Přejít na výpis diskuzí

Hannah Montana: Ve filmu

FILM 5.1.2009 
462 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: Re: Re: Motto

    To se ti povedlo *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* . Neposlouchej ostatní, to se ti povedlo
  • Re: Re: Re: Re: Re: Motto

    A ty taky sklapni *16* *16* *16*
  • Re: Re: Re: Re: Motto

    Sklapni *16* *16* *16* . To život je boj, bohu dk, radegast je náhodou výborný *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *3* *3* *14* *14* *14* *15* *15*
  • _fans_niki_

    Re: Re: Re: Re: Motto

    hééj přesně tak...řvát tam život je boj,bohu dík
    radegast je docela trapný....též nám tam řvali malé děcka které mohli mít cca 9 roků a řvali héj jou hannah jou polibte mi prdel jou....trapas jak něco a nechápu ty děcka...
  • Re: Motto

    je to život je boj ale vítězhtví stojí zato *3*
  • chalva7

    Re: Re: Re: Motto

    a přesně kvůli takovej krávám jako si ty a tvá trapná kámoška nerada chodím do kina, jdu se kouknout na film a nějaký haranti mi to tam ruší, do 18 byste měli chodit s rodičema spratci drzý!!!!!!!
  • truska

    Re: Hannah

    jj přesně *3*
  • nikous22

    Re: Re: prosba

    Jo přesně tak aji ja to mam z kina anglicky *3*
  • leninkaaaaa

    Hannah

    Ja si myslim ze je to fajny film a je jeden z tech na ktery bych se urcite znovu podivala............. *4* *4*
  • _fans_niki_

    Re: prosba

    no to jako fakt netuším ale musíš si asi chvíli počkat protože sem to též scháněla a je to všecko naglicky a ještě k tomu natočené z kina takže tak týden si počkej a budeš to mít *4*
  • houdas14

    Re: Re: Hannah Montana

    Miley se rozhodne pro oboje !!
    *3*
  • prosba

    Nevíte, kde bych to moh stáhnout v češtině nebo s titulkama? *7* Ale spíš v četině
  • zuza-nyje

    Nevím

    Dneska jsem na tom s kamí byla...No musím říct že sice dobrý, ale čekala jsem to lepší...Seriál je takovej vtipnej a tohle bylo spíš smutný a skoro ubec tam nehrála Lily a Oliver už vůbec..Jo a fotřík (myslim Robyho) měl upe uuchylnej hlas, nechápu proč ho nemluvil ten co mluvil seriálovýho Robyho...Jo a to motto bylo myslím Život je boj, ale stojí za to... *4*
  • terezice

    Re: Re: Motto

    my si s kámoškou dělaly srandu a přes celý kino řvali život je boj,bohu dík
    radegast *1* *1* *1*
  • _fans_niki_

    Re: Re: NejVíííC,

    Film =D hraje tam Zac Efron Vanessa Hudgens...no prostě jinými slovy High school musical 3 =D pokud by si nevěděl/a
  • _fans_niki_

    Re: Motto

    bylo to život je boj, ale stojí za to *4*
  • Re: NejVíííC,

    A co je to HSM 3?
  • Re: Motto

    myslím že tam bylo tak se nevzdávej nebo tak si ho užij *4*
  • Motto

    Mám dotaz...Trevis jí ve filmu řekl jedno motto o životě...nějak život je boj...a dál už si to vůbec nepamatuju...pls kdo by to věděl napište na email...díky fakt mooc
  • Re: Re: Re: Re: Miley cyrus

    ale je pravda, že na slušnou otázku tak odpovídat nemusel.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit