Přejít na výpis diskuzí

Gilmorova děvčata

FILM 4.3.2007 
158 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jsou úpa moc nejky!!!!!

    Gilmorky sou ten nejky serial!!! *4* Strašně se těšim na novou řadu!!! *1*
  • I LOVE GILMORE GIRLS

    no já je úplně žeru sou fakt super
  • DVD Gilmorky

    Ahoj,
    mam doma 1-6 Gilmorky, pokud budete mit zajem ozvete se, shanim 7 radu-dejte vedet ,kdo mate jiste se domluvime.
    Dik
    • Re: DVD Gilmorky

      ahoj já bych chtěla těch 6 DVD Gilmorových Děvčat *3* tak co by jsi za to chtěla??? a nemáš ICQ moje je 4651114949 nebo e-mail Damik95@seznam.cz
      předem děkuji za odpověď
    • Re: DVD Gilmorky

      ahoj mam sedmou radu ale s tytulkami mozno vypalit po zaslani dvd a dvacky za postovne...e mail :Jacckie@centrum.cz
    • Re: DVD Gilmorky

      Dobrý den, měla bych zájem o dvd gilmorek. Je možné?
  • SHÁNÍM DVD

    ahojky lidičky! sháním 1-5 sérii gilmorových děvčat na dvd..nemáte to někdo prosííím?? měla bych o ně zájem- CENA dohodu.. kdyžtak mi napište na mail w.e.r.c.a@seznam. cz ---- předem moc díky!! *4*
  • DVD

    zdravim všechny...nemáte někdo 6. serii gilmorovek v dobré kvalitě na DVD v češtině?...mám 1-5 a 7 řadu tu ale jen s titulkama...a chybí mi už jen 6. takže kdyby někdo měl tak se prosím ozvěte:-)
    • Re: DVD

      Ahojky. No já 6 mám... Je to na 2 DVD, tak se mi dyžtak ozvi na maila a domluvíme se.
  • poradíte???

    ahoj nevite nekdo jak je to bliz s tou 8.radou???od nekhoh z vas sem cetla,ze pry laurent graham nepodepsala,ale alexis bledel ano,prosim napiste nejake dalsi informace ja o tom bohuzel nic nemuzu najit *9*
  • klara24p

    opakovat;-)

    tenhle seriál je to pravé na podzimní odpoledne;-)moc se mi líbí a byla bych ráda, kdyby se opakoval.
  • Hledám dvd!!!:-)

    Nemáte někdo dvdka??? S GG??? Miluju jue!!! *14* *14* *14* *4* *14* *14* *14*
  • Poslední díl

    Logan požádá Rory o ruku, ta odmítne, dokončí Yale a jede pracovat jako reportérka na nějakou prezidentskou kampaň. Luk uspořádá parky na rozloučenou přímo ve středu města a podílí se na ní uuuplně všichni, jan pro Gilmorky je to překvapení, nakonci se Luk vrátí k Lorelai. Končí to celkem naprd, ale prý bude jeste Celovecerni film. *1*
  • zazuna

    7. série

    Nevíte pls někdo, kde bych mohla on-line shlédnout 7.sérii?? Viděla jsem pouze na youtube pár minutových seků a jsem napnutá jako kšandy na to, abych to vydžela než bude v televizi *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit