Přejít na výpis diskuzí

Hannah Montana: Ve filmu

FILM 5.1.2009 
462 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hannah Montana: ve filmu

    Já jse tak těšim na 9. července bude totiž premiera Hanna Montana ve filmu!!!!WOW *3*
  • negri.baju

    trailer!!

    hey ja jsem dneska videla trailer a uplne me dostal!!!ja myslela, ze to bude jen jako dalsi dil hanny montany, ale jen si daji na tom vic zalezet a bude to mit treba jen nejakyho spesl hosta, ale tohle?? tohle uplne preklrocilo moje ocekavani!!!ten film si nesmim nechat ujit!!!kdy je u nas premiera? pls? *14*
  • Písnička

    Áhojky!Miluju HM a na film se moc těším!...
    Miluju tu psíničku LETS GET CRAZY!Prosím nemáte ji někdo?Je mi ajsné,že je jen video..ale někteří šikovní ju asi mají....tak se ptám a prosím...
    • Re: Písnička

      Jo mam jí mužeš si jí stáhnout na stránce www.mileymontana.estranky.cz *3*
    • Re: Písnička

      ahoj ja ji mám..tak kdyžtak pošli mail a ja ti ji pošlu...
      • Re: Re: Písnička

        Prosim moc prosim poslala bys me ju ten film dystak email Petr.Augusta@seznam.cz moc prosim *4*
        • kasnic

          Re: Re: Re: Písnička

          Ježiš to bys byla hodná!můj mail je kristina.dr@seznam.cz
  • hanna

    od kdy na to můžu do toho kina
    • Re: hanna

      to je pro všechny přístupné tak to je jedno kolik ti je *5*
  • Film

    Ahojiik,uz se hrozne moc tesim na ten film.Jako serial je to naprosto bestovy!A videla sem ukazky na netu na film a vypada to fakt bombove!Ale bude mit naky jiny vlasy takovy kratsi a vlnitejsi.A urco na to pudu bude to bestovyyyyyyyyyyyyyyyyyyy!!!!!!!!!! ! *14* *14* *14* *14*
  • HM

    já si zase myslím že určo skoro každej ví kdo je Miley Cyrus..ikdyž zrovna někdo nemá ten Jetix ale i tak existujou časopisu internet a na youtube máte spustu videí od Miley takže si myslím že se najde asi fakt jenom pár lidí kteří neznaj Miley ale řekla bych že jí zná už skoro každej *1* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Hannah

    Já nesouhlasim.... Kazdej tady u nas nemá Jetix... takže ty , co ho nemaj... tak ani nevi kdo je Miley Cyrus.... a to je obrovská chyba!! JE to takovej velkej hit a víc jak polovina u nás nemá o tom ani páru.. HAnnah ¨Montana je nejlepsi *14*
    • Re: Hannah

      to vůbec neni pravda já taky nemám doma jetix a vim kdo to je pí*o *8*
  • idiot

    zajímalo by mě jakej idiot dem dasl ten popis vypadá to na nějakýho pětiltýho fakana *16* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8*
    • dennyska

      Re: idiot

      to jo ale musel to odněkat okopčit ja už to někde četla *9*
  • dennyska

    :)

    Já se na ten filmík moc těšim *14* a vy?
    • kokoska26

      Re: :)

      jj taky se moc těším, už sem domluvená s kámoškou, že až to bude komplet předabovaný že na ten filmík určo půjdem *15*
      • cindy.ka

        Re: Re: :)

        v česku ten film bude mít premiéru až oprázdninách letních *9* ale na ten film se taky moc moc těším
        • Re: Re: Re: :)

          ahoj ten filmík je super.ja si ho stahala na ULOZTO.CZ je je upe mc bestovej.sice je v angl ale je to dobra mazec kvalita miluju Miely Cyrussssssssssss!!!!!!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • Re: :)

      jj já taky a hannu montanu zboznuju *1* !!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit