Přejít na výpis diskuzí

Hannah Montana: Ve filmu

FILM 5.1.2009 
462 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • alusqa99

    Re: film online

    teď už na youtube.com nebo přes můj blog http://mileycyrusandhannahmontana99 .blog.cz/
  • alusqa99

    Hannah Montana ve filmu

    čaw na internetu už se objevil fílm Hannah Montana ve filmu ČESKY.Na odkaz se můžete dostat úřes můj blog http://mileycyrusandhannahmontana99 .blog.cz/ jinak to je na youtube.com. A dvd vyjde 4. listopadu FAKT SUPER FILMÍK *15* *14* *14*
  • Re: Re: Re: DVD

    kdy vyjde hannah na DVD?
  • Re: film online

    www.videofilmy.net *4*
  • anka6959

    hannah montana

    je to super film byla sem na něm vkině a málem sem se počůrala smíchy a nejvíc se mi líbila ta scéna jak jdedo kurníku pro ty vajíčka *1* *1* *4*
  • disneygirl

    Film

    film je senzační viděla jsem ho 11. září a je to fakt super chvílema úžasně vtipný třeba když se miley snaží dostat na koncert hanny montany a jede v golfovém vozíku a chvílema je to zase dojemný třeba když si sundá paruku a zpívá the climb. prostě úžasnej film nejlepší jedinej kterej se mu dokáže vyrovnat je camprock a mamma mia
  • Re: DVD

    Někdy na začátku listopadu.
  • lili.truscott

    film online

    hele lidi kde by se to dalo shlédnout česky??? *7* *4*
  • miley.the.best

    DVD

    Už se těším na DVD nevíte kdy bude u nás k dostání? Nebo už je?
  • jana291995

    repríza

    ty jo,tak u nás opakujou hannu ve filmu..já už na tom byla,ale šla bych znova,jenže zítra je to naposled,a já se tam nemám jak dostat...byylo u nás hodně lidí,tak dávaj reprízu..supéér *1*
  • Re: miley

    Na you tube
  • ilovehannah

    ahojky

    já hannu a miley uplně zbožnuju je to nej zpěvačka a herečka
  • Re: ahoooj!!!

    jo je super
    *8* *3*
  • tyty

    ahoooj!!!

    Ahojte lidičky!!! Já upe zbožňuju Hannu Montanu/Miley Cyrus!!! a High school musical miluju taky!! MOOOOOOOOOOOOOOOC....a Camp Rock mám taky strašně moooc rááááda!!!!!!!
  • tyty

    ahoooj!!!

    Ahojte lidičky!!! Já upe zbožňuju Hannu Montanu/Miley Cyrus!!! a High school musical miluju taky!! MOOOOOOOOOOOOOOOC....a Camp Rock mám taky strašně moooc rááááda!!!!!!!
  • vananneh

    Re: DVD

    myslim že sem někde četla že v listopadu ale nevim kolikátýho *3*
  • kate.szv

    Re: nevíte kde to stáhnu

    tento filmík si můžeš stáhnout na www.ulozto.cz nebo na www.youtube.com spíš je lepšííí to ulozto.cz
  • ondrac

    Re: DVD

    to si jeste tak pul roku pockas kdy to je teprv v kine taky sem na tom byl a bylo to výýýýýýýýýýýýýýýýý ýýýýýýýýýýýýýýýýý
  • nevíte kde to stáhnu

    Prosím napište, kde můžun tento film stáhnout. DÍk
  • DVD

    Ahoj nevíte někdo prosím kdy vychází na DVD? Děkuju

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší