Přejít na výpis diskuzí

Hannah Montana: Ve filmu

FILM 5.1.2009 
462 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hannah Montana Ve filmu - trailer s českými titulky

    Na adrese http://www.youtube.com/watch?v=Vb1e ejx3u9k jsem vytvořil k traileru i české titulky, podívejte se !! *3*
  • Miley cyrus

    ahoj ludia prosim vas velmi pekne neviete mi povedat že kedy bude fil Hannah Montana the movie v kinach na slovensku?????????????prosim napište mi na e-mile:tomas756@post.sk dakujem velmi pekne a Miley Cyrus je naj naj naj na svete *3*
  • evush

    postezování + dotaz

    tyjo nevite kde se to da stahnout aspon s titulkama v rapidshare?!
  • kasnic

    Re: Re: Re: Písnička

    Ježiš to bys byla hodná!můj mail je kristina.dr@seznam.cz
  • Re: Re: Písnička

    Prosim moc prosim poslala bys me ju ten film dystak email Petr.Augusta@seznam.cz moc prosim *4*
  • nespravedlnost

    Jako to je nespravedlývínv americe bude tento filmík už 10. května a u nás až 9. červece je to fakt na hovno *10* *10* *10*
  • Re: hanna

    to je pro všechny přístupné tak to je jedno kolik ti je *5*
  • super

    miluju hanna montanu má hezké písničky a na film se moc mocinky těším *3*
  • Hannah Montana: ve filmu

    Já jse tak těšim na 9. července bude totiž premiera Hanna Montana ve filmu!!!!WOW *3*
  • Re: Písnička

    ahoj ja ji mám..tak kdyžtak pošli mail a ja ti ji pošlu...
  • negri.baju

    trailer!!

    hey ja jsem dneska videla trailer a uplne me dostal!!!ja myslela, ze to bude jen jako dalsi dil hanny montany, ale jen si daji na tom vic zalezet a bude to mit treba jen nejakyho spesl hosta, ale tohle?? tohle uplne preklrocilo moje ocekavani!!!ten film si nesmim nechat ujit!!!kdy je u nas premiera? pls? *14*
  • cindy.ka

    Re: Re: :)

    v česku ten film bude mít premiéru až oprázdninách letních *9* ale na ten film se taky moc moc těším
  • Písnička

    Áhojky!Miluju HM a na film se moc těším!...
    Miluju tu psíničku LETS GET CRAZY!Prosím nemáte ji někdo?Je mi ajsné,že je jen video..ale někteří šikovní ju asi mají....tak se ptám a prosím...
  • hanna

    od kdy na to můžu do toho kina
  • Film

    Ahojiik,uz se hrozne moc tesim na ten film.Jako serial je to naprosto bestovy!A videla sem ukazky na netu na film a vypada to fakt bombove!Ale bude mit naky jiny vlasy takovy kratsi a vlnitejsi.A urco na to pudu bude to bestovyyyyyyyyyyyyyyyyyyy!!!!!!!!!! ! *14* *14* *14* *14*
  • HM

    já si zase myslím že určo skoro každej ví kdo je Miley Cyrus..ikdyž zrovna někdo nemá ten Jetix ale i tak existujou časopisu internet a na youtube máte spustu videí od Miley takže si myslím že se najde asi fakt jenom pár lidí kteří neznaj Miley ale řekla bych že jí zná už skoro každej *1* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Hannah

    Já nesouhlasim.... Kazdej tady u nas nemá Jetix... takže ty , co ho nemaj... tak ani nevi kdo je Miley Cyrus.... a to je obrovská chyba!! JE to takovej velkej hit a víc jak polovina u nás nemá o tom ani páru.. HAnnah ¨Montana je nejlepsi *14*
  • dennyska

    Re: idiot

    to jo ale musel to odněkat okopčit ja už to někde četla *9*
  • idiot

    zajímalo by mě jakej idiot dem dasl ten popis vypadá to na nějakýho pětiltýho fakana *16* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8*
  • kokoska26

    Re: :)

    jj taky se moc těším, už sem domluvená s kámoškou, že až to bude komplet předabovaný že na ten filmík určo půjdem *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit