Přejít na výpis diskuzí

Hannah Montana: Ve filmu

FILM 5.1.2009 
462 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hannah Montana :ve filmu

    Krásnej film *4* trochu víc smutný ae neva.. *4* Jako jackson nejlepšíí *15*
  • melounek123

    v kině

    achoj jsem byla včera v kinhě a bylo to upe dobrý až na to jak jíviděl travis že je hannah montana se michtělo brečet *9*
  • Re: hannah montana

    já na tom byla včera fagt hustý , já tam bulela :D
  • missutka162

    Re: blog

    hele chtěla sem se mrknou ae mě to tvůj blogísek nenašlo.....tak nwm *7* *7* *7*
  • missutka162

    hannah montana

    Včera jsem na něm byla v kině a je to naprosto supéééééééééééééééé éééééééééér.nemám slov a už se hrozně moc těším až bude hannah montana3(série)v češtině *3* *3* *3* *1* *1* *15* *15* *15* *1* *1* *1* *1* *1* *3* *3* *15* *15* *15*
  • kikines

    blog

    Ahojky podívejte se pleasky na náš blogísek http://www.kristenstewart1527.blog. cz/ jsou tam nějaký videjka Hanny Montany ...
  • Re: Re: Re: Miley cyrus

    Kdo ti má rozumět, když píšeš slovensky
  • Re: Re: Re: Miley cyrus

    Zkurvenej slováku. Neser mě. Buď piš česky nebo sem vůbec nechoď *16* *16* *16* *16* *8* *8* *8* *8* *10* *10* *10* *10* *5* *5* *5* *5* *13* *13* *13* *13*
  • mishqa

    Re: ble

    ty jsi blbá.. je to užasnej film!!
  • kikines

    ble

    je to uplne blbej film
  • Re: Mám Hannah

    ahoj chtela bych ten film jestli bys byl tak hodný tak mi ho plosím pošli dekuju.
  • Re: Kde se to da stahnout

    na www.ulozto.cz
  • tenten

    Re: Ahoj

    od nějakej vyšel o tom nevím! *9* *9*
  • Mám Hannah

    Mám Hannah Montanu ve filmu. Ale s titulkama. Kdo to chce poslat, ať napíše na email marecek51@mujmail.cz
  • prosím

    ahojky.*14* ..prosim nema nahodou nekdo ten film*7* na p.c. nebo tak neco (dvd, cd,..)ja ho nikde nemuzu sehnat tak mi prosim dejte vedet moc ho shanim a nikde nejni...a jelikoz bydlim v takovim zapadakove *9*kde to jaksi v kine nedavaj tak je to na pytel...tak prosim *4* dejte vedet bud na e-mail: binkpe@seznam.cz, nebo na icq: 428711152...mooooocko prosím dejte vedet....*3*

    DĚKUJU *4*
  • Re: ahoj

    dobře
  • film

    ahoj viděla jsem hanu montanu a je to i veselý i smutný ale je to nejlepší film na světě *14* *14* *14* *14* *14*
  • Re: Re: Miley cyrus

    ty akože nechodíš na anglické stránky veď si Češka veď on sa len opýtal a ty si to vôbec nemusíš všímať *8* *8* *8*
  • :-)

    Já jsem taky Hannah :D ale hannah zní líp než hana *9* ....
  • Ahoj

    Ahoj, když vyšel ten časopis Hannah Montana 3.6. nevíte kdy vyjde new číslo?n

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit