Přejít na výpis diskuzí

Hannah Montana: Ve filmu

FILM 5.1.2009 
462 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kde se to da stahnout

    Ahojte lidi prosím nevíte kde se to da stahnout hledam to po celem netu a nic dík za odpoved
    • Re: Kde se to da stahnout

      na www.ulozto.cz
  • Ahoj

    Ahoj, když vyšel ten časopis Hannah Montana 3.6. nevíte kdy vyjde new číslo?n
    • tenten

      Re: Ahoj

      od nějakej vyšel o tom nevím! *9* *9*
  • prosím

    ahojky.*14* ..prosim nema nahodou nekdo ten film*7* na p.c. nebo tak neco (dvd, cd,..)ja ho nikde nemuzu sehnat tak mi prosim dejte vedet moc ho shanim a nikde nejni...a jelikoz bydlim v takovim zapadakove *9*kde to jaksi v kine nedavaj tak je to na pytel...tak prosim *4* dejte vedet bud na e-mail: binkpe@seznam.cz, nebo na icq: 428711152...mooooocko prosím dejte vedet....*3*

    DĚKUJU *4*
  • Mám Hannah

    Mám Hannah Montanu ve filmu. Ale s titulkama. Kdo to chce poslat, ať napíše na email marecek51@mujmail.cz
    • Re: Mám Hannah

      ahoj chtela bych ten film jestli bys byl tak hodný tak mi ho plosím pošli dekuju.
  • kikines

    ble

    je to uplne blbej film
    • hanullka95159

      Re: ble

      proč seš teda ve fanklubu když je to podle tebe tak blbej film?? *7*
    • mishqa

      Re: ble

      ty jsi blbá.. je to užasnej film!!
  • kikines

    blog

    Ahojky podívejte se pleasky na náš blogísek http://www.kristenstewart1527.blog. cz/ jsou tam nějaký videjka Hanny Montany ...
    • missutka162

      Re: blog

      hele chtěla sem se mrknou ae mě to tvůj blogísek nenašlo.....tak nwm *7* *7* *7*
  • melounek123

    v kině

    achoj jsem byla včera v kinhě a bylo to upe dobrý až na to jak jíviděl travis že je hannah montana se michtělo brečet *9*
  • Hannah

    V jakých dvou věcech se Hannah bude muset rozhodnout, neví někdo??
    • najkyy

      Re: Hannah

      Zajdi si do kina *3*
  • - nechápu-

    Jestli tohle pustí v Arabských emirátech, tak se nní čemu divit, když pak odpalují USA.
    Prokrista, vždyť je to naprostá vymývárna mozků - když to řeknu takhle, budu objektivní:
    Miley bravurně zpívá, ale herectví je pro ni obchod - tam není špetka talentu a ikdyž se tohle asi fanouškům nelíbí, tak je to pravda. Viděli jste někdy Keiru Knightley, Kate Winslet nebo Natalii Portman se takhle pištvořit?
    Já vám ten film nechci kazit, jen mě mrzí, že kvůli takovým filmům upadají ty opravdu dobré snímky na druhou kolej - schválně, šli byste raději na Předčítače nebo na Hannah Montanu? Kvalitní film versus fraška? - navíc, pro mě je tohle opravdu kýč jak bič, který je opravdu pro ty malé holčičky v neděli ráno. Když to srovnám třeba s Muzikálem ze Střední - to je film, který byl stvořen proto, aby lidi bavil. Hannah Montana je stvořená proto, aby zkasírovala rodiče malých dětí o peníze na penály, tašky, deníky a časopisy právě s Hannah...a vím, že teĎ se na mě sesypou komentáře typu : ,,Jdi do prdele a polib si", či tak něco.....ale jen mě prostě zajímá, co se vám na tom líbí?
    Když ten film shrnu:
    velmi kvalitní soudtrack ( ten je opravdu skvělý)
    krásný Lucas Till
    uječená američanka, která dělá blbosti a za každých pět minut říká:?, Měls pravdu tatí, byla jem bla bla bla....
    a barvy hýří o život
    • atreyka

      Re: - nechápu-

      Nemá cenu jim nic říkat.To pochopěj až po pubertě.Pak se jim při vzpomínce,že chodili do kina na takový hovadiny,bude chtít zvracet.
    • anda.pel

      Re: - nechápu-

      máš pavdu s tema penězma,ale film je senza
    • Re: - nechápu-

      Lidi, tenhle člověk má pět po hromadě, vemte rozum do hrsti, tohle je jen marketingový trik jak z vás vytřískat další prachy.Pokud opravdu to chcete vidět tak to downloudněte z netu a nechodte prokristapána na to do videa, ty prachy rači vražte do plnohodnotného filmu.
      • lili1997

        Re: Re: - nechápu-

        když budeš na počitači a koukat se nato vyjde ti to stejne penize za internet a za elektriku
        • Re: Re: Re: - nechápu-

          Ty si asi dobře mimo co?na tom internetě si stejně kdyz si z nekym pises nebo tak.internet platis mesicne nejakou castkou,elektriku to teda bere ale uplně v malém množství,ale kdyz uz u toho clovek sedi tak je uplne jedno jestli si pustis na youtube pisničku nebo si stahneš film.je jedno jak si natominternetě dlouho pořád zaplatíš cenu za měsic tolik kolik platit mas.A je pekna kravina ze si sem napsal ze to vyjde stejne jak za kino.to teda nevyjde.na internetě to mas zadarmo.kdezo v kině jim to hned vyplázneš na ručičku a za nějaký ten měsíc už se na to každý podívá v online filmech.vydělávají na nedočkavosti lidí,protože lidi chcou vidět všechno hned tak nato prostě do toho kina jdou.to je celé. *9*
      • Re: Re: - nechápu-

        Tohle je plnohodnotný film. Jenom magoři to nedokáží ocenit. Já bych na to do kina šel i kdyby lístek stál 1000 KČ
        • Re: Re: Re: - nechápu-

          Tomu se da rict jen jedine jsi idiot nebo debilní puberták co neví co je život ještě, padneš na hubu a pak si na mě vzpomeneš.
          • Re: Re: Re: Re: - nechápu-

            To určitě. Aspoň nekecej
    • Re: - nechápu-

      Co si vůbec o sobě myslíš? Hannah Montana je jeden z nejlepších filmů na světě *16* *16* *16* *16* *16*
      • Re: Re: - nechápu-

        Co si o soběv myslím? XD že narozdíl od tebe mám rozum :D
        • Re: Re: Re: - nechápu-

          Rozum rozhodně nemáš. A nemá ho ani ten, kdo na Hannah Montanu nadává
        • janinkaa

          Re: Re: Re: - nechápu-

          DD myslím, že máš celkem pravdu
  • nespesna

    psala

    psala jsem tu někdy? *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit