Přejít na výpis diskuzí

Hannah Montana: Ve filmu

FILM 5.1.2009 
462 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • lili-lola

    převlíká se ve filmu lili za lolu *7* ???a jinak sssssuuuppppppeeeeerrrrrr
  • anda.pel

    Re: - nechápu-

    máš pavdu s tema penězma,ale film je senza
  • avrilka6

    Re: Re: hannah montana

    já taky :D včéra a dneska ;) a bulela sem u toho.. jak on zjistil že miley je hanna montana :P
  • avrilka6

    Re: nejlepší film

    jójó to jo :)
  • Re: Re: Re: - nechápu-

    Rozum rozhodně nemáš. A nemá ho ani ten, kdo na Hannah Montanu nadává
  • nejlepší film

    Hannah Montana je jeden z nejlepších seriálů i filmů. Doufám, že natočí další film i sérii. Už se těším, až budou dávat tu 3. sérii v televizi
  • janinkaa

    Hannah

    Podívejte se trochu dolů, co napsal DD, je to pravda, proto se nikdy Hannah Monatan ve filmu nedostane na první místo ve filmu, přemýšlejte hlavou, na co ji jinak máte? Z vašeho momentálního přemýšlení jde vidět, že asi přemýšlíte zadkem. *1* *1*
  • janinkaa

    Re: Re: Re: - nechápu-

    DD myslím, že máš celkem pravdu
  • nespesna

    příběch

    supr příběch. *3*
  • nespesna

    co?

    a co?
  • matyrikkisek

    Hannah Montana The Movie

    Viděla jsem to a je to fakt hezký.
  • nespesna

    psala

    psala jsem tu někdy? *7*
  • Re: - nechápu-

    Lidi, tenhle člověk má pět po hromadě, vemte rozum do hrsti, tohle je jen marketingový trik jak z vás vytřískat další prachy.Pokud opravdu to chcete vidět tak to downloudněte z netu a nechodte prokristapána na to do videa, ty prachy rači vražte do plnohodnotného filmu.
  • Re: Re: - nechápu-

    Co si o soběv myslím? XD že narozdíl od tebe mám rozum :D
  • gabriellavanessa

    Re: hannah

    jj za 6 měsíců
  • Re: - nechápu-

    Co si vůbec o sobě myslíš? Hannah Montana je jeden z nejlepších filmů na světě *16* *16* *16* *16* *16*
  • - nechápu-

    Jestli tohle pustí v Arabských emirátech, tak se nní čemu divit, když pak odpalují USA.
    Prokrista, vždyť je to naprostá vymývárna mozků - když to řeknu takhle, budu objektivní:
    Miley bravurně zpívá, ale herectví je pro ni obchod - tam není špetka talentu a ikdyž se tohle asi fanouškům nelíbí, tak je to pravda. Viděli jste někdy Keiru Knightley, Kate Winslet nebo Natalii Portman se takhle pištvořit?
    Já vám ten film nechci kazit, jen mě mrzí, že kvůli takovým filmům upadají ty opravdu dobré snímky na druhou kolej - schválně, šli byste raději na Předčítače nebo na Hannah Montanu? Kvalitní film versus fraška? - navíc, pro mě je tohle opravdu kýč jak bič, který je opravdu pro ty malé holčičky v neděli ráno. Když to srovnám třeba s Muzikálem ze Střední - to je film, který byl stvořen proto, aby lidi bavil. Hannah Montana je stvořená proto, aby zkasírovala rodiče malých dětí o peníze na penály, tašky, deníky a časopisy právě s Hannah...a vím, že teĎ se na mě sesypou komentáře typu : ,,Jdi do prdele a polib si", či tak něco.....ale jen mě prostě zajímá, co se vám na tom líbí?
    Když ten film shrnu:
    velmi kvalitní soudtrack ( ten je opravdu skvělý)
    krásný Lucas Till
    uječená američanka, která dělá blbosti a za každých pět minut říká:?, Měls pravdu tatí, byla jem bla bla bla....
    a barvy hýří o život
  • hannah

    chtel bych se zeptat jestli nevite kdy ten film výde na dvd????
  • najkyy

    Re: Hannah

    Zajdi si do kina *3*
  • Hannah

    V jakých dvou věcech se Hannah bude muset rozhodnout, neví někdo??

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit