Přejít na výpis diskuzí

H2O stačí přidat vodu

FILM 4.2.2008 
781 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • helenka808808

    pls...

    pls nevíte jak se jmenuje ten Co v H2o hraje Willa *7* kuju
  • phoebe1234

    h2o stačí přidat vodu

    h2o stačí přidat vodu je nejlepší seriál hlavně Cleo *4* já jsem jejich velká fanynka nechci se chlubit,ale viděla jsem už všechny díly,jsou to super díly začátek od proměny je nejlepší ti co něco neviděli tak byste se měli na to podívat na internetu stojí to zato *1*
  • Re: :)

    ahojky no Emma nehrála v 3 sérii protože Claire byla těhotná se říkalo všude a tak ji nahradily Bellou.
  • Re: 222222

    Taky me to štve,,od zaří jen dva díly..a ja kvuli škole budu stíhat jen jeden v 5...a v 9 vecer nedavají..no bída *9* *8* *4* *9*
  • h2o

    ahojky ludkovia navstivte muj blog o h2o bluewaterhigh5.blog.cz davam tam videjka nove fotecky a info diky za navstevu *3*
  • Re: Re: :)

    Díky ti =D
  • H2O Videos

    Zkouším vytvářet různé videa s H2O. Jestli chcete, můžete se kouknout na moje výtvory na adrese www.h2o-videos.blog.cz
  • Re: :)

    V dalším díle tam už byla jen Rikky a Cleo a krátce se zmínily o tom, že Emma odjela cestovat po světě. Žádného rozloučení s ní jsme se ale nedočkali. Ash už tam taky nebyl ale o něm se vůbec nezmínili takže nevíme co se s ním stalo. Pak se Rikky a Cleo seznámily s Bellou o které zjistíly, že je mořská panna a nahradila tak Emmu.
  • Re: 222222

    No,boužel to opadá,doufejme že se rejža zmatoří,a natočí závěrečnou serii :-) ..ono to je dany taky tím,ze na televizy od zaří moc lidí nekouká..hlamne dopoledne atd *3*
  • Re: 4 serie

    No tak hlamně i když bude,určitě se nezačne točit do konce roku...je pravda,že už neměla být,a najednou už zase je ten tlak tam určitě je....my mužem jen doufat,protože jestli bude,nebo co se říká,jde mimo nás... ja se modlím aby byla,protože by to chtelo zakončit,já,kdybych nenapsala na net,bych ani nevedela,ze končí 3 serie *4* *9*
  • Re: 4 serie

    jo to by bylo to nejúžasnější a nejmoudřejší, co by mohli udělat :) natočit 4. sérii ♥ Miluju H2O a herci jsou fakt skvělí a Cleo a Lewis jsou prostě nejlepší :* sluší jim to spolu
  • :)

    Ahoj lidi, jenom jsem se chtěla zeptat co se stalo s Emmou:) Bohužel jsme viděla díl kdy se Emma ukázaka Aschovi a úak už to byl díl s Bellou můžete mi prosím někdo říct co se mezitím stalo? *7*
  • Re: 4 serie

    TAK TO JE SUPER, UŽ SE MOC TĚŠÍM *3* *3* *3* *3*
  • 222222

    jako od září budou dávat jenom 2 díly deně,už jeto zas jako dřív když začínal disney cannel *9*
  • vrtulka

    Re: 4 serie

    jůůů to by bylo super, kdyby byla 4. série *3* jen doufám, že by tam zůstala Bella, pže jí mám nejradši a je mi nejvíc sympatická *3*
  • :((

    nechápu jednu věc. ve třetí sérii dělá Rikki hrozný tiátr ohledně toho, že by se Will mohl dozvědět že jsou mořské panny, že je to nebezpečné aby to věděl a ať se od něj Bella drží dál. a teď jsem dokoukala druhou sérii a v posledním díle si jen tak Emma ukáže Ešovi, že je mořská panna a nikomu to nevadí, všichni jsou v pohodě.
  • 4 serie

    Ano,skutecne,tlak fanousku je tak velky,ze se uvazuje o natoceni 4 serie,,ale urcite ne v nejblizsi dobe bouzel...co se tyce filmu,tak ten nebude na 100% *3*
  • anett96

    nechápu

    víte co nechápu, proč Emma (claire Holt) nezacala chodit s tim Byronem, nejdřív to vypadalo že jo a pak najednou Byron zmizel ze serialu a objevil se tam ten Eš, štve mě to :((( BYRON byl hezčíí a hodili se k sobě víícc *14*
  • h2o

    nevíte někdo jestli budou dávat 1 a 2 řadu ted v nejbližší době a jestli nemate mail na disney channel
  • Re: Re: 4 serie

    ahoj diky za zhlednuti mojich videji

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší