Přejít na výpis diskuzí

Hannah Montana: Ve filmu

FILM 5.1.2009 
462 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hannah Montana The Movie CAM

    Takže kdo to ještě neviděl tak si to stáhněte na !!! http://www.zshare.net/video/5909326 78d97b8bb/
    !!! nad tim oknem pro přehrávání je "Download this Video" tam se to stáhne. Ale je to natočený z kina takže kvalita trochu horší ale koukat se na to dá. *5* *5*
    • Re: Hannah Montana The Movie CAM

      ta angličtina by nevadila kdybych u toho měla aspoň obraz a vůbec nevim čím to je!! jestli to máš ještě v počítači pošli mi to prosím na mejl dík martistei@seznam.cz protože tenhle film si přeju vidět už strašně dlouho... dík moc *4*
      • Re: Re: Hannah Montana The Movie CAM

        nepošlu protože takový náně jako seš ty ... to je fakt hrůza že to chceš vidět zadáčo....měla ses na to jít podívat do kina ale lidi co tady na tom webu píšou nemůžou za to že nemaš ani na kino *15* *5* *1*
    • Re: Hannah Montana The Movie CAM

      Ještě v tom odkazu nemá být mezera mezi číslama...
  • hanah montana-the movie

    je to dobrý *1* *1* *1* *1*
    • Re: hanah montana-the movie

      Ahoj,nemohla bys mi okopčit Hannah Montana tha movie a poslat poštou.Zaplatím poštovné i balné a klidně ti pošli i disk DVD.klidne poslu i neco za to. *14* moc moc bych to chtela videt
  • d.eli.jo.mi

    ..

    Komedie/rodinný, USA, 2009, 102 min.
    Hannah Montana: The Movie
    Kinopremiéra v ČR 11.6.2009 dabováno
    • Re: ..

      Ahojjiik!!!
      Please odkial máš film Hannah Montana The Movie??
      (WE_ru_ShKa@azet.sk)
  • help

    Ahojky hele nevíte kdy dorazí do kin Hannah Montana: The Movie a náhodou dá se stáhnout v češtině?já totiž zbožnuju seriáli Hannah Montana a ráda bych viděla i film napište mi prosím někdo sem na příspěvky nebo na email:Vockova.Anna@seznam.cz
    mocky moc díky *14* *14* *14* *14* *3* *3* *3*
    • Re: help

      Ahoj na netu sem nasla že prý 11.6. dorzí i s českým dabingem knám do kin jááá už se nemůžu dočkat;-) Hannah Montanu miluujjjuu *3* *3* *3* tancuju vsechny tance co ona atd... žeru ji bohyně *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *4* *4* *4* *4* *4* *8* *8* *8* *8*
    • Re: help

      ahoj já myslim že by měl bejt v kinech u nás začátkem července a mimochodem je o tom článek v postarších bravíčkách *3*
  • tutilky

    film sem si stahnul v anglictine a vypada dobre, ale nikde nemuzu najit titulky :( prosím, kdybyste někde někde našel nebo je měl, tak mi pls na mail pošlete odkaz *3* díky moc ... email: hajisek.jan@seznam.cz
    • Re: tutilky

      Ahoj prosimtě už sem ti psala i na email...
      Poslal bys mi prosím stránku kde si našel ten film:Hannah Montana The Movie...A nebo přímo ten film???PROSÍM ODEPIŠ CO NEJDŘÍVE...
      kristyna.hajkova@seznam.cz
      *14* *14* ...kují...
      • Re: Re: tutilky

        staci to dat do vyhledavace na mininova.org a stahnes to pres torrent ale titulky jeste nemam :(
  • HM the movie

    Ahoja jestli si někdo chce HM the movie stáhnout tak at jde na www.demonoid.com - pozor musíte mít qtorrent , pač ten film si stáhnete jako torent, jo a abych nezapomněla tak pak stačí de search zadat Hannah Montana the movie a ono vám to najde , pak už jenom stahujte *1* *1* *15*
    • Re: HM the movie

      A je to s titulkama?
      • Re: Re: HM the movie

        neni pouze v aj
    • Re: HM the movie

      http://www.demonoid.com/files/detai ls/1882718/6201776/ tady máte radši celej odkaz , tak hezký stahování *1* *1* *1*
  • andrej5

    hannah

    je to jistý bude jen miley viděl jsem na youtube jak před všema sundává paruku co to asi znamená.....
    • zanesskaaaa

      Re: hannah

      znamená to že se rozhodla všem říct že je Miley Stewart.. ale to ti asi došlo.. no a pak tam bude zpívat tu písničku The Climb *14* .. a až jí dozpívá tak malá holčička řekne jestli by nemohla bej tase Hannah že její tajemství zůstane v Tenessee *15*
      • Re: Re: hannah

        Ahooj!
        Prosím. kde si videla Hannah Montana The Movie???
        ZA odpoveď ti dopredu veľmi pekne ĎAKUJEMMMM!!!
        *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4*

        (WE_ru_ShKa@azet.sk)
    • Re: hannah

      ale pak si ji zase nanda a zustane hanou a svet se nic nedovi budou to vedet jenom ty lidi z rodnyho mesta a ty todo sveta nevypustej
  • hilarynka125

    Nejjjjj!!!

    hej lidi včera sem videla hannah montanu the movie a je to nej filmík kterej sem kdy videla!!!!mocko superr *3* *3* *14* *14* *4* *4*
    • Re: Nejjjjj!!!

      Ahooj!!!
      Prosím, chcela by som sa ťa spýtať, že kde si videla HAnnah MOntana The Movie???
      Nevieš,či sa dá niekde stiahnuť???
      Dopredu ti za odpoveď veľmi pekne ďakujem...
      Werushaa!!! *4*
    • Re: Nejjjjj!!!

      dáš mi prosím odkaz?:(
    • Re: Nejjjjj!!!

      A v češtině nebo v angličtině
  • hannah

    uz sem si to stahnul akorat je to v anglictine (jak jinak) ale stejne super film a na titulky si asi pockam prece jenom vsecko s ty angliny nepochitim *1*
    • Re: hannah

      Ahoj!!!!
      Prosím, kde si stiahol Hannah Montana The Movie???
      Za odpoveď ti dopredu veľmi pekne ĎAKUJEM!!!
      *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4*


      WE_ru_ShKa@azet.sk
  • hsm3

    HM the movie

    nakoniec si vybere zivot hannah *1*
    • Re: HM the movie

      asi jsi to špatně pochopil, pokud is se na to koukal :-). Na jednu stranu máš pravdu, ale jestli si viděl závěr, tak ona před tím venkovem řekne že je MIley a chce odejít.Ale Ti ji fanděním donutí k tomu aby zäse nasadila paruku a byla pořád i Hannou.
      A pak přece ten novinář do světa tu zprávu, že žije dvojí život nevyšle a všechno je stejně, jak vždy bylo :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit