Přejít na výpis diskuzí

Hannah Montana: Ve filmu

FILM 5.1.2009 
462 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • help

    Ahojky hele nevíte kdy dorazí do kin Hannah Montana: The Movie a náhodou dá se stáhnout v češtině?já totiž zbožnuju seriáli Hannah Montana a ráda bych viděla i film napište mi prosím někdo sem na příspěvky nebo na email:Vockova.Anna@seznam.cz
    mocky moc díky *14* *14* *14* *14* *3* *3* *3*
  • Re: tutilky

    Ahoj prosimtě už sem ti psala i na email...
    Poslal bys mi prosím stránku kde si našel ten film:Hannah Montana The Movie...A nebo přímo ten film???PROSÍM ODEPIŠ CO NEJDŘÍVE...
    kristyna.hajkova@seznam.cz
    *14* *14* ...kují...
  • Re: hannah

    ale pak si ji zase nanda a zustane hanou a svet se nic nedovi budou to vedet jenom ty lidi z rodnyho mesta a ty todo sveta nevypustej
  • tutilky

    film sem si stahnul v anglictine a vypada dobre, ale nikde nemuzu najit titulky :( prosím, kdybyste někde někde našel nebo je měl, tak mi pls na mail pošlete odkaz *3* díky moc ... email: hajisek.jan@seznam.cz
  • Re: Re: Janča

    Před tím svým rodným "městem" na koncertě už sundá paruku, řekne že je Miley.. Ale pak ji ti fanoušci začnou povzbuzovat, že si paruku dá zpátky a bude stále Hanna :).. A jeden jakože "paparrazi":D to zjistí, ale nakonec to do světa neřekne, že žije¨ve 2 osobách :)
    tkže vlastně vše bude tak, jak jsme na to zvyklí:P
  • Re: Janča

    A jak to skončí?
  • Re: HM the movie

    asi jsi to špatně pochopil, pokud is se na to koukal :-). Na jednu stranu máš pravdu, ale jestli si viděl závěr, tak ona před tím venkovem řekne že je MIley a chce odejít.Ale Ti ji fanděním donutí k tomu aby zäse nasadila paruku a byla pořád i Hannou.
    A pak přece ten novinář do světa tu zprávu, že žije dvojí život nevyšle a všechno je stejně, jak vždy bylo :)
  • Re: Re: HM the movie

    neni pouze v aj
  • Re: Nejjjjj!!!

    dáš mi prosím odkaz?:(
  • Re: Janča

    Jinak já si myslím, že to skončí tak, že bude zpívat ale jako Miley:D
  • Re: Janča

    A nemáš odkaz na to, kde jsi to videla prosím?
  • Re: HM the movie

    A je to s titulkama?
  • Re: HM the movie

    http://www.demonoid.com/files/detai ls/1882718/6201776/ tady máte radši celej odkaz , tak hezký stahování *1* *1* *1*
  • HM the movie

    Ahoja jestli si někdo chce HM the movie stáhnout tak at jde na www.demonoid.com - pozor musíte mít qtorrent , pač ten film si stáhnete jako torent, jo a abych nezapomněla tak pak stačí de search zadat Hannah Montana the movie a ono vám to najde , pak už jenom stahujte *1* *1* *15*
  • Ale jí sluší všechno!:D

    Ale není zas tak hrozná mě se líbí v té i v té paruce.
  • Re: Re: chci to viděěěět

    Víš jenže to davaj 23.dubna v madarsku ....v ČR JE TO AŽ V ČERVNU NEBO ČERVENCI *15*
  • andrej5

    hannah

    je to jistý bude jen miley viděl jsem na youtube jak před všema sundává paruku co to asi znamená.....
  • Re: Nejjjjj!!!

    A v češtině nebo v angličtině
  • hilarynka125

    Nejjjjj!!!

    hej lidi včera sem videla hannah montanu the movie a je to nej filmík kterej sem kdy videla!!!!mocko superr *3* *3* *14* *14* *4* *4*
  • hannah

    uz sem si to stahnul akorat je to v anglictine (jak jinak) ale stejne super film a na titulky si asi pockam prece jenom vsecko s ty angliny nepochitim *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit