Přejít na výpis diskuzí

Hannah Montana: Ve filmu

FILM 5.1.2009 
462 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: FFFFUUUUJJJJ!!!!!!!!!!!!!!!

    hele nwm co jako delas na tentvuj nazor neni nikdo zvedavej a jestli se to to neliby tak si vyser jasny ahojky *5* *9* *7* *14*
  • Re: FFFFUUUUJJJJ!!!!!!!!!!!!!!!

    hele nwm co mate proti hanně montaně
    kdyz si na to nebyl ani v kine tak
    nwm co dotoho seres!!! *13* *13* *7* *7* *16* *8* *5*
  • Re: Re: Re: :)

    ahoj ten filmík je super.ja si ho stahala na ULOZTO.CZ je je upe mc bestovej.sice je v angl ale je to dobra mazec kvalita miluju Miely Cyrussssssssssss!!!!!!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • misa.vopavova

    HM the movie

    Filmík Hannah Montana the movie jsem viděla a je moc supeeeer *14* ... *4* mám to v AJ a docela sem tomu rozuměla ale mám k tomu i titulky ale sou to upe miniaturní písmena že se to nedá přečíst jestli někdo máte větší napiště mi odkaz (Vopavov@seznam.cz) *3* *3* *14*
  • Titulky

    Pošlete mi někdo na mail české titulky? Díky
  • cleinka98

    Re: Re: Čau děcka

    kde si k tomu filmu sehnala titulky já je nikde nemůžu najít pls napiš
    *4*
  • Baruš

    Ahoj, chtěla jsem se zeptat jestli nevíte jestli s Miley pojede do Teneese (nevim přesně jak se to píš) i Lili, Oliver a Jackskon?
  • Re: Čau děcka

    Hannah Montana bude v kinech 11.6. 2009 jako premiéra *3*
  • Re:Barča

    Hannah Montana The Movie bude v kinech 11.6. 2009 jako premiéra .... *1* *3* *15* *5* *3*
  • titulky cz

    ahojky pls mohl by někdo sem dát odkaz na cz titulky k haně??? předem díky *3*
  • hellasky

    Re: Re: Čau děcka

    Prosim posles mi odkaz odkud jsi stahnul ten filmik?? plsky
  • Titulky

    Caui, prosim vas nemate nekdo k tomuhle filmu titulky?? Jestli jo mohli byste mi je poslat na mail awesome.dixi@seznam.cz a nebo sem hodit nejakej odkaz??Predem moooc diky *3*
  • Re: Re: Čau děcka

    Ahoj prosím tě nemůžeš mi na e-mail poslat jenom ty titulky? Prosím.
  • Titulky

    Nevíte, kde je film Hannah Montana ve filmu s titulkama nebo v češtině?
  • Re: Re: Čau děcka

    A na který stránce je ten film s titulkama?
  • prosím...

    Ahoj všichni!Prosím poslal byste mi někdo tenhle film na e-mail(Charlotte.R@seznam.cz),klidn ě i s titulkama.....předem moc děkuju!!!!! *4*
  • Prosííím

    mohly byste mi pls taky poslat ten filmík?icq:353176374
    email:Tyna-C han@seznam.cz
  • Re: Re: Hannah Montana The Movie CAM

    nepošlu protože takový náně jako seš ty ... to je fakt hrůza že to chceš vidět zadáčo....měla ses na to jít podívat do kina ale lidi co tady na tom webu píšou nemůžou za to že nemaš ani na kino *15* *5* *1*
  • helliii

    Re: Re: Čau děcka

    Ahoj... prosííím nemohli by ste mi ten film někdo poslat na e-mail Helliii@seznam.cz?? Nejlépe s titulkama... díky moooc *14* *14*
  • Re: Re: Čau děcka

    Ahoj prosim vas , nemohl by ste mi někdo poslat ten film i s titulkama na email??? Proooosíím!! Mám to pro svou malou sestřičku k narozeninam, je po těžké autonehodě *9* *9* *9* a jedine co ji opravdu rozesmeje je hannah montana.... *4* chtěla by to vidět co nejdřív. Prosíííím byl by někdo tak hodný! Můj email je: Tomraa@seznam.cz

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit