Přejít na výpis diskuzí

Hannah Montana: Ve filmu

FILM 5.1.2009 
462 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • konwaska-mileycyrus

    jsem to viděla

    je to super ale je to furt v angličtině grafika taky nic moc ale prostě super jestli se taky chcete kouknout tak tady máte adresu http://www.youtube.com/watch?v=LJHR hkIWITs&feature=PlayList&p=AC877571 241EA8FF&index=0&playnext=1
    • ok

      Hello i am Jessica Seyshon.That picture is peach.Miley Cyrus is peach.Hello i am *4* *4*
  • Janča

    Už sem to v angličtině viděla.. a jestli chce někdo vědět jak to skončí tak mu to řeknu *1*
    • saba13

      Re: Janča

      ahoj reknes mi tu adresu na hannah montana the muvie *14* *14* *14* *14* *14* mam ji strasne rada prosim dik
    • Re: Janča

      Jinak já si myslím, že to skončí tak, že bude zpívat ale jako Miley:D
    • Re: Janča

      A nemáš odkaz na to, kde jsi to videla prosím?
  • Janča

    Už sem to v angličtině viděla.. a jestli chce někdo vědět jak to skončí tak mu to řeknu *1*
    • pattysek

      Re: Janča

      kde si to viděla dej sem prosím něakej odkaz nebo něco
    • Re: Janča

      A jak to skončí?
      • Re: Re: Janča

        Před tím svým rodným "městem" na koncertě už sundá paruku, řekne že je Miley.. Ale pak ji ti fanoušci začnou povzbuzovat, že si paruku dá zpátky a bude stále Hanna :).. A jeden jakože "paparrazi":D to zjistí, ale nakonec to do světa neřekne, že žije¨ve 2 osobách :)
        tkže vlastně vše bude tak, jak jsme na to zvyklí:P
  • heath.4ever

    ...

    to bude hrozná trapárna *3* *3*
  • nevím

    ahoj všichni ja sem se na hanu montanu ve filmu tak těšila ale propásla sem ten film nevite kde si ho můžu stáhnout
    • Re: nevím

      Hannah Montana The Movie..bude v kinech až v červenci .. takže propásnou si ho nemohla *4* *3*
  • nevím

    *1* *1* *3* *9* *5* *14* *7* *10* *4* *14* *3* *9* *9* *13* *5* *4* *5* *15* *8* *16* *8*
    • Re: nevím

      *1* *1* *3* *5* *14* *7* *10* *4* *14* *3* *9* *9* *5* *4* *5* *15* *8* *16* *8*
  • parket..a

    chci to viděěěět

    moc moc moc, ale nezdá se vám, že na těch fotkách má tu blond paruku takovou kratší a vlnitou?vypadá to blbě, hezčí je ta rovná a dlouhá *3*
    • miley.the.best

      Re: chci to viděěěět

      Nic proti, mě se ta vlnitá paruka víc líbí nemá ji tak připláclou a je prostě pěkná, ale fakt nic proti, každá máme svůj názor.
    • Re: chci to viděěěět

      JJ..máš pravdu..ta vlnitá paruka ji nesluší .. *9* *5*
      • Ale jí sluší všechno!:D

        Ale není zas tak hrozná mě se líbí v té i v té paruce.
      • dianna114

        Re: Re: chci to viděěěět

        nn,to právěže vypadá skvěle!
    • 3.blondynka

      Re: chci to viděěěět

      Jn ta vlnitá se mi nelíbí ale já jdu s kámoškou na HM nějak kolem 23.dubna to psali na Jetixu sice maďarsky ale ale bylo tam napsané:Aprílis 23-A mozikban nebo něco takového já jsem to hned jako pochopila to znamená 23 dubna v kinech-teda myslím ale už to chcu vidět *9* *9*
      • Re: Re: chci to viděěěět

        Víš jenže to davaj 23.dubna v madarsku ....v ČR JE TO AŽ V ČERVNU NEBO ČERVENCI *15*
      • Re: Re: chci to viděěěět

        U náš to bude v kinech až v červenci ...bohužel *9* *9* *9*
      • hejlovka09

        Re: Re: chci to viděěěět

        Může se tě zeptat??...
        Ty si blondýýna??...Jako sorryy ale máš tam napsáno že to dávaj až někdy v červenci to zaprví..a za druhý tebe asi nenapadne,že když to běží na jetis maďarsky ,že to asi budou dávat v Maďarsku a NE u nás v Česku??? *7*
        • 3.blondynka

          Re: Re: Re: chci to viděěěět

          Jj já wím mě to až pak došlo a jj jsem blondýna *1* *1* *1*
        • Re: Re: Re: chci to viděěěět

          taky si mysliM:D:D *15* *15* *15* *15*
  • devilss1girl

    I ♥ Hannah/Miley

    Já se těšim teda úkrutně,protože miluju Hannah Montanu už jenom jako osůbku *14* .
    Jinak přesný termín premiérey je 9.července *3*
    • loloavril

      Re: I ♥ Hannah/Miley

      o prazkach *4* *14* *14* uz se tesim *3*
  • ajulina

    !!!!

    ahoj....videl z vas nekdo včere Koření na nově?rikali ze to je strasne sladky film......a ze to bude propadak!!! *10* *9*
    • miley.the.best

      Re: !!!!

      Nova ho neviděla takže nemůže soudit, bože jak to můžou vědět? Hlavní je tvůj názor!
    • dennyska

      Re: !!!!

      ja sem to tky widěla ae nova toe tky na ..... pěkně kecaj v americe tenhle filmík zvolily za nej film roku 2009!!! *14*
    • devilss1girl

      Re: !!!!

      Nevěř blbý nově!Hlavní je tvůj názor! *4*
    • pavlusqa

      Re: !!!!

      jo ja to videla a našvalo me to *10*
  • vendy1998

    hannah montana je nej

    hannah montana je nej filmík sice jsem ho neviděla ale bude to trhák at už jsou prázdniny slyšela jsem že by HM the muvie měla jít do kin v červenci ale nevím jestli to je jisté ale strašně se těším *1* *1* *1* *1* *1*
    • Re: hannah montana je nej

      Taky se na to strašně těším a na 100000000% pujdu do kina ... už se nemůžu dočka !!!!!!!!!!!! *3* *3* *3* *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit