Přejít na výpis diskuzí

Hannah Montana: Ve filmu

FILM 5.1.2009 
462 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • lu.pe

    aHoJ

    ahojky nevíte jak se jmenovala ta malinká holčička z FHanny Montany??Ona byla tak sladká a já nevím její jmeno dík kdo napíše *7*
  • norie

    best

    nedavno sem na tom byla s kamoskou v kine a je to uplne nejlepsi film co sem videla!!!! super pisnicky megasuper miley a travis!!!! i love you hannah montana the movie!!!! *14* *14* *14* *14*
  • norie

    hannah

    ahoj 9. cervence sem byla na hannah montana the movie v kine v prostejove.
    Ten film je upa nejvic bozi,rozhodne se pro miley,ale jedna mala holka ji rekne at si zase nasadi paruku a zustane hanou ze to nikomu nereknou miley rekne ze uz je pozde ale travis ji rekne ze neni,a tak zase zustane hanou. a jako miley zazpiva pisnicku the climb, jo a nakonec si da s travisem pusu. vic vam ale neprozradim pockejte si.... *3* *3* *14* *14* *14* MiLeY...ThE BeSt Of WoRlD!!!!!!!
  • norie

    Re: Re: hannah

    její nový film se menuje the last song.
  • hayliel

    Re: hannah

    jestli nekecáš!!!!!!!!!!!!!!!!!! *15* *13*
  • hayliel

    Re: hannah

    když jsi takový nebo taková znalkyně řekni mě jak se jmenuje ten její nový fil hm??? to nevíš co??? *7* *7* *7* *7* *7* *13* *13* *15* *15* *15* *15* *15* *1* *1* *1*
  • mileycyrus.87

    hannah

    HAnnah Montana bude u nás v Tanvaldě v sobotu 13.7. to bude bomba:D *4*
  • hanicka10

    Hannah Montana:The Movie

    Hannah Montana bude v Chebu 16.7 a 19.7.Tesim se na to *14* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *14* *14* *14* *14* *14*
  • hanicka10

    Hannah Montana:The Movie

    Hannah Montana bude v Chebu 16.7 a 19.7.Tesim se na to *14* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3*
  • pazinecka

    kdy dávají

    Hannah Montana the movie dávají v Kralupech nad Vltavou 17-19.8.09.
  • Dííííky

    hej ja to potom nechapu byl je a bude nejky filmik akorat ze nwm proco se na konec rozhodne pls odepiste,???
    *14* *14*
  • blog

    http://love-miley-style.blog.cz/
  • hanullka95159

    Re: ble

    proč seš teda ve fanklubu když je to podle tebe tak blbej film?? *7*
  • HM the movie

    Je fakt že to nějakej superfilm asi neni a kdyby t bylo česky tak na to asi kašlu...ale takhle sem si na tom probrala zakrnely anglicky buňky...a musim uznat...nebejt písniček a asi tak poslednich 10-15 minut...nic moc by to ve mně nezanechalo...ale ten konečnej koncert je hezkej...obzvlašt THE CLIMB v provedeni takhle ve filmu zni moc hezky....i BUTTERFLY FLY AWAY...tyhle dvě mě asi proste vzaly nejvic
  • miley-veru

    superrrrrrrrr

    To je superrrrrrrrrrr já možná pudu na to protože budu mýt narozky *15* *14*
  • Re: Re: - nechápu-

    Tohle je plnohodnotný film. Jenom magoři to nedokáží ocenit. Já bych na to do kina šel i kdyby lístek stál 1000 KČ
  • Re: Re: Re: blabla bala

    A mimochodem. Dali už 5 dílů Harryho Pottera a ne 3 *16* *16* *16*
  • Re: lili-lola

    Ne, nepřevlíká se za Lolu.
  • peníze

    Já bych dal klidně 1000 KČ za lístek, jenom abych to viděl
  • 5488

    4632425 *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit