Přejít na výpis diskuzí

Hannah Montana: Ve filmu

FILM 5.1.2009 
462 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: Re: Re: Miley cyrus

    Jenže já tyky nechodím na jejich stránky. Nemaj na našich stránkách, co dělat a nebo aspoň psát česky, když to sou český stránky *16* *16* *16* *16* *13* *13* *13* *13* *8* *8* *8* *8* *5* *5* *5* *5*
  • Re: Re: NejVíííC,

    Ja nesnasim HSM protoze sem videla prvni dil a uplna s....a Ja se divam na HM na jetixu a vzdycky se muzu zblaznit smich *1*
  • Re: Re: Re: Re: Re: Motto

    jj presne
  • Re: Re: Re: Re: Re: Motto

    hele jako tohle si o sobe myslej uplny debzoti.... nejaky lidi ten film treba zajima a uz vubec ne nejaky kravky ktery si myslej jako sou boze ftipny *8*
  • Kde se to da stahnout

    Ahojte lidi prosím nevíte kde se to da stahnout hledam to po celem netu a nic dík za odpoved
  • Re: Re: Miley cyrus

    Co hned nadavaš ježiš tak se zeptal!!A to je jedno jsetli je na česke strance.Web jako web je to veřejné jasny tak nenadavej!!!!!!
  • Re: Film bomba, Roby má lepší hlas v seriálu

    Hele nechtěla bys mi přepálit tu hannu ja ji tak miluju ale nemam jeji cede *9*
  • majly

    Re: Film bomba, Roby má lepší hlas v seriálu

    souhlasím
  • ahoj

    ahoj prosím vás jak ten film dopadne? díky
  • van-luci

    PROSÍÍÍÍM...

    ahojky..moc vás prosím!!! nemáte to někdo stáhnutý v PC v čj??? pls nemůžu to nikde nejít a v kině sem nebyla, protože u nás to dávat nebudou protože už maj plno až do října..:( prosííím napište mi na ICQ 405-226-875
    děkuju!!!!!!!! pls ozvěte se někdo...

    PS. email: Daisy.lucka@seznam.cz
  • Film bomba, Roby má lepší hlas v seriálu

    Ahojky, ten film je fakt úžasnej a asi třikrát jsem se přitom rozbrečela! A ten Roby mluví (je nadabovanej) v seriálu mnohem, mnohem líp. Ale jinak upa bomba!! Už se nemůžu dočkat, jak budu mít DVDčko! *1* *14*
  • leninkaaaaa

    Hannnah

    Nejky film který sem kdy videla.... *3*
  • Re: Re: Re: Re: Motto

    já si mislim že film je dobrej a ty skráva
  • Re: Nevím

    máš pravdu robyho mluvil idiot s blbím hlasem *16* *16*
  • gumka1

    časák

    čau děcka kupte si časák hannah montana protože je best a taky tam maj adresu na webovou stránku kde prodávají stolní hru hannah montana za 550 kč *3*
  • HannaH Monta : The movie

    Čawes... o víkendu jsme byla ve futuru v Ostrave na Hannah Montana byla sj mtam se sestrenkoo koupili jsme si popcorn a pak to začalo behem filmiku jsme se nasmali bylo to proste supeeer ty pisničky upe best a ten Travis ( Lucas Till ) moc hezky kluk xDxD Jako doporučuj ise juknout na ten filmik je to vazne superrr xDxDxDxDxD
  • b.e.t.u.l.i

    Re: ....

    jj uz je to v kine.. vcera jsem na tom byla a moc me to nebyvilo, ale tk toe muj nazor.. serial mam rada ale tohle mi prislo uhozeny s az moc velkym happy endem..
  • chalva7

    Re: Re: Re: Re: Re: Motto

    ať je to vtipný nebo ne ty blbe, zaplatila jsem si lístek na film a ne na puberťáky řvající nějaký jeby..to můžu bejt doma s malym bráchou a né si to luxusně platit *16* !! děti
  • Re: Re: Nej ♥

    lidi...a kdy ten seriál běžel v tv? a z jakého roku je?... *3*
  • ellain

    ....

    Ahoj lidi ono je to už v kině??....já totiž vubec nevím.....jo předem dík za opověd!!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit