Přejít na výpis diskuzí

Hannah Montana: Ve filmu

FILM 5.1.2009 
462 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Na tom jsme byla v kině bylo to moc super. *3*
  • disneygirl

    Re: good

    jo hannah montana movie jsem sice ještě neviděla, Camp Rock miluju kvuli Jonas Brothers a HSM se mi líbí druhý díl víc než 1. a trojka je srašně přeslazená
  • tereza005

    Re: nejlepší film

    jj,je to úplně spešl!!!!! *1*
  • kate.szv

    Re: good

    no já jdu na hannah montana 13.9. do kina !! HSM jsem viděla wšechny díly a myslím si že 3 díl je nejlepšíí, je tam víc zpívání a tancování....A Camp Rock sleduju na Jetixu a strašně se mi líbí, pltže strašně mám ráda Jonas Brothers a všechny filmy kde se zpívá a tancuje *14*
  • kejsy

    good

    hannah montana movie je fakt dobrý filmík,nic tam nechybí...byla jsem na tom na začátku srpna v kině a strašně se mi to líbilo...HSM mě nebral už od začátku,viděla jsem jen jedničku a to mi stačilo...taky se mi líbí camp rock?co myslíte vy? *7*
  • bettulinka

    Re: Re: Best MOVIE!

    neda
  • hannahgirl

    Zapoj se!

    Ahojky lidičky... Vím že všeci máte rádi Miley nebo Hannah... Prosím vás zapiš te se www.fans-miley-hannah.blog.cz stačí napsat jen přezdívku.. Bude se těšit...
    P.S Jinak tento vzkaz ignorujte.. Díky moc!
  • 1leninka1

    zklamání

    včera jsem byla na tomhle filmu a myslela jsem si že to bude lepší *9* dost měto zklamalo byl to film o ničem
    jediný plus jsou asi ty nový songy *9* *7*
  • Re: Re: děs

    přesně tak *4*
  • Re: miley

    jo vim v prdeli píčo
  • Re: Hannah Montana je nej!

    jo hsm je hrozný *10* *10* *10* *10* *10* *16* *8* *9* *13*
  • Re: Best MOVIE!

    ja to ešště nevidela da se to shlednout najetixu================ *14*
  • teruliiinka

    film x seriál

    včera sem viděla ten film nooo a teda nic moc seriál je dalleko lepší... *7*
  • megousek

    miley

    ahojky nevíte kde se to dá slédnout na netu?
  • prochazkovalenkalenka

    Re: <3

    mám na to stejný názor!!!
  • prochazkovalenkalenka

    Re: Film

    to je jedem z filmů u kterých jsem se pořádně pobavila!!!
  • prochazkovalenkalenka

    Re: Hannah Montana

    časák mám a s tím folmem 100% souhlasím *3*
  • Best MOVIE!

    Super! Dnes jsem konečně viděla film Hannah Montana : The Movie! Dříve se mi to nevidařilo, protože jsem byla s rodiči v Egyptě, na Kubě a v Americe. Je to ten nej film a dokonce je na youtube, sice anglicky, ale zase HQ! Uau! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • otazka

    ahoj chodis na slovensky pokec
  • mileyfan67

    Hannah Montana je nej!

    Hannah Montana film je fantastickej a Miley,Hannah a ostatní jsou nej.Naproti muzikálu jsou fakt nej a HSM je už velká trapárna.! *1* *1* * *4* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší