Přejít na výpis diskuzí

Hannah Montana: Ve filmu

FILM 5.1.2009 
462 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: Re: Re: - nechápu-

    Ty si asi dobře mimo co?na tom internetě si stejně kdyz si z nekym pises nebo tak.internet platis mesicne nejakou castkou,elektriku to teda bere ale uplně v malém množství,ale kdyz uz u toho clovek sedi tak je uplne jedno jestli si pustis na youtube pisničku nebo si stahneš film.je jedno jak si natominternetě dlouho pořád zaplatíš cenu za měsic tolik kolik platit mas.A je pekna kravina ze si sem napsal ze to vyjde stejne jak za kino.to teda nevyjde.na internetě to mas zadarmo.kdezo v kině jim to hned vyplázneš na ručičku a za nějaký ten měsíc už se na to každý podívá v online filmech.vydělávají na nedočkavosti lidí,protože lidi chcou vidět všechno hned tak nato prostě do toho kina jdou.to je celé. *9*
  • britney-spears

    Já jsem na filmu byla 2 x prtž se mi to líbilo *15*
  • zuza68

    Hannah Montana

    Je to opravdu hezký film.Doporučuji! ! ! *3* *14* *4*
  • miley214

    já už na filmu byla

    JÁ UŽ NA FILMU BYLA BYLO TO SUUUPER *14* *14* *15* *15* FILM LOVUJU
  • nej.filmík:)

    ten filmík byl hustej a dobrej!reknu vam zhruba o cem to bylo *14* miley popová princezna si začíná zvykat na život hany a na život miley zapomíná *9* *7* její táta to tak ale nenechá naláká na ni past když má miley odletět svým triskáčem do new yorku zjístí že se vrátila do tenese *8* miley má plán se dostat zpět do new yourku ale v tenese se zamiluje.. *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • luida

    Net

    Ahoj kde bych to našla na netu? myslím ke shlédnutí! Dík.
  • barisek

    BEST

    je to ten uplne nej nej nej film na svete *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • lili1997

    Re: Re: - nechápu-

    když budeš na počitači a koukat se nato vyjde ti to stejne penize za internet a za elektriku
  • dina97

    Uš se těším!

    Zítra jdu na tenhle film do kina. *3*
  • ms.amazing

    Ten film jsem čekala horší

    Teda jako mně připadají všechny Disney filmy jako HSM ,Camp Rock atd debilní,ale tohle bylo v celku dobrý... Jako Miley nemusim,ale myslim že je nejlepší z těch hnusných,uměle vytvořených hvězdiček...
  • ajusinkal

    Roxy ne

    super film:) ale Roxy v něm přece nehrála ne??? *5*
  • Re: Re: Re: Re: - nechápu-

    To určitě. Aspoň nekecej
  • miley.the.best

    Re: hm

    Prostě na koncertě uvidí Travise a řekne něco jako, že už nemůže dál a sundá si paruku zazpívá The Climb jako Miley a pak jí jakási malá holčička řekne, ať si nasadí paruku a je zas Hannou, že to nikdo neřekne, a ona si nasadí paruku a je zas Hanou, to je celé!
  • hm

    prosim napiste mi proco se rozhodla pls??????????? jinak moc dik
  • miley.the.best

    Re: hannah

    Ten film byl nej *14* *14* *14*
    Už se těším až to bude na DVDčku! *14*
  • miley.the.best

    Re: Re: aHoJ

    Ona asi myslí tu holčičku z filmu, jak viděla, jak si Miley sundává paruku a jak jí na tom koncertu řekla, že má být Hannah...teda myslím
  • michal996

    Re: aHoJ

    myslíš jak Jake chtěl být normální a jak její mamka měla paralizér tak to byla její sestra Noah Cyrus
  • Re: Re: Re: - nechápu-

    Tomu se da rict jen jedine jsi idiot nebo debilní puberták co neví co je život ještě, padneš na hubu a pak si na mě vzpomeneš.
  • miley.the.best

    Re: !!!!

    Nova ho neviděla takže nemůže soudit, bože jak to můžou vědět? Hlavní je tvůj názor!
  • miley.the.best

    Re: chci to viděěěět

    Nic proti, mě se ta vlnitá paruka víc líbí nemá ji tak připláclou a je prostě pěkná, ale fakt nic proti, každá máme svůj názor.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit