Přejít na výpis diskuzí

Hannah Montana: Ve filmu

FILM 5.1.2009 
462 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nikusta

    Re: blabla

    No hele nwm ale ten film si můžeš už klidně stáhnout na netu zdarma už dávno!!
  • nikusta

    Re: Hannah versus Miley

    Noo..to ej tzěžký ale asi no..Miley..ale zase Hana je tayk supeer,,ale..pstě Miley
  • Re: Re: DVD

    Na DVD to ještě nevišlo. To vijde až někde v listopadu. Na DVD to asi vyšlo akorát v Americe
  • Re: Hannah versus Miley

    Ale Miley se rozhodla pro Hannu a ne jenom Miley
  • online =)

    na http://mileycyrus--forever.blog.cz/ je to online ke shlednuti =)
  • arejinka

    Re: Hannah versus Miley

    Twl tak to nevim život Hannah musí být fajn ale žít v obklopení fanoušků a bez soukromý? Nvm *7*
  • arejinka

    Re: DVD

    pokud vím tak už to na Dvd vyšlo tedy alespoň doufám *3* *8*
  • Re: lili-lola

    nepřevlíka ale převlíkla se za hannah montana
  • Re: Re: Re: aHoJ

    ne to nebyla její sestra
  • Re: Re: aHoJ

    byla to její mladší sestra no já sem jí poznala rychle
  • Re: hm

    rozhodla se být Miley protože se pohádala s Trewisem a tim pádem se rozhodla byt Miley *3*
  • Re: Uš se těším!

    ahoj já sem byla na tomto filmu 4.8.09 v Milíně *3* *14* *3* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *8*
  • ahoj ja už na filmu byla

    ahoj já sem také byla na hannah montaně a moc se my to líbylo a mužu se zeptat kde ste na ni byly *14* miluju jí *3* moc se mi líbí *14* *14* *14* *14*
  • prochazkovalenkalenka

    DVD

    nevíte někdo kdy to vyjde na DVD ??? *7*
  • riki.002

    Re: blabla

    nejdřív se nauč psát a pak když tvoji otázku pochopíme ti možná odpovíme.
  • gabriellavanessa

    Re: Re: Re: aHoJ

    Ta se jmenuje Emily Reaves
  • andyk

    Re: Ten film jsem čekala horší

    myslím si že Miley do těch "uměle vytvořených hvězdiček" jak si to nazval/a nepatří...jde vidět že o tom moc nevíš.. *7*
  • riki.002

    Hannah versus Miley

    Pro co byste se rozhodli? Stejně jako Miley, že budete jen Miley, nebo by ste radši byli Hannou? *3*
  • blabla

    newite plsky nekdo de bych se na netu na ten film mohla juknuot??esli jo napiste pls sem adresu.mockrat dik
  • Re: Re: Re: hannah

    je bajecny ooooooooooooooooooooooooooooooooooo ooooooooooooooooooooooooooooooooooo ooooooooooooooooooooooooooooooooooo ooooooooooooooooooooooooooooooooooo ooooooooooooooooooooooooooooooooooo ooooooooooooooooooooooooooooooooooo ooooooooooooooooooooooooooooooooooo ooooooooooooooooooooooooooooooooooo ooooooooooooooooooooooooooooooooooo ooooooooooooooooooooooooooooooooooo oooooooooooooooo *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší