Přejít na výpis diskuzí

Hannah Montana: Ve filmu

FILM 5.1.2009 
462 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • super

    miluju hanna montanu má hezké písničky a na film se moc mocinky těším *3*
  • barisek

    BEST

    je to ten uplne nej nej nej film na svete *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • hanah montana-the movie

    je to úúúúúúúúúúúúúúžasný *1* *14*
  • teenka

    Znělka mobilu

    Ahoj, prosím neví někdo, co to bylo za znělku, jak Hannah zvonil mobil.
    • Re: Znělka mobilu

      Jojo vím- hamster dance song *3*
      • teenka

        Re: Re: Znělka mobilu

        *1* Díky *1*
  • Hannah Montana: ve filmu

    Já jse tak těšim na 9. července bude totiž premiera Hanna Montana ve filmu!!!!WOW *3*
  • pink.princess.-.

    Těšiiim se

    Já se už nemůžu dočkat, až to bude v kinech... škoda, že za tak dlouho... :( 9.července je děsná doba. K tomu se bojim, že až to bude v kinech u nás tak budu na dovolený, nebo něco.. xD *9* *3* *4* *14*
    • pink.princess.-.

      Re: Těšiiim se

      A vim jak to zkončííí tak kdyžtak napiště vzkaz a já vám dám ICQ a řeknu vám to a můžeme pokecaaat..xD :)
      • miley1995

        Re: Re: Těšiiim se

        tak jo byla bys tak hodná a řekla mi jak to dopadne?
      • Re: Re: Těšiiim se

        Ahoj. Nemám ICQ, protože se mě tam pak nikdy nepodaří přihlásit ale bud to můžeš napsat sem a nebo na můj mail. ICQ mě nejde *16* *16*
  • vendy1998

    hannah montana je nej

    hannah montana je nej filmík sice jsem ho neviděla ale bude to trhák at už jsou prázdniny slyšela jsem že by HM the muvie měla jít do kin v červenci ale nevím jestli to je jisté ale strašně se těším *1* *1* *1* *1* *1*
    • Re: hannah montana je nej

      Taky se na to strašně těším a na 100000000% pujdu do kina ... už se nemůžu dočka !!!!!!!!!!!! *3* *3* *3* *14* *14* *14*
  • dennyska

    :)

    Já se na ten filmík moc těšim *14* a vy?
    • kokoska26

      Re: :)

      jj taky se moc těším, už sem domluvená s kámoškou, že až to bude komplet předabovaný že na ten filmík určo půjdem *15*
      • cindy.ka

        Re: Re: :)

        v česku ten film bude mít premiéru až oprázdninách letních *9* ale na ten film se taky moc moc těším
        • Re: Re: Re: :)

          ahoj ten filmík je super.ja si ho stahala na ULOZTO.CZ je je upe mc bestovej.sice je v angl ale je to dobra mazec kvalita miluju Miely Cyrussssssssssss!!!!!!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • Re: :)

      jj já taky a hannu montanu zboznuju *1* !!!!
  • lili-lola

    převlíká se ve filmu lili za lolu *7* ???a jinak sssssuuuppppppeeeeerrrrrr
    • Re: lili-lola

      nepřevlíka ale převlíkla se za hannah montana
    • Re: lili-lola

      Ne, nepřevlíká se za Lolu.
  • dina97

    Uš se těším!

    Zítra jdu na tenhle film do kina. *3*
    • Re: Uš se těším!

      ahoj já sem byla na tomto filmu 4.8.09 v Milíně *3* *14* *3* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *8*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit