Přejít na výpis diskuzí

H2O stačí přidat vodu

FILM 4.2.2008 
781 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • aho mě se nejvíc líbí klio a vám????????????????????????????
  • Protože Claire Holt je těhotná a nemůže tam hrát :D :D :D
  • Nový seriál od tvůrců H2O MAKO MERMAIDS se začne v zahraničí vysílat už letos. Je to v podstatě volné pokračování H2O s novými piostavami. Upoutávku najdete tady: http://www.zkracovatko.cz/l9hAMQ (klikni na view trailer)
  • jo protože ema vzala nabídku do hororu prokletí domu slunečnic 2
  • Mohla bych se zeptat proč tamj je Bella a né Ema?? prosím odepište *4*
  • tak to s tebou teda 100procentně souhlasím ale bella je hezčí než emma;-) *1*
  • ahoj,moje nejoblíbenější mořská panna je Cleo :-D,druhá je Rikki:-),třetí Emma :-( a čtvrtá Bella x-(
  • tenhle serial se mi moc moc libi chtěla bych byt mořskou pannou *14* *3* *4* *1* *13* *7*
  • To je škoda, že to skončilo mohli by natočit pokračování zajímalo by mě jestli se Ricky dá zase dohromady se Zanem.
  • miluji h2o amiluju vtom bellu *14*
  • ahoj h2o já vás miluju a nejvíc RIKY...:-* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *2* *2* *2* *1* *1* *1* *1*
  • Multybazar.eu
    Multybazar.eu
    Dobrý den,otevřeli jsme pro Vás nový inzertní portál,kde si můžete bezplatně vkládat Vaše nabídky či poptávky.že budete spokojení.Nalezne te nás na www.multybazar.eu S přáním pěkného dne
  • Tak je to potvrzené. 4.série NEBUDE! Místo toho nás ale čeká zbrusu nový podobný seriál od stejných tvůrců, kteří natočili H2O. Anglicky se jmenuje MAKO MERMAIDS. Bude to o třech mořských pannách Sirena, Nixie a Lyla,které budou ochraňovat kouzelný ostrov Mako před vetřelci. Na ostrov ovšem připluje 16letý kluk jménem Zac, který objeví kouzelné jezírko a stane se z něj mořský muž s rybím ocasem a schopnostmi jaké mají mořské panny. Tady to máte oficiálně potvrzené společně s PRVNÍ FOTKOU nové trojky mořských pannen: http://www.tvtonight.com.au/2012/05/big-budget-mako-mermaids-for-ten.html Seriál se právě začal natáčet. Na australské televizi se objeví asi na podzim. V Česku asi až o hodně později.
  • Ahoj h2o stačí přidat vodu je ten nejlepší seriál natočila bych i 4,5,6,7,8,9,10 atd.Ten seriál miluju. *14*
  • Hrozně se mi to líbí byla bych ráda kdyby natočili i 4.sérii super seriál *14* *14* *14* *14* *4* *5* *1* *14* *14* *14* *14* ale náhoudou jak tu někteří píšete že Emma byla lepší nebo co mě se to líbilo taky s Bellou prostě je to super seriál *14* *14* *14* *14*
  • hele ty ozo katko di se vycpat nahodou prima seroš
  • někdo řík že 4 serie a někdo zase že nebude.já užani nevím co je pravda *16*
  • Absolutně nepoutavý seriál v podání tří kamarádek, které se záhadně promění v mořské panny. Neatraktivní děj a ještě horší herecké výkony!!!
  • ahoj uz by sem chtela aby se vratila emma a ad je uz 4 serie protoze s emmou to bylo lepsi nez s bello a ohli by to davat taky odpoledne a mohli dy to davat na nove nebo primacool a podobe co ma kazdy disny totiz moc lidi nema *14* *14* *14* *14*
  • 4 serie se natáčí a vysílat to budou do konce roku emma se vrátí a sebou přiveze novou mořskou pannu která bude mít sílu tornáda a Pheobe bude hrát jen ve 4 epizodách kvůli rodinným problémům

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit