Přejít na výpis diskuzí

Gilmorova děvčata

FILM 4.3.2007 
158 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Prosím

    Ahojky! Prosím vás, scháním všechny díly Gilmorových děvčat na DVD nebo VHS! Jsem schopná solidně zaplatit! Moc děkuju *9* *3*
    • tyret

      Re: Prosím

      Nahrávat si Gilmorova děvčata může jenom vymaštěnec.
  • poraďte prosím

    Ahoj lidičky,mam doma všechny díly,teď jsem dokoukala druhou řadu a pustila si první díl ze třetí řady a vůbec mi to nesedí.Na konci druhý řady je svatba Sookie a Jacksona,Rory se políbí s Jessem a s Lorelai se rozejde Christopher a když jsem si pustila první díl ze třetí série,tak najednou je Lorelai s Lukem,její matka a otec přijeli z nějaké dovolené a Rory je v pokoji s Paris.Chci se zeptat jestli to tak má být a nebo mi chybí nějaké díly.Díky
    • Re: poraďte prosím

      Já myslím že to je sen...ale první dojem mate ano!
    • Re: poraďte prosím

      ahoj ja mam stahnuty 1-6 serii a chybi ti dily
    • lucaa73

      Re: poraďte prosím

      to je 6. řada asi to máš špatně :)
    • omluva

      Omlouvám se,beru zpět co jsem sem napsala,podívala jsem se na celý díl a pochopila jsem.....
  • poraďte

    Ahoj,já potřebuju vědět jak se doopravdy jmenuje deanova manželka linzy jako doopravdy né v tom filmu dekuju napiste mi to prosim na email Vendula.Zelinkova@seznam.cz
  • gilmorky on-line

    vsech 7 rad gilmorek najdete na http://serialy.sleduj.org/
  • klara24p

    opakovat;-)

    tenhle seriál je to pravé na podzimní odpoledne;-)moc se mi líbí a byla bych ráda, kdyby se opakoval.
  • Pokracovani ???

    Tak jsem konecne nasla cas na dokoukani 7. řady a obavala jsem se konce, jak vsichni pisi z to blbe skoncilo a bla bla bla. Nemyslim, že blbe, proste to jen nebyl zadny velky zaver, zadny happy end, jak u jinych serialu byva zvykem, kdyz se s nim konci. Tady bude asi fakt ten problem, ze nikdo nevi, jestli serial opravdu konci a proto tahle serie skoncila nemastne, neslane.
    Myslim, že 8. řady nebo alespon nejakeho pokracovani se dockame, protoze kazdy z producentu si umi spocitat jedna a jedna, a to, že by se jim to na vysost financne vyplatilo. Otazka je, co kdyz se nerozhodnou pro 8. řadou ale pro celovecerni film? Fanousek jiste bude rad za kazde pokracovani, ale nejsem si jista, zda by film dosahoval tech spravnych filmovych kvalit. Neni potreba zoufat, že ted se o zadnem pokracovani nemluvi, protoze kdyz si vezmeme Sex and the city: The Movie, tak ten vznikl AZ 4 ROKY po odvysilani posledniho dilu posledni serie. Nám už jen zbýva doufat, že nebudem muset cekat tak dlouho..

    V pripadnem filmu by mohla byt svatba Luka a Lorelai, kde by se Rory opet po letech potkala s Jessem, a protoze uz je ted volná, Jess dospel, a stal se treba spisovatelem a tudiz zaraz vhodnym partnerem, tak by se mohli zas dat dohromady. Jess byl pro Rory vzdy nejvhodnejsi, vzdycky to mezi nimi nejvic jiskrilo, a dily s nim meli nejvetsi stavu. Dean se k ni vubec nehodil, at uz vzhledove, tak svym detinskym chovanim. Logan byla takova prijatelna nahražka za Jesse, ale ted, když mu Rory vratila prsten, tak je šance, že by mohla byt zas s Jessem... *7*
    • Re: Pokracovani ???

      Já bych si moc přála aby udělali ještě 8 řadu.... *14* ale prý už jí točit nebudou, všichni říkají že 7 řada je prostě poslední *9* a hrozně mě to mrzí... ten seriál MILUJU a ze všeho nejvíc mě mrzí, že si Rory odmítla vzít Logena *9*
    • puspuspusinka

      Re: Pokracovani ???

      dyby ste se pořádně koukaly tk zjistíte že se k sobě vrátit Jesse a Rory nemůžou za 1) má Jesse prej před svatbou bo co a za 2) ona bude prej s Loganem říkali že se nekonec vezmou a s Loganem jt lepší mě Jesse nebawí !!! *3*
    • Re: Pokracovani ???

      AHOJ VŠEM, MUSÍM TEDA ŘÍCI, ŽE JSTE MI TO VZALA NAPROSTO Z HLAVY, TAKHLE TO PODLE MNĚ MĚLO SKONČIT, POŘÁD JSEM V TO DOUFALA, A ABYCH SE PŘIZNALA, TAK ZÁVĚR MNĚ TROCHU ZKLAMAL, MÁTE PRAVDU ASI HO CHTĚLI NECHAT OTEVŘENÝ, KDYBY SE SNAD ROZHODLI PRO POKRAČOVÁNÍ, ALE BOHUŽEL, MYSLÍM, ŽE JIŽ ŽÁDNÉ NEBUDE, KONECKONCŮ JSOU TO SKORO 3 ROKY, CO SE DOTOČILO. JESS SE K RORY OPRAVDU HODIL NEJVÍCE, MĚLO TO S TÍM ŠŤÁVU, NAOPAK LOGAN TEN SE MI K NÍ VŮBEC NELÍBYL, ŘEKLA BYCH, ŽE KDYŽ SE TAM OBJEVIL, TAK SE ZHORŠILA I KVALITA CELÉHO SERIÁLU, DOSTALO, TO TAKOVÝ, AŽ MOC PODOBNÝ STYL K OSTATNÍM SERIÁLŮM, VE KTERÝCH JSOU TAKÉ MLADÍ A BOHATÍ (NEVÍM JAK TO NAPSAT, JESTLI MI ROZUMÍTE?), MNĚ SE PRÁVĚ NA GILMORKÁCH LÍBILO, ŽE TY PRVNÍ SÉRIE SE TOHOTO STYLU VYVAROVALY! A DEEN, TEN MI ZASE TAK NEVADIL, MYSLÍM, ŽE TO BYLA DOBRÁ PRVNÍ LÁSKA, A TÍM BYCH TO SKONČILA JINAK GILMORKY MILUJI!!! *14*
    • Re: Pokracovani ???

      Naprosto souhlasím!!!Jess se k Rory hodil ze všech nejvíc!!!To dokazuje i fakt,že spolu skutečně chodili... *14*
      • puspuspusinka

        Re: Re: Pokracovani ???

        tj blbost Logan je krásnej jj choval se k Rory jako debil awe pak s nim chodila zas a chtela si ho i vzít ale nšlo to a Jesse s ní nechodil ves kutečnosti pre chodil s Hayden Panettierre *13*
        • Re: Re: Re: Pokracovani ???

          Na začátku července 2006 se rozešel s přítelkyní Alexis Bledel.Chodili spolu 3 a půl roku!!!!!!!!!!!!! *8*
    • Logan

      Velice hezky napsáno, až na to s tím Jessem..Já myslím, že takový obrat by neudělali, maximálně by se tam jess zase objevil a motal se kolem ní, ale ona by pořád mělůa ráda Logana, takže by nakonec skončila s Loganem.. *3*
      • mishqa

        Re: Logan

        mno doufejme Logan je pro ni nejlepší!!
        • lolo85

          Re: Re: Logan

          to ne.. logan je debil. dyť se podívej, jak se k rory celou dobu chová! jess se k ní hodí určitě víc
          • Re: Re: Re: Logan

            Souhlasim. Jess byl pro ni ten nej. Dean je divnej a Logan nějak podobně. Na Jessovi se mi líbilo, že nebyl úplnej andílek. Škoda, že to tak dopadlo. No nic, já Gilmorky nevymyslela. :-)))
  • dotaz!

    ahojky lidičky mám takový dotaz...nevíte koho v gilmorových děvčatech hrál CHAD MICHAEL MURRAY?? pls odpovězte nemůžu na to přijít...díky moc *9* *9*
    • hackarka09

      Re: dotaz!

      ha, mám to *1* ....jmenoval se tam Tristin Dugray (stejně je to podle mě Tristan *1* )...tak doufám, že jsem ti nějak pomohla *3*
    • hackarka09

      Re: dotaz!

      hej...kdybych si tak vzpomněla *1* ...ja jsem to vedela...on se tam jmenoval nějak Tristan nebo Troy...nebo nějak tak...vím, že mi to přípomínalo nějakého koně *1* *1* ...ale nejsem si jistá, asi ti moc nepomůžu *7* *9* *9*
  • kisby

    G.Girls

    Je to nádherný seriál. Ještě si přesně vybavuju jak to sem k nám přislo a mě to vůbec nebralo. *1* Ale pak nebylo co dělat, tak jsem se začal dívat..no a úpa jsme se do toho zakoukal..ale v týd obě mě bylo asi 6 - 7..takže jsme to začal pořádně chápat až to dávali nedávno na novacinema..tak už se ve 14 toho více pochopí *1* *3* *3* Prostě úžastný seriál celkově, protože akždý díl byl jedinečný, většinou humorný a jak už se zde hodně z vás zmínilo i ze života. Co se týče Jesse Dead nebo Lougana. nejvíc bych fandil právě Louganovy za chování..za tu změnu..ale možná, že by bylo nejlepší, kdyby nikdy neskončila s tím prvním. *5* *3* Doufám že 8 řada bude..nevím jetsli bych další opakování s otevřeným konecem přežil :-D. *4* *4* G. Girls are BEST! *4* *3* *3* *3*
    • Lougan

      Ja doufam ze skonci s Lougnam je nejhezci a nejlepsi proste se k sobe nejvis hodily a 8 radu by udelat mohli a nebo by to potom mohli zakoncit nejakym celovecernim filmem to by bylo taky dobry no nechcme se prekvapit
  • cindy.ka

    Gilmore girls

    Gilmorova děvčata je opravdu skvělý seriál.7 ředa neskončila blbě ale otevřeně, a to proto kdyby náhodou natočili 8 řadu aby to na to mohly napojit.Nejspíše už 8 řadu nenatočí přece jenom Rory (Alexis Bledel)je už hodně velká ale mohli by udělat že se třeba vrátí spátky k jessovi a budu mít třeba spolu dítě.Ale to uvidíme tak na 80% už 8 řadu nenatočí ale přece jenom šance tam je.Četla jsem že lorelai (Loren Graham) a Rory (Alexis Bledel) nechtějí skončit se seriálem protože věděli že budou mít kde hrát a tak nemusí doufat zda je budou či nebudou chtít v nějakém filmu.Ale hlavní slovo má režisér .......
  • gilmorky

    Ahoj sháním 1-7 řadu seriálu Gilmorova děvčata...Nevíte někdo,prosím,kde bych je mohla sehnat???Děkuji
    • hackarka09

      Re: gilmorky

      marná snaha *1* ...já to taky sháněla a nic...takze ted si to vsechno postupne stahuju na ulozto.cz a problem je vyresen *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit