Přejít na výpis diskuzí

Hannah Montana: Ve filmu

FILM 5.1.2009 
462 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • devilss1girl

    I ♥ Hannah/Miley

    Já se těšim teda úkrutně,protože miluju Hannah Montanu už jenom jako osůbku *14* .
    Jinak přesný termín premiérey je 9.července *3*
    • loloavril

      Re: I ♥ Hannah/Miley

      o prazkach *4* *14* *14* uz se tesim *3*
  • riki.002

    Hannah versus Miley

    Pro co byste se rozhodli? Stejně jako Miley, že budete jen Miley, nebo by ste radši byli Hannou? *3*
    • nikusta

      Re: Hannah versus Miley

      Noo..to ej tzěžký ale asi no..Miley..ale zase Hana je tayk supeer,,ale..pstě Miley
    • Re: Hannah versus Miley

      Ale Miley se rozhodla pro Hannu a ne jenom Miley
    • arejinka

      Re: Hannah versus Miley

      Twl tak to nevim život Hannah musí být fajn ale žít v obklopení fanoušků a bez soukromý? Nvm *7*
  • misa.vopavova

    HM the movie

    Filmík Hannah Montana the movie jsem viděla a je moc supeeeer *14* ... *4* mám to v AJ a docela sem tomu rozuměla ale mám k tomu i titulky ale sou to upe miniaturní písmena že se to nedá přečíst jestli někdo máte větší napiště mi odkaz (Vopavov@seznam.cz) *3* *3* *14*
    • Re: HM the movie

      kde jsou ty tytulky? Prosím, mohla bys mě poslat ty tytulky? Aspoň ty miniaturní. Protože než to dojde k nám do kina, tak to bude doba
  • swery

    1

    http://www.novamov.com/video/ei9wrb erwzs29
    • swery

      Re: 1

      moc diky zes sem dala odkaz na film!!! *14* i kdyz bez titulku moc dekujuuuuuuuu
    • swery

      Re: 1

      http://www.novamov.com/video/iztnch wkahz8u
  • Hannah Montana

    Jako lidi dobře někdo jí miluje někdo nesnáší chápu ... Osobně Hannah Montana je seriál, který milujou děti cca od 5 - 13 let. A myslim že tohle to je stránka kde Hannu Montanu zbožnujeme néé tak co sem takový primitivové kteří říkaj jaká je to píčovina v lezou na stránku newm třeba Anti Hannah Montana.. Podle mě je to dobře udělanej seriál pro malý holky i větší holky ... je tam sranda zpěv atd... tak newm proč se nato díváte nebo posloucháte nebo newm proč ji tak nesnášíte... ale prosím vás v tom případě že jí nesnášíte sem NELEZTE! *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *13* *13* *13* *13* *13* *5* *5* *5* *5* *5* *1*
    • jackie28

      Re: Hannah Montana

      jj přesně tak souhlasím s tebou..když se jim to nelíbí tak at sem nelezou *8*
  • gumka1

    časák

    čau děcka kupte si časák hannah montana protože je best a taky tam maj adresu na webovou stránku kde prodávají stolní hru hannah montana za 550 kč *3*
  • nespravedlnost

    Jako to je nespravedlývínv americe bude tento filmík už 10. května a u nás až 9. červece je to fakt na hovno *10* *10* *10*
  • terezice

    Nej ♥

    včera sem na tom filmu byla *1* Očekávala sem hroznou blbost,protože když je seriál a pak se natočí film,z 99% je to vždycky blbost ,ale stejně sem se hrozně těšila,už kvůli Miley a hudbě *13* ale tenhle film *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* začátek sice trošku slaďák ,ale potom *14* úžasný hodnotím 100000 hvězdičkama z 10 *1*
    • kokoska26

      Re: Nej ♥

      jj je to dobrý, chvílema se lámalo celý kino *1*
      • Re: Re: Nej ♥

        lidi...a kdy ten seriál běžel v tv? a z jakého roku je?... *3*
  • norie

    hannah

    ahoj 9. cervence sem byla na hannah montana the movie v kine v prostejove.
    Ten film je upa nejvic bozi,rozhodne se pro miley,ale jedna mala holka ji rekne at si zase nasadi paruku a zustane hanou ze to nikomu nereknou miley rekne ze uz je pozde ale travis ji rekne ze neni,a tak zase zustane hanou. a jako miley zazpiva pisnicku the climb, jo a nakonec si da s travisem pusu. vic vam ale neprozradim pockejte si.... *3* *3* *14* *14* *14* MiLeY...ThE BeSt Of WoRlD!!!!!!!
    • miley.the.best

      Re: hannah

      Ten film byl nej *14* *14* *14*
      Už se těším až to bude na DVDčku! *14*
  • norie

    best

    nedavno sem na tom byla s kamoskou v kine a je to uplne nejlepsi film co sem videla!!!! super pisnicky megasuper miley a travis!!!! i love you hannah montana the movie!!!! *14* *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit