Přejít na výpis diskuzí

Hannah Montana: Ve filmu

FILM 5.1.2009 
462 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • prosba

    Nevíte, kde bych to moh stáhnout v češtině nebo s titulkama? *7* Ale spíš v četině
    • _fans_niki_

      Re: prosba

      no to jako fakt netuším ale musíš si asi chvíli počkat protože sem to též scháněla a je to všecko naglicky a ještě k tomu natočené z kina takže tak týden si počkej a budeš to mít *4*
      • nikous22

        Re: Re: prosba

        Jo přesně tak aji ja to mam z kina anglicky *3*
  • Nejkrasnejsi

    Vcera sem to videla *3* ¨rekla sem si jen,,WOW,, *15* proste uzasnej film *14* patri k mim nej. filmum *14* uplne nejskvelejsi loveyou *14* *14*
  • hanna

    od kdy na to můžu do toho kina
    • Re: hanna

      to je pro všechny přístupné tak to je jedno kolik ti je *5*
  • negri.baju

    trailer!!

    hey ja jsem dneska videla trailer a uplne me dostal!!!ja myslela, ze to bude jen jako dalsi dil hanny montany, ale jen si daji na tom vic zalezet a bude to mit treba jen nejakyho spesl hosta, ale tohle?? tohle uplne preklrocilo moje ocekavani!!!ten film si nesmim nechat ujit!!!kdy je u nas premiera? pls? *14*
  • evush

    postezování + dotaz

    tyjo nevite kde se to da stahnout aspon s titulkama v rapidshare?!
  • nicky0012

    <3

    <<<nejlepší filmík co jsem kdy viděla>>>
  • hanah

    Hannah montane je supr serial *3* *3*
  • matyrikkisek

    Hannah Montana The Movie

    Viděla jsem to a je to fakt hezký.
  • megousek

    ....

    hannah je suprr!!!!
  • Hannah Montana

    Hannah Montana je jeden z nejlepších dětských seriálu Disney Channelu na světě.Osobně když mi bylo 12 tak sem to zbožnovala ted už to moc nemusím. Myslím že toto je důkaz toho že Hannah Montana je idol malých holek a kluků. A nám starším to připadá dost uhozeny atd... A myslímže my staší bychom to nemusely komentovat takovými zasranými komentáři .. protože se zamyslete do minulosti a JÁ PEVNĚ VĚŘÍM ŽE hodně znás starších si ji např: ve 12 poslechlo její hudbu a pouštělo si jí pořád dokola, nebo sme se podívali na pár jejich dílu... Tak s eprosím zamyslite jestli není na hovno psát tyto debilní komentáře jako že je Hannah Montana sračka atdd. neříkám že všichni jiněkdy měli rádi ale polovina určo jo.. *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit