Přejít na výpis diskuzí

Hannah Montana: Ve filmu

FILM 5.1.2009 
462 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hanah

    Hanah montana je suprovní film *3* *3*
  • missutka162

    hannah montana

    Včera jsem na něm byla v kině a je to naprosto supéééééééééééééééé éééééééééér.nemám slov a už se hrozně moc těším až bude hannah montana3(série)v češtině *3* *3* *3* *1* *1* *15* *15* *15* *1* *1* *1* *1* *1* *3* *3* *15* *15* *15*
    • Re: hannah montana

      já na tom byla včera fagt hustý , já tam bulela :D
      • avrilka6

        Re: Re: hannah montana

        já taky :D včéra a dneska ;) a bulela sem u toho.. jak on zjistil že miley je hanna montana :P
  • pazinecka

    kdy dávají

    Hannah Montana the movie dávají v Kralupech nad Vltavou 17-19.8.09.
  • zuza68

    Hannah Montana

    Je to opravdu hezký film.Doporučuji! ! ! *3* *14* *4*
  • norie

    blabla bala

    podle me to bude trhak!! uz se moc tesim,az to budou davat v tv!!! *14* *14*
    • Re: blabla bala

      neboj, třeba to poběží na jetixu hej:D:D
    • Re: blabla bala

      V TV?:D:Dhmm tak kdyz na to chces koukat v tv_Dtak musis pockat aspon tak 4 roky mnO:D *15* *15* *15* *15*
      • parket..a

        Re: Re: blabla bala

        tjn:-D ale možná jen dva-tři, čtyři je dle mně moc...i když harry potter má v kinech už 6 dílů a v TV byli taky ztm jen tři:-D
        • Re: Re: Re: blabla bala

          A mimochodem. Dali už 5 dílů Harryho Pottera a ne 3 *16* *16* *16*
  • nevím

    *1* *1* *3* *9* *5* *14* *7* *10* *4* *14* *3* *9* *9* *13* *5* *4* *5* *15* *8* *16* *8*
    • Re: nevím

      *1* *1* *3* *5* *14* *7* *10* *4* *14* *3* *9* *9* *5* *4* *5* *15* *8* *16* *8*
  • teruliiinka

    film x seriál

    včera sem viděla ten film nooo a teda nic moc seriál je dalleko lepší... *7*
  • help

    Ahojky hele nevíte kdy dorazí do kin Hannah Montana: The Movie a náhodou dá se stáhnout v češtině?já totiž zbožnuju seriáli Hannah Montana a ráda bych viděla i film napište mi prosím někdo sem na příspěvky nebo na email:Vockova.Anna@seznam.cz
    mocky moc díky *14* *14* *14* *14* *3* *3* *3*
    • Re: help

      Ahoj na netu sem nasla že prý 11.6. dorzí i s českým dabingem knám do kin jááá už se nemůžu dočkat;-) Hannah Montanu miluujjjuu *3* *3* *3* tancuju vsechny tance co ona atd... žeru ji bohyně *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *4* *4* *4* *4* *4* *8* *8* *8* *8*
    • Re: help

      ahoj já myslim že by měl bejt v kinech u nás začátkem července a mimochodem je o tom článek v postarších bravíčkách *3*
  • tyty

    ahoooj!!!

    Ahojte lidičky!!! Já upe zbožňuju Hannu Montanu/Miley Cyrus!!! a High school musical miluju taky!! MOOOOOOOOOOOOOOOC....a Camp Rock mám taky strašně moooc rááááda!!!!!!!
    • Re: ahoooj!!!

      jo je super
      *8* *3*
  • disneygirl

    Film

    film je senzační viděla jsem ho 11. září a je to fakt super chvílema úžasně vtipný třeba když se miley snaží dostat na koncert hanny montany a jede v golfovém vozíku a chvílema je to zase dojemný třeba když si sundá paruku a zpívá the climb. prostě úžasnej film nejlepší jedinej kterej se mu dokáže vyrovnat je camprock a mamma mia

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší