Přejít na výpis diskuzí

Hannah Montana: Ve filmu

FILM 5.1.2009 
462 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • gabio

    kino

    kdy tento film bude u nás v kinech?
    • dennyska

      Re: kino

      U nás to bude 9.července *14*
      • le_loulou

        Re: Re: kino

        jéé....tak to jo....den potom budu mít narozky *15*
  • gabio

    kino

    kdy tento film bude u nás v kinech?
  • norie

    prosba

    ahoj lidi muzete pro mne prsim hlasnout na adrese http://www.karaoketexty.cz/soutezni texty/vzplanuti-1090
    diky moc.
  • QWW

    kdy ten film vyjde?????????
    • ashly.13

      Re: QWW

      V USA je premiéra 10.dubna 2009 a ve Velké Británii 15.května 2009 *4* *5*
  • megousek

    ....

    hannah je suprr!!!!
  • Hannah Montana Ve filmu - trailer s českými titulky

    Na adrese http://www.youtube.com/watch?v=Vb1e ejx3u9k jsem vytvořil k traileru i české titulky, podívejte se !! *3*
    • Re: Hannah Montana Ve filmu - trailer s českými titulky

      Tak promiňte, http://www.youtube.com/results?sear ch_type=&search_query=Hannah+Montan a+ve+filmu+%C4%8Desk%C3%A9+titulky& aq=f
      • Re: Re: Hannah Montana Ve filmu - trailer s českými titulky

        Poslední odkaz který opravdu funguje: http://www.youtube.com/user/Extreme ShowTV

        Dejte si Hannah Montana: The Movie - trailer + info / Hannah Montana ve filmu - trailer + info (HQ) je to i s titulkama.
        • Re: Re: Re: Hannah Montana Ve filmu - trailer s českými titulky

          nejde mi to spustit píše to tohle We're sorry, this video is no longer available. *7*
  • Miley cyrus

    ahoj ludia prosim vas velmi pekne neviete mi povedat že kedy bude fil Hannah Montana the movie v kinach na slovensku?????????????prosim napište mi na e-mile:tomas756@post.sk dakujem velmi pekne a Miley Cyrus je naj naj naj na svete *3*
    • Re: Miley cyrus

      Ty slováku posranej. Zaprvé jsi na české stránce tak piš česky a za druhé jsou slováci pitomci a debilové, které si stěžujou, jak jim mi češi ubližujeme a přitom se stejně tady do čech serou. A to chtěly samostatný stát. Takže mě nezajímá, kdy to bude na slovensku ale v česku. *10* *9* *9* *13* *5* *16* *8*
      • Re: Re: Miley cyrus

        ty akože nechodíš na anglické stránky veď si Češka veď on sa len opýtal a ty si to vôbec nemusíš všímať *8* *8* *8*
        • Re: Re: Re: Miley cyrus

          Kdo ti má rozumět, když píšeš slovensky
        • Re: Re: Re: Miley cyrus

          Zkurvenej slováku. Neser mě. Buď piš česky nebo sem vůbec nechoď *16* *16* *16* *16* *8* *8* *8* *8* *10* *10* *10* *10* *5* *5* *5* *5* *13* *13* *13* *13*
      • Re: Re: Miley cyrus

        Co hned nadavaš ježiš tak se zeptal!!A to je jedno jsetli je na česke strance.Web jako web je to veřejné jasny tak nenadavej!!!!!!
        • Re: Re: Re: Miley cyrus

          Jenže já tyky nechodím na jejich stránky. Nemaj na našich stránkách, co dělat a nebo aspoň psát česky, když to sou český stránky *16* *16* *16* *16* *13* *13* *13* *13* *8* *8* *8* *8* *5* *5* *5* *5*
      • Re: Re: Miley cyrus

        Ty zasranej čůráku co si myslíš o sobě ty jeden posranej debile neurážej slováky nebo uvidíš!Jo a kdy by něco Miley Cyrus měla taky předky na Slovensku *3* Československo *3*
      • heath.4ever

        Re: Re: Miley cyrus

        místo té krávy tam má byt debile nebo něco tak podobnýho...sem si nevšiml že si kluk:Dno dát si přezdívku mapa..trapas...
        • Re: Re: Re: Miley cyrus

          Tu přezdívku jsem si dal podle jména takže toho nech. A slováci tady nemají co dělat. Ať si jdou na svoje stránky
      • heath.4ever

        Re: Re: Miley cyrus

        co hned po něm vyjíždíš ty krávo?on se úplně normálně zeptal tak máš odpovědět slušně nebo radši vůbec...trapko jedna...
        • Re: Re: Re: Miley cyrus

          tak mu taky nenadávej. v podstatě má pravdu. nic proti NĚKTERÝM slovákům, pár jich znám a jsou v pohodě. ale je pravda, že většina se sem s prominutím sere, i když předtím trvali na oddělení státu. holt teď zjistili, že se přece jenom v československu měli líp, že na tom asi nebudou zas tak dobře. *16*
          • Re: Re: Re: Re: Miley cyrus

            ale je pravda, že na slušnou otázku tak odpovídat nemusel.
  • evush

    postezování + dotaz

    tyjo nevite kde se to da stahnout aspon s titulkama v rapidshare?!
  • nespravedlnost

    Jako to je nespravedlývínv americe bude tento filmík už 10. května a u nás až 9. červece je to fakt na hovno *10* *10* *10*
  • super

    miluju hanna montanu má hezké písničky a na film se moc mocinky těším *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit