Přejít na výpis diskuzí

Hannah Montana: Ve filmu

FILM 5.1.2009 
462 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Již zítra 11.6!

    Nezapomínejte, že již zítra (11.6.2009) je premiéra v ČR! *15*
  • cooool

    ahoj *5* *5* fajn lidi mate film na dvd *4*
  • misa.vopavova

    HM the movie

    Filmík Hannah Montana the movie jsem viděla a je moc supeeeer *14* ... *4* mám to v AJ a docela sem tomu rozuměla ale mám k tomu i titulky ale sou to upe miniaturní písmena že se to nedá přečíst jestli někdo máte větší napiště mi odkaz (Vopavov@seznam.cz) *3* *3* *14*
    • Re: HM the movie

      kde jsou ty tytulky? Prosím, mohla bys mě poslat ty tytulky? Aspoň ty miniaturní. Protože než to dojde k nám do kina, tak to bude doba
  • Titulky

    Pošlete mi někdo na mail české titulky? Díky
  • Baruš

    Ahoj, chtěla jsem se zeptat jestli nevíte jestli s Miley pojede do Teneese (nevim přesně jak se to píš) i Lili, Oliver a Jackskon?
    • kokoska26

      Re: Baruš

      Miley jede s jacksonem a lili za ní přijede, oliver ve filmu moc vidět není
  • titulky cz

    ahojky pls mohl by někdo sem dát odkaz na cz titulky k haně??? předem díky *3*
    • Re:Barča

      Hannah Montana The Movie bude v kinech 11.6. 2009 jako premiéra .... *1* *3* *15* *5* *3*
  • Titulky

    Caui, prosim vas nemate nekdo k tomuhle filmu titulky?? Jestli jo mohli byste mi je poslat na mail awesome.dixi@seznam.cz a nebo sem hodit nejakej odkaz??Predem moooc diky *3*
  • Titulky

    Nevíte, kde je film Hannah Montana ve filmu s titulkama nebo v češtině?
  • prosím...

    Ahoj všichni!Prosím poslal byste mi někdo tenhle film na e-mail(Charlotte.R@seznam.cz),klidn ě i s titulkama.....předem moc děkuju!!!!! *4*
  • Prosííím

    mohly byste mi pls taky poslat ten filmík?icq:353176374
    email:Tyna-C han@seznam.cz

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit