Přejít na výpis diskuzí

Hannah Montana: Ve filmu

FILM 5.1.2009 
462 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • film

    je to dobrý dostala jsem to na vánoce
  • super

    Na tom jsem byla v kině a je to super.
  • kaulitz.boy

    Re: Re: Ble

    no tak dá se to lepší jak camp rock :D
  • kaulitz.boy

    Re: Ble

    přesně tak píčovina nejvíc sem se na to koukal a fakt pro děti od 10-13 píčovina a ten dabing a ty stupidní kecy no fakt děs *1* *1*
  • conceited.bitch

    super film

    je to hezůůůů film__♥
  • headhunter

    headhunter.mp oficiálně největší dement světa a nejhnusnější držtka, čeknětě toho teplýho vola tady, von je fakticky všude strašný pako....

    http://www.youtube.com/ user/HeadhunterBall


    musíte vidět *1* *1* *1* *1* *5*
  • sweet.anne

    Hannah Montana: The Movie

    Byla jsem na tom hned na premiéře, ale trochu mě to zklamalo. *9* Strašnej dabing (už se budu dívat jenom anglicky) a čekala jsem trochu něco jiného. Ale bylo to úžasný. *14*
  • Re: hannah montana

    To jo. Ale mě připadá nejlepší scéna s těma talířema, když ten Roby Ray je rozbil a když zachránil toho Elvise, tak ho taky rozbil *1* *1* *1* *1* *3* *3* . To prostě bylo nejlepší
  • Re: Re: Re: Ble

    Ona ale zpívat umí a jestli tvrdíš, že ne, tak si kretén bez hudebního sluchu. Ten, komu se nelíbí HM, tak to asi nemá v hlavě v pořádku. Takže drž hubu a krok, nebo se ti brzy něco stane
  • ellain

    Re: Re: Re: Ble

    Hele děcka taky potřebujou náký filmy...ne je nezajímaj takový filmy jako dospělí sakra neurážejte hannah Montanu a jděte si do fanklubu ke svýmu filmu a ke svý oblíbený herečce, zpěvačce Miley umí zpívat.....a děti a dopělí mśe nedají srovnávat takže nás nechte tak jsem děti máme rádi Hannah až budem velcí omrzí nás to .....ale ted to prostě berte jako pohádku pro děti to je všechno!!!
  • hannah je nej

    ty kretene jeden co si o sobe mislis ty anukkyss ses krava a jak si napsala at de do blazince tak tam bis mela jit spis ty *16* ses totiz pekna pinda *5* a kunda tak zbohem kretenea tohle je tvuj ksicht *9* a priste si moc nedovoluj
  • anukkyss

    téda

    Zaprvé: nesnáším disney za druhé nemám ráda miley cyrus zatřetí nikdy jsem moc neměla ráda seriál.... Film se mi opravdu líbil a věřím že se na něj podívám třeba za půl roku znova *3*
  • justik

    Fans

    Cawky!Na Facebooku jsem založila stránku pro fans Disney Stars!Pokud máte Facebook tak stačí zadat do toho vyhledávače Disney Stars-Czech Fans.Tak se přidejte!
  • Re: Re: Ble

    a pověz mi co se ti tak na tom může líbit stupidní blondýna, která skoro neumí zpívat a dává nějaké nesmyslné ideály malým harantům? jestli mas 33 a takový názor běž si lehnout do blázince a nebo začni forestem gumpem at vis co je to normalni film
  • Re: Ble

    Ty si asi spratek. Hannah Montana je cool a jeden z nejleepších filmů a seriálů. Narozdíl od toho, co teď poslední dobou dávají. VKV, Ordinace, Okouzlení, nebo na nově ty kriminálky a byl bych tady i do zítřka. Prostě Hannah Montana je dobrá a i dobře zpívá. A to mě je 33 roků a líbí se mi to
  • Ble

    Absolutně stupidní film pro věkovou Kategorii 10-14 let lidi co vám je koukejte víc na kvalitnější filmy a ne na propadáky s propadačkama. Zajímalo by mě kdo napsal ten scénář řekl bych že asi ňáký 12 letý spratek
  • :O)

    ahoj lidi jsem tu novej jak to funguje?? *3*
  • AUTOGRAM

    Ahoj, byla jsem loni studovat v Americe a podařilo se mi potkat Miley:) Můžu nabídnout autogram, pokud máte někdo zájem:)Je podepsaná na obálce časopisu s její fotkou. Prodám za 300kč (poštovné a cena časopisu:) )
  • lenushka14

    v CZ

    aj tu sa to da pozriet v CZ jazyku :D

    http://filmy.kinotip.cz/hanna h-montana-2009/
  • Re: ahoooj!!!

    High Shool Muzical úplně a z celého srdce nesnáším. Viděl jsem na Jetix kousek myslím 2 a bylo mě na zvracení. To Hannah Montana je úplně suprová. Našel jsem i na uložto ten film

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit