) mám radši *14* *14*
  • danielka1996

    dotaz :D

    ahoj...heledte mam dotaz,nevite jak se doopravdy jmenuje ten herec,ktery v tomto filmu hraje syna od toho zlyho typka :D ?????
  • dodatok

    A kopu dalsich veci som vynechal ale to je tym cakanim a nesustredenim atd.
    A este, tiez som necakal ze to bude podla knihy, ale to co vynechali... to je hriech. Potter bol natoceny omnoho lepsie.
    Teraz bola u nas premiera posledneho templara, a ten bol spracovany tiez velmi dobre s knihou aj ked boli mensie nezrovnalosti. Cize reziser je totalny amater co sa tyka dobrodruznych sci-fi filmoch.
  • Totalna blbost. Do r** s reziserom

    Noo. Film ma nesmierne sklamal, sklamal a sklamal. Tri krat som si pozrel ten film, vyplachol som si oci, skontroloval ci nemam zle DVD, ale nie. Film bol tak neuveritelne zrychleny, ze dokonca tam dali aj snimku z predlohy Brisingr, viz. jak zabil ra´zaka. Skusim vymenovat co najviac nezrovnalosti s knihou:
    1. Myslel som si ze toho draka chcel najprv zabit a ne sa s nim hrat.
    2. S vajcom isli na trh za bromom a ne ze nikdo o nom nevedel.
    3. Eragonov stryko zil az do pol noci tusim 4. dna a niesol ho na zafire a ze bol sneh ked podpalili tu chatrc.
    4. nevedel som ze Teirm je iba osada v bazine. myslel som si ze je to mesto s hradbami, kamennymi cestami jak vravia v knihe.
    5. Stretnutie s Jeodom chybalo.
    6. Broma zabili ra´zakovia tym ze sa brom hodil na eragona aby ho zachranil pred dykou a tak sa spoznali s tym chalanom a ne vo vaznici.
    7. myslel som si ze pred vchodom k Vardenom sa s Kulmi bili a ne ze hned isli dnu.
    8. Preskocili minimalne 80 stran knihy ked vynechali nasledovne: Stretnutie eragona s trpaslikom. Vniknutie dvojcata do mysle eragona, stretnutie s horthogarom, azihadom, suboj s Aryou.
    9. Nevedel som ze zafira vedela chrlit ohen pred bitkou. A ze na tak dlho?
    10. v knihe bol pochod to elesmery ale vo filme bolo iba jak tam sla arya.
    A este to jak proti razakom povedal kuzlo skor jak ho to stihol brom naucit?
    Proste prehnane zrychleny film. Na Eldesta sa vobec netesim, ale na knihu Emperor, ktora by mala byt posledna sa tesim velmi. Kniha bola skvela, mohla by konkurovat Pottrovi a predcila pana prstenov. Malo to tie spravne grady jak sa hovori, lebo par krat som sa skoro pocural ked som nemohol odtrhnut oci od deja. Proste to lakalo citat a citat, a dobre bolo ze napynavy pribeh sa konci neocakavanym zaverom a ide dalsia kapitola, ktora suvisi s niecim uplne inym
    Ale film je totalny prepadak
  • ejiik

    Re: Re: ERAGON

    přesně tak,naprosto souhlasím...potom co sem si přečetla Eragona a následně ho viděla ve filmu,musela sem si tu knihu přečíst znova ptz mi to úplně zkazilo představu*9*
  • Re: Re: tak o filmu

    ono je vlastně fakt že by se ten film ani natočit nedal....v jedničce vynechali moc věcí *5*
  • Re: Re: tak o filmu

    tak díky *4*
  • teweska

    Re: tak o filmu

    ne neni natočenej na youtube jsou z jedničky videa ale píšou k tomu že je to dvojka
  • tak o filmu

    Takže ten film- no ujde musím říct...po pěti zfilmovaných dílech(myslím že jich není zatím víc)Harryho Pottera jsem si už zvykla že to prostě podle tý knížky všechno nebude. Takže ten Eragon mě nijak nepřekvapil. Ale škoda že vynechali tolik věcí. Teirm, Yazuak, Solembum, požehnání té holčičce ve Farthen Duru. Je toho dost. Taky přece když se Eragon šel zeptat Broma na draky (to bylo ještě v Carvahalu) tak Brom mu prostě neřekl: ,,Běž pryč", ale úplně normálně mu o dracích vyprávěl. A ještě, ale opravte mě pokud říkám blbost, nebylo ve filmu vůbec zmíněno to, že Bromův drak se také jmenoval Safira. Ach jo. Ale mile mě překvapili s Bromem, já si ho vždycky představovala jako takovýho staříka s mega fousama *4* sice jsem toho herce až doteď moc nemusela ale díky roli Broma v Eragonovi si mě prostě získal *14* Ale délka filmu taky nic moc teda. Ale tvůrce filmu nijak neodsuzuju. I když těch chybějících věcí je dost. Aspoň můžeme být rádi že nějaký film je ne? Jo a on už je natočený Eldest? Já jen že jsem k němu viděla trailer na Youtube tak nevím...Tak se lidičky zatím mějte.... *3* *3* *3*
  • Re: murtagh

    Jo každá máme jiný styl. Takže holky, mě se zase líbí Jeremy(Brom) heč *5* *3* i když jako Murtagh taky není špatnej mno.... *15* ale pro mě je best Jeremy *3*
  • teweska

    nic moc

    Obsazení super , ale film katastrofa vynechali hodně věcí, které jsou duležité pro pokračování. Těším se na eldesta a doufam, že bude lepší. Jen se chci zeptat už je to nějaká doba co jsem Eldesta četla nevíte proč se to Eldest jmenuje úplně mi to vypadlo.
  • kjaneckova

    Eldest

    Prosím, neví někdo jestli se bude natáčet Eldest (druhý díl Eragona). Jinak děkuji za odpověď.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit