Přejít na výpis diskuzí

Hannah Montana: Ve filmu

FILM 5.1.2009 
462 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hsm3

    HM the movie

    nakoniec si vybere zivot hannah *1*
  • konwaska-mileycyrus

    jsem to viděla

    je to super ale je to furt v angličtině grafika taky nic moc ale prostě super jestli se taky chcete kouknout tak tady máte adresu http://www.youtube.com/watch?v=LJHR hkIWITs&feature=PlayList&p=AC877571 241EA8FF&index=0&playnext=1
  • dianna114

    Re: Re: chci to viděěěět

    nn,to právěže vypadá skvěle!
  • Janča

    Už sem to v angličtině viděla.. a jestli chce někdo vědět jak to skončí tak mu to řeknu *1*
  • Janča

    Už sem to v angličtině viděla.. a jestli chce někdo vědět jak to skončí tak mu to řeknu *1*
  • loloavril

    Re: I ♥ Hannah/Miley

    o prazkach *4* *14* *14* uz se tesim *3*
  • Re: hannah montana je nej

    Taky se na to strašně těším a na 100000000% pujdu do kina ... už se nemůžu dočka !!!!!!!!!!!! *3* *3* *3* *14* *14* *14*
  • Re: Re: chci to viděěěět

    U náš to bude v kinech až v červenci ...bohužel *9* *9* *9*
  • Re: chci to viděěěět

    JJ..máš pravdu..ta vlnitá paruka ji nesluší .. *9* *5*
  • Re: nevím

    Hannah Montana The Movie..bude v kinech až v červenci .. takže propásnou si ho nemohla *4* *3*
  • Re: Miley cyrus

    Ty slováku posranej. Zaprvé jsi na české stránce tak piš česky a za druhé jsou slováci pitomci a debilové, které si stěžujou, jak jim mi češi ubližujeme a přitom se stejně tady do čech serou. A to chtěly samostatný stát. Takže mě nezajímá, kdy to bude na slovensku ale v česku. *10* *9* *9* *13* *5* *16* *8*
  • heath.4ever

    ...

    to bude hrozná trapárna *3* *3*
  • 3.blondynka

    Re: Re: Re: chci to viděěěět

    Jj já wím mě to až pak došlo a jj jsem blondýna *1* *1* *1*
  • Re: Re: Re: chci to viděěěět

    taky si mysliM:D:D *15* *15* *15* *15*
  • nevím

    ahoj všichni ja sem se na hanu montanu ve filmu tak těšila ale propásla sem ten film nevite kde si ho můžu stáhnout
  • nevím

    *1* *1* *3* *9* *5* *14* *7* *10* *4* *14* *3* *9* *9* *13* *5* *4* *5* *15* *8* *16* *8*
  • hejlovka09

    Re: Re: chci to viděěěět

    Může se tě zeptat??...
    Ty si blondýýna??...Jako sorryy ale máš tam napsáno že to dávaj až někdy v červenci to zaprví..a za druhý tebe asi nenapadne,že když to běží na jetis maďarsky ,že to asi budou dávat v Maďarsku a NE u nás v Česku??? *7*
  • 3.blondynka

    Re: chci to viděěěět

    Jn ta vlnitá se mi nelíbí ale já jdu s kámoškou na HM nějak kolem 23.dubna to psali na Jetixu sice maďarsky ale ale bylo tam napsané:Aprílis 23-A mozikban nebo něco takového já jsem to hned jako pochopila to znamená 23 dubna v kinech-teda myslím ale už to chcu vidět *9* *9*
  • Re: blabla bala

    neboj, třeba to poběží na jetixu hej:D:D
  • dennyska

    Re: !!!!

    ja sem to tky widěla ae nova toe tky na ..... pěkně kecaj v americe tenhle filmík zvolily za nej film roku 2009!!! *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit