Přejít na výpis diskuzí

Gilmorova děvčata

FILM 4.3.2007 
158 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • NeVííTe??

    Ahoooj...nevíte jestli budou i další řady?Ta 7 řada skončila tak blbě *9*
  • co dál . . .

    jen dotaz , už nejsou žádné díly ????? že prý 8řada , co končí na Cinema , je poslední .......TO NE !!!!! *8* *13*
    • slipknotacka.de

      Re: co dál . . .

      8.řada není..je jen 7.řad
  • slipknotacka.de

    DVD..1-7.řada..,ale hlavně 5...

    Ahul,lidičky..prosím vás...nemáte někdo na prodej 1-7.řadu???Byla,bych vám moc vděčná!!!Jesi máte,tak mi prosím napište vzkaz..a domluvíme se na cenu!!Strašně moooc vám předem děkuju!!!!!
  • evule321

    ....

    ahoj, gilmorky sů uplně skvělé, a kdo myslíte že je nejpěknější? Dean, Jess nebo Logan?? Mě sa nejvíc líbí Jess! *14*
    • martias14

      Re: ....

      ja jsi myslim ze logan,ale i jess neni k zahozeni *3*
    • Re: ....

      Jess byl nejlepsi,jestli natoci dalsi radu,mel by to dat s Rory zase dohromady. *14*
    • slipknotacka.de

      Re: ....

      AHUJ,TAKŽE..GILMORKY JSOU OUPE SKVĚLEJ SERIÁL..PŘIJDE MI TAK TROCHU ZE ŽIVOTA..CHVILKAMA MI PŘIPOMÍNÁ I TEN MŮJ *4* ..TO,JAK TO MĚLA RORY ZE ZAČÁTKU Z LOGANEM..DROBET MI TO PŘIPOMÍNALO ZAČÁTKY S MÝM PŘÍTELEM... *9* *4* ..NU,ALE PŘESTO SI MYSLÍM,ŽE LOGAN BYL NEJHEZČÍ A K RORY SE HODIL NEJVÍC!!SICE TO BYL ZE ZAČÁTKU TAKEJ TEN TÝPEK,CO SI ZAČNE S KAŽDOU,ALE POSTUPEM SE KŮLI RORY ZMĚNIL A TO SE MI NA NĚM TAKY DOOST LÍBILO!! *4* ..,ŽE MĚL TU VŮLI!!...NU A DEAN...TO BYL DLE MÉHO TEN NEJHORŠÍ..TAKEJ DIVNEJ..A ZDÁL SE MI DOST NESYMPATICKEJ..,ALE NIKOMU NÁZOR NA NĚJ NEBERU..NU A JESS..HALÍK LIDIČKY..,JE PĚKNEJ..TO SE MU NEZAPŘE..,ALE TO JEHO FLEGMOUŠSKÝ CHOVÁNÍ..TO BYLO FAKTY NA TEČKU..TEDA,NĚKDY BYL OUPLNĚ ZLATEJ..,ALE TO NEVYNULUJE TO PŘEDCHOZÍ CHOVÁNÍ,KTERÝ PŘEVAŽOVALO..TAKŽE,PRO MĚ ABSOLUTNĚ VYHRÁVÁ LOGAN..JE PODLE MÉHO FAKT BOŽÍ,JEHO CHOVÁNÍ SE ZMĚNILO,COŽ JE VELKÝ +..NU A TAKEJ SPRÁVŇÁCKEJ BYL..BYL SVŮJ *4* ...A PROPO:NEVÍTE PROSÍM,KDE BYCH SEHNALA PRVNÍCH 11.DÍLŮ 5.ŘADY??DÍKY MOOOC
    • gothicangel

      Re: ....

      Nejlepší byl přeci Dean je moc hezkej a hodnej!!:)....pak Jess ten pak ale logan teda rozhodně ne....je hroznej!
  • Gilmorky

    Ahojík. Gilmorky jsou naprosto super seriál. Bývalá spolužačka ze střední mi asi před 2 lety říkla, že se na to dívá, a že je to dobrý. Já jsem tomu, nevím proč, nechtěla věřit. Jednou jsem se ale v létě nudila, tak jsem se začlakoukat a od tý doby jemám ráda.
    BAvilo mě sledovat ty různý až absurdní situace, do kterých se hoky dostávaly. Nejlepší bylo, že se tam všechno řešilo humorem, ale nepostrádalo to zároveň i nějakou myšlenku a smysl pro vážnější náladu. Je to seriál plný emocí, citových zvratů, prostě jako to chodí v životě. Někdy když jsem měla nějakej světabol, tak jsem si s Rory i pobulela, to se přiznám. *4* *14* *3*
  • ...

    taky si myslim ze Logam je pro Rory nejlepsi a je peknej a k sobe se proste hodi *14* *3*
    • Re: ...

      jo já si mylism to samý nevim proč si ho na konci neveme já bych si ho teda vzala a vubec gilmorova děvčata je nejlepší seriál *3* sem do toho seriálu blázen *14* *4* *1*
      • Re: Re: ...

        Seriál je super, to souhlasím. Ale s tím Loganem fakt nevím. Spíš se mi nejvíc k Rory líbil Dean, ale to je samozřejmě věc názoru. *4*
        Každopádně je to super seriál. *14*
  • poděkování

    ahoj ,tento serial je nejlepší celých sedm let co serial běžel jsem sním žila
    nemohla se dočkat na další díl a teď je konec, No ja nevím mam smíšené pocity ,
    citím smutek že nebudu každý den prožívat jejích blazniví život .Tento serial je to nejlepší co jsem kdy viděla z komedialních a dramatických serialů. Nejlepší je ten sarkasmus Lorelai a taky jak se hádá s emili (něco podobného mám doma) . Bude mi chybět ale jak se říká život jde dál já to opláču a budu se radovat alespoň zpětně ze serialu , znova začnu hltat tento serial od začatku a budu prožívat každé sklamaní ale i štestí. A proto chci poděkovat Warner bros za tento serial který mi změnil život .Sbohem Gilmorova děvčata a Stars hollow.
    • Re: poděkování

      8 serie bude bylo to i v televizi ze to ma bejt uz nekdy pristi tejden ale nevim kdy to vyjde *4* *4* *4* *4* *4*
    • Re: poděkování

      Ahojky všici, stejně jako vás všechny i mě hodně rozesmutnilo, když Gilmorky na nově skončily sedmou sérií...Někdo tady píše, že bude osmá a někdo že nebude..Tak ví to někdo???Na youtube je i video Late too late a vypadáto jako celovečerák, tak jsem z toho poněkud zmatená..Prosím přijděte někdo s pozitivní odpovědí, že se to nějak rozuzlí a Rory bude s Loganem..mimochodem Logan je pro Rory nejlepší...Podle mě..Jess je minulost..=)Tak zatím Gilmorky.. *3*
  • Dvd

    Ahoj.Chtěla bych se zeptat jestli má někdo na DVD 7řad česky mluvených Gilmorova děvčata.Ozvěte se dyžtak prosím.Děkuji moc.. *3*
  • Nabídněte??

    Ahojky mam zájem o DVD Gilmorova děvčata všechny série 1-7 pl. nabídněte dík.Kdyby ste měli odpovím. Ahojky
  • Rory

    Mno ahojkyy všichni Gilmorky nebo-li Gilmorova dšvčata je muj nejoblíbenější seríalmooc millujuu!!njeradši mam Rory která je muj moooc velkej vzor.Mnoo jinak jejvíc jí to slušelo s Jessem a jinak ted jak chodí s Loganem tak jí to s nim nesluši.Mbno proostě Gilmorova děvčata nejlepší se riál na světě!!!!! *14* *1* *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit