Přejít na výpis diskuzí

Gilmorova děvčata

FILM 4.3.2007 
158 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahojte zjistila jsem že mají natáčet pokračovaní Gilmorových děvčat má to navazovat na poslední sedmou sérii na poslední 22 díl. Jak jsem to zjistila vůbec jsem tomu nemohla uvěřit "Gilmorova děvčata a pokračovaní." Kdysi jsem četla psali tam že by natočili 8 sérii ale nakonec z toho sešlo a po tak dlouhé době skoro po 10 letech se rozhodli natočit pokračovaní vůbec jsem v to už nedoufala že natočí pokračovaní Gilmorových děvčat tak se mi nedivte že jsem tomu nemohla uvěřit. Celkově to má mít 4 díly jeden díl bude hrát hodinu a pul ty 4 díly mají byt rok života takže každý díl bude jedno roční období má to začít asi zimou a končit podzimem.
    Kdy to budou dávat u nás v ČR tak to nevím ale doufám že brzy a s českým dabingem. Ale premiéra v USA je 25.11. 2016.
    Je to prostě úžasné že se rozhodli natočit pokračovaní už se na to moc těším až to uvidím.
  • jess je prostě nej *14*
    • joooo

      • Atacker:
  • Jo , bezva seriál ! *3*
  • Ahoj,
    GILMOROVÝ JSOU NEJ!ale nevíte někdo jak to skončí?Ted zrovna odchází Rory z Yaylu a příjde mi to divný,prostě Rory bez ŠKOLY NENI RORY!
  • Nejlepší seriál všech dob!! =) Chci, aby pokračoval, ale když se to tak vezme, skončil úplně ideálně. Lorelai se dala tak napůl dohromady s Lukem, ale neprozradili úplně závěr a ačkoli je mi to líto, je dobře, že se Rory rozešla s Loganem, protože je mladá a konečně vyrazila do světa =) *5*
  • dotaz

    Nevíte někdo prosím ve kterých sériích v Gilmorkách Jess hrál? Vím že ve 3. , ale zajímalo by mě jestli se tam potom ještě objevil? Děkuju za odpověď.
    • určitě začal ve druhé sérii, ted na to právě koukám ;)
    • Re: dotaz

      ještě se objeví myslím v jednom díle v 5. sérii a potom ve dvou na konci 6. nebo začátku 7. série
  • Otázka

    ahoj lidi nevíte náhodou jestli budou natáčet 8 řadu ??
    • Re: Otázka

      Stačí pročíst diskuzi...po tolika letech už asi težko...bohužel...
  • le_loulou

    em....

    Drahouškové, nevíte náhodou, kde bych mohla stáhnout 6 a 7 sérii? :))
  • lenniesenka

    Dvojice

    Nejlepší pár Lorelai a Luke *14* *14* *1*
  • Prosba

    Ahojky! Chci se zeptat, mám na konci první série, že se Dean rozešel s Rory a vyhžbají se, na začátku druhé ale mám, že jsou spolu! Chybí mi něco nebo je to tak udělané?
    • Re: Prosba

      asi ti nieco chyba....v poslednej casti prvej serie sa rory a dean daju znova dokopy

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit