Přejít na výpis diskuzí

Hannah Montana: Ve filmu

FILM 5.1.2009 
462 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • parket..a

    Re: Re: blabla bala

    tjn:-D ale možná jen dva-tři, čtyři je dle mně moc...i když harry potter má v kinech už 6 dílů a v TV byli taky ztm jen tři:-D
  • parket..a

    chci to viděěěět

    moc moc moc, ale nezdá se vám, že na těch fotkách má tu blond paruku takovou kratší a vlnitou?vypadá to blbě, hezčí je ta rovná a dlouhá *3*
  • devilss1girl

    Re: !!!!

    Nevěř blbý nově!Hlavní je tvůj názor! *4*
  • devilss1girl

    I ♥ Hannah/Miley

    Já se těšim teda úkrutně,protože miluju Hannah Montanu už jenom jako osůbku *14* .
    Jinak přesný termín premiérey je 9.července *3*
  • pavlusqa

    Re: !!!!

    jo ja to videla a našvalo me to *10*
  • ajulina

    !!!!

    ahoj....videl z vas nekdo včere Koření na nově?rikali ze to je strasne sladky film......a ze to bude propadak!!! *10* *9*
  • vendy1998

    hannah montana je nej

    hannah montana je nej filmík sice jsem ho neviděla ale bude to trhák at už jsou prázdniny slyšela jsem že by HM the muvie měla jít do kin v červenci ale nevím jestli to je jisté ale strašně se těším *1* *1* *1* *1* *1*
  • vendy1998

    hannah montana je nej

    hannah montana je nej filmík sice jsem ho neviděla ale bude to trhák at už jsou prázdniny slyšela jsem že by HM the muvie měla jít do kin v červenci ale nevím jestli to je jisté ale strašně se těším *1* *1* *1* *1* *1*
  • Re: blabla bala

    V TV?:D:Dhmm tak kdyz na to chces koukat v tv_Dtak musis pockat aspon tak 4 roky mnO:D *15* *15* *15* *15*
  • norie

    blabla bala

    podle me to bude trhak!! uz se moc tesim,az to budou davat v tv!!! *14* *14*
  • Re: Net

    HM ještě nemůže být zveřejněná protože premiéra v USA je kolem 10. dubna. U nás počítám o asi tři měsíce později.
  • Re: hanna

    Bude to buď v bravu, nebo v bravu girl. říkala to kamojda
  • Net

    Nevíte něhdo stránku, kde je HM the movie ke shlídnutí zdarma? klidně i s titulkama *7* *14* Děkuju za odpověď. Mam vás ráda
  • kajushka96

    Re: hanna

    na jetixu ale řikali že toi nema byt 9.července ale 23.april-což je myslim že duben *15*
  • norie

    juchuuuu

    hej jakoze ja se taky straaaasne moc tesim az bude hannah montana the movie u nas,pac sem videla ukazky na jetixu a byly moc super!!!! a k tomu mam moooocinky rada miley!!!! *14* *14*
  • miley1995

    Re: Re: Těšiiim se

    tak jo byla bys tak hodná a řekla mi jak to dopadne?
  • Re: hanna

    Asi 9. čevence 2009 *3*
  • hanna

    nevite nekdo kdy v cesku bude hannah montana ve filmu (the monvie)???????
    dik za odpovet!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *4*
  • alentyna

    Achji

    TO NEMÁ CENU JÁ SEM NA TÁBOŘE se na to můžu vykašlat jedině to pak za půl roku někde stáhnout
  • Re: Re: Těšiiim se

    Ahoj. Nemám ICQ, protože se mě tam pak nikdy nepodaří přihlásit ale bud to můžeš napsat sem a nebo na můj mail. ICQ mě nejde *16* *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit