Přejít na výpis diskuzí

Hannah Montana: Ve filmu

FILM 5.1.2009 
462 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • blog

    http://love-miley-style.blog.cz/
  • hanicka10

    Hannah Montana:The Movie

    Hannah Montana bude v Chebu 16.7 a 19.7.Tesim se na to *14* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3*
  • hanicka10

    Hannah Montana:The Movie

    Hannah Montana bude v Chebu 16.7 a 19.7.Tesim se na to *14* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Miley cyrus

    ahoj ludia prosim vas velmi pekne neviete mi povedat že kedy bude fil Hannah Montana the movie v kinach na slovensku?????????????prosim napište mi na e-mile:tomas756@post.sk dakujem velmi pekne a Miley Cyrus je naj naj naj na svete *3*
    • Re: Miley cyrus

      Ty slováku posranej. Zaprvé jsi na české stránce tak piš česky a za druhé jsou slováci pitomci a debilové, které si stěžujou, jak jim mi češi ubližujeme a přitom se stejně tady do čech serou. A to chtěly samostatný stát. Takže mě nezajímá, kdy to bude na slovensku ale v česku. *10* *9* *9* *13* *5* *16* *8*
      • Re: Re: Miley cyrus

        ty akože nechodíš na anglické stránky veď si Češka veď on sa len opýtal a ty si to vôbec nemusíš všímať *8* *8* *8*
        • Re: Re: Re: Miley cyrus

          Kdo ti má rozumět, když píšeš slovensky
        • Re: Re: Re: Miley cyrus

          Zkurvenej slováku. Neser mě. Buď piš česky nebo sem vůbec nechoď *16* *16* *16* *16* *8* *8* *8* *8* *10* *10* *10* *10* *5* *5* *5* *5* *13* *13* *13* *13*
      • Re: Re: Miley cyrus

        Co hned nadavaš ježiš tak se zeptal!!A to je jedno jsetli je na česke strance.Web jako web je to veřejné jasny tak nenadavej!!!!!!
        • Re: Re: Re: Miley cyrus

          Jenže já tyky nechodím na jejich stránky. Nemaj na našich stránkách, co dělat a nebo aspoň psát česky, když to sou český stránky *16* *16* *16* *16* *13* *13* *13* *13* *8* *8* *8* *8* *5* *5* *5* *5*
      • Re: Re: Miley cyrus

        Ty zasranej čůráku co si myslíš o sobě ty jeden posranej debile neurážej slováky nebo uvidíš!Jo a kdy by něco Miley Cyrus měla taky předky na Slovensku *3* Československo *3*
      • heath.4ever

        Re: Re: Miley cyrus

        místo té krávy tam má byt debile nebo něco tak podobnýho...sem si nevšiml že si kluk:Dno dát si přezdívku mapa..trapas...
        • Re: Re: Re: Miley cyrus

          Tu přezdívku jsem si dal podle jména takže toho nech. A slováci tady nemají co dělat. Ať si jdou na svoje stránky
      • heath.4ever

        Re: Re: Miley cyrus

        co hned po něm vyjíždíš ty krávo?on se úplně normálně zeptal tak máš odpovědět slušně nebo radši vůbec...trapko jedna...
        • Re: Re: Re: Miley cyrus

          tak mu taky nenadávej. v podstatě má pravdu. nic proti NĚKTERÝM slovákům, pár jich znám a jsou v pohodě. ale je pravda, že většina se sem s prominutím sere, i když předtím trvali na oddělení státu. holt teď zjistili, že se přece jenom v československu měli líp, že na tom asi nebudou zas tak dobře. *16*
          • Re: Re: Re: Re: Miley cyrus

            ale je pravda, že na slušnou otázku tak odpovídat nemusel.
  • Hannah Montana Ve filmu - trailer s českými titulky

    Na adrese http://www.youtube.com/watch?v=Vb1e ejx3u9k jsem vytvořil k traileru i české titulky, podívejte se !! *3*
    • Re: Hannah Montana Ve filmu - trailer s českými titulky

      Tak promiňte, http://www.youtube.com/results?sear ch_type=&search_query=Hannah+Montan a+ve+filmu+%C4%8Desk%C3%A9+titulky& aq=f
      • Re: Re: Hannah Montana Ve filmu - trailer s českými titulky

        Poslední odkaz který opravdu funguje: http://www.youtube.com/user/Extreme ShowTV

        Dejte si Hannah Montana: The Movie - trailer + info / Hannah Montana ve filmu - trailer + info (HQ) je to i s titulkama.
        • Re: Re: Re: Hannah Montana Ve filmu - trailer s českými titulky

          nejde mi to spustit píše to tohle We're sorry, this video is no longer available. *7*
  • lu.pe

    aHoJ

    ahojky nevíte jak se jmenovala ta malinká holčička z FHanny Montany??Ona byla tak sladká a já nevím její jmeno dík kdo napíše *7*
    • michal996

      Re: aHoJ

      myslíš jak Jake chtěl být normální a jak její mamka měla paralizér tak to byla její sestra Noah Cyrus
      • Re: Re: aHoJ

        byla to její mladší sestra no já sem jí poznala rychle
      • miley.the.best

        Re: Re: aHoJ

        Ona asi myslí tu holčičku z filmu, jak viděla, jak si Miley sundává paruku a jak jí na tom koncertu řekla, že má být Hannah...teda myslím
        • Re: Re: Re: aHoJ

          ne to nebyla její sestra
        • gabriellavanessa

          Re: Re: Re: aHoJ

          Ta se jmenuje Emily Reaves
  • film je docela dobrej a seriál taky *2*
  • teri.x

    Už se těším

    Já se už nemůžu dočkat!!:o)) Bude to upe super filmík,ale je blbé,že to bude v kinech až za dlouho...:D...Hlavně,že už udělali trailer,aby to ty lidi do kin lákalo ještě víc...Jsem zvědavá co si Miley vybere..Jestli být Hannou Montanou nebo obyčejnou Miley....Už se moc moc moc těším..A nevíte jestli se to někde nedá stáhnout??? *14*
  • kde to stahnout

    prosim vas kde se da stahnout hannah montana the movie ceskydiky!!! *8*
    • Re: kde to stahnout

      no ty si normalna to sa neda stiahnut nikde ved 10 aprila je premiera v amerike a po tom max tyžden sa tu bude dat stiahnut ale len po anglicky po čeky to budeš mat až o 4 mesiace neskvor ak nie viac
    • Re: kde to stahnout

      tohle nikde nestahnes *9*
    • Re: kde to stahnout

      a to nemas penize na to aby si sla do kina???!!!!\ *10*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit