Přejít na výpis diskuzí

Hannah Montana: Ve filmu

FILM 5.1.2009 
462 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nejlepší film

    Hannah Montana je jeden z nejlepších seriálů i filmů. Doufám, že natočí další film i sérii. Už se těším, až budou dávat tu 3. sérii v televizi
    • nelmo

      Re: nejlepší film

      Přesně:) *4*
    • tereza005

      Re: nejlepší film

      jj,je to úplně spešl!!!!! *1*
    • avrilka6

      Re: nejlepší film

      jójó to jo :)
  • Hannah Montana

    Nevíte někdo, jestli bude zase Hannou a nebo zůstane Miely?
    • Re: Hannah Montana

      Kdyžtak mě napíšte odpověď na mail, ale může to být i sem
      • houdas14

        Re: Re: Hannah Montana

        Miley se rozhodne pro oboje !!
        *3*
  • film

    ahoj viděla jsem hanu montanu a je to i veselý i smutný ale je to nejlepší film na světě *14* *14* *14* *14* *14*
  • _fans_niki_

    NejVíííC,

    *14* byla sem na to v kině a uplně LUXUSNÍ to je *14* Nejvíc ten začátek byl dobrej a konec mě dojal...HSM3?je oproti tomu blbost...tohle bylo fakt nej...a sorry fanouškům HSM3 taky se mi to líbí ale tohle bylo lepší... *3*
    • Re: NejVíííC,

      A co je to HSM 3?
      • _fans_niki_

        Re: Re: NejVíííC,

        Film =D hraje tam Zac Efron Vanessa Hudgens...no prostě jinými slovy High school musical 3 =D pokud by si nevěděl/a
    • Re: NejVíííC,

      Také souhlasím se tvým názorem.HSM3 je sice nááádhere,ale Hannah je o moc lepší.Také se omlouvám dalším fanouškům.
      • Re: Re: NejVíííC,

        Ja nesnasim HSM protoze sem videla prvni dil a uplna s....a Ja se divam na HM na jetixu a vzdycky se muzu zblaznit smich *1*
  • peníze

    Já bych dal klidně 1000 KČ za lístek, jenom abych to viděl
    • Re: peníze

      Za takovou sračku bych nedal ani korunu.
  • leninkaaaaa

    Hannah

    Ja si myslim ze je to fajny film a je jeden z tech na ktery bych se urcite znovu podivala............. *4* *4*
    • truska

      Re: Hannah

      jj přesně *3*
  • leninkaaaaa

    Hannnah

    Nejky film který sem kdy videla.... *3*
  • Film bomba, Roby má lepší hlas v seriálu

    Ahojky, ten film je fakt úžasnej a asi třikrát jsem se přitom rozbrečela! A ten Roby mluví (je nadabovanej) v seriálu mnohem, mnohem líp. Ale jinak upa bomba!! Už se nemůžu dočkat, jak budu mít DVDčko! *1* *14*
    • Re: Film bomba, Roby má lepší hlas v seriálu

      Hele nechtěla bys mi přepálit tu hannu ja ji tak miluju ale nemam jeji cede *9*
    • majly

      Re: Film bomba, Roby má lepší hlas v seriálu

      souhlasím
  • Kino

    Včera jsem na tom byla v kině s kámoškou a můžeme obě dvě potvrdit,že je to nejkrásnější film na celém světě!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • mmaarrkkeettaaaa

    The movie

    Film je přímo skvělý už jsem se na něj dlouho těšila a jsem moc ráda že takhle dopadl, mnoho komických situací, někdy i smutnějších, ale vždycky to bude jedinečná MILEY CYRUS alias HANNAH MONTANA!!!!!! *14*
    • Re: The movie

      je to hnussss!!!!!!! *16*
      • jacicek

        Re: Re: The movie

        Debile *16*
      • mmaarrkkeettaaaa

        Re: Re: The movie

        to tvrdíš ty, ale i jiní mají názor, tak tu nelez!!!!!!!!!!!!!! *10* *16* *5*
        • darkdragonfly

          Re: Re: Re: The movie

          můj názor:) já sem třeba už trošku odrostlá na tyhle filmy apod. ale musím říct, že je miluju:) na Hannah se vždycky ráda podívám, je to vtipný a milý. Neznamená to přece, že je to ten neinteligentnější a nejfylozofičtější film, co sem kdy viděla.Má to být zábavné a taky že je. Kdo má odlišnej smysl pro humor, jeho problém, ale jak někdo říká že je to trapný a ubohý - no a? Svým způsobem aji má být, nehraje si to na nejkavlitnější film roku..Simpsonovi miluje v podstatě každej a jaáká je to pakárna *15* Jenom škoda že s tim chce Miley seknout no...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit