Přejít na výpis diskuzí

Hannah Montana: Ve filmu

FILM 5.1.2009 
462 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • prosba

    Nevíte, kde bych to moh stáhnout v češtině nebo s titulkama? *7* Ale spíš v četině
    • _fans_niki_

      Re: prosba

      no to jako fakt netuším ale musíš si asi chvíli počkat protože sem to též scháněla a je to všecko naglicky a ještě k tomu natočené z kina takže tak týden si počkej a budeš to mít *4*
      • nikous22

        Re: Re: prosba

        Jo přesně tak aji ja to mam z kina anglicky *3*
  • zuza-nyje

    Nevím

    Dneska jsem na tom s kamí byla...No musím říct že sice dobrý, ale čekala jsem to lepší...Seriál je takovej vtipnej a tohle bylo spíš smutný a skoro ubec tam nehrála Lily a Oliver už vůbec..Jo a fotřík (myslim Robyho) měl upe uuchylnej hlas, nechápu proč ho nemluvil ten co mluvil seriálovýho Robyho...Jo a to motto bylo myslím Život je boj, ale stojí za to... *4*
    • Re: Nevím

      máš pravdu robyho mluvil idiot s blbím hlasem *16* *16*
  • Motto

    Mám dotaz...Trevis jí ve filmu řekl jedno motto o životě...nějak život je boj...a dál už si to vůbec nepamatuju...pls kdo by to věděl napište na email...díky fakt mooc
    • Re: Motto

      je to život je boj ale vítězhtví stojí zato *3*
    • _fans_niki_

      Re: Motto

      bylo to život je boj, ale stojí za to *4*
      • terezice

        Re: Re: Motto

        my si s kámoškou dělaly srandu a přes celý kino řvali život je boj,bohu dík
        radegast *1* *1* *1*
        • Re: Re: Re: Motto

          To se ti povedlo *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* . Neposlouchej ostatní, to se ti povedlo
        • chalva7

          Re: Re: Re: Motto

          a přesně kvůli takovej krávám jako si ty a tvá trapná kámoška nerada chodím do kina, jdu se kouknout na film a nějaký haranti mi to tam ruší, do 18 byste měli chodit s rodičema spratci drzý!!!!!!!
          • Re: Re: Re: Re: Motto

            já si mislim že film je dobrej a ty skráva
            • Re: Re: Re: Re: Re: Motto

              jj presne
          • Re: Re: Re: Re: Motto

            Sklapni *16* *16* *16* . To život je boj, bohu dk, radegast je náhodou výborný *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *3* *3* *14* *14* *14* *15* *15*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Motto

              hele jako tohle si o sobe myslej uplny debzoti.... nejaky lidi ten film treba zajima a uz vubec ne nejaky kravky ktery si myslej jako sou boze ftipny *8*
            • chalva7

              Re: Re: Re: Re: Re: Motto

              ať je to vtipný nebo ne ty blbe, zaplatila jsem si lístek na film a ne na puberťáky řvající nějaký jeby..to můžu bejt doma s malym bráchou a né si to luxusně platit *16* !! děti
          • _fans_niki_

            Re: Re: Re: Re: Motto

            hééj přesně tak...řvát tam život je boj,bohu dík
            radegast je docela trapný....též nám tam řvali malé děcka které mohli mít cca 9 roků a řvali héj jou hannah jou polibte mi prdel jou....trapas jak něco a nechápu ty děcka...
            • Re: Re: Re: Re: Re: Motto

              A ty taky sklapni *16* *16* *16*
    • Re: Motto

      myslím že tam bylo tak se nevzdávej nebo tak si ho užij *4*
  • Nejkrasnejsi

    Vcera sem to videla *3* ¨rekla sem si jen,,WOW,, *15* proste uzasnej film *14* patri k mim nej. filmum *14* uplne nejskvelejsi loveyou *14* *14*
  • Kino

    Včera jsem na tom byla v kině s kámoškou a můžeme obě dvě potvrdit,že je to nejkrásnější film na celém světě!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • terezice

    Nej ♥

    včera sem na tom filmu byla *1* Očekávala sem hroznou blbost,protože když je seriál a pak se natočí film,z 99% je to vždycky blbost ,ale stejně sem se hrozně těšila,už kvůli Miley a hudbě *13* ale tenhle film *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* začátek sice trošku slaďák ,ale potom *14* úžasný hodnotím 100000 hvězdičkama z 10 *1*
    • kokoska26

      Re: Nej ♥

      jj je to dobrý, chvílema se lámalo celý kino *1*
      • Re: Re: Nej ♥

        lidi...a kdy ten seriál běžel v tv? a z jakého roku je?... *3*
  • _fans_niki_

    NejVíííC,

    *14* byla sem na to v kině a uplně LUXUSNÍ to je *14* Nejvíc ten začátek byl dobrej a konec mě dojal...HSM3?je oproti tomu blbost...tohle bylo fakt nej...a sorry fanouškům HSM3 taky se mi to líbí ale tohle bylo lepší... *3*
    • Re: NejVíííC,

      A co je to HSM 3?
      • _fans_niki_

        Re: Re: NejVíííC,

        Film =D hraje tam Zac Efron Vanessa Hudgens...no prostě jinými slovy High school musical 3 =D pokud by si nevěděl/a
    • Re: NejVíííC,

      Také souhlasím se tvým názorem.HSM3 je sice nááádhere,ale Hannah je o moc lepší.Také se omlouvám dalším fanouškům.
      • Re: Re: NejVíííC,

        Ja nesnasim HSM protoze sem videla prvni dil a uplna s....a Ja se divam na HM na jetixu a vzdycky se muzu zblaznit smich *1*
  • nikous22

    FIlmeček

    Tak sice jsem na tom ještě nebyla v kině,ale mam to doma anglicky *14* Můžu říct,že to není špatný...možná jsem od toho čekala malinko víc,ale je to fajn *1* nejvíc se mě líbil začátek a konec *15*
  • swery

    1

    http://www.novamov.com/video/ei9wrb erwzs29
    • swery

      Re: 1

      moc diky zes sem dala odkaz na film!!! *14* i kdyz bez titulku moc dekujuuuuuuuu
    • swery

      Re: 1

      http://www.novamov.com/video/iztnch wkahz8u
  • myslíte ???

    Ahojk , myslíte že by mi ten film něco řekl když jsem se neviděla ani jeden díl seriálu ....???? *7* *3* *9* *1* mooooc díky
    • terkamalinka

      Re: myslíte ???

      Ahoj, já myslím že by se ti ten film líbil.

      Já na něj jdu zítra se svejma 2 nej kámoškama do kina. Ta první kamarádka ví o Hannah Montaně skoro všechno a ta druhá stejně jako ty neviděla ani jeden díl toho seriálu ale stejně se na film těší. Já se na něj děším hroozně moc ! *4*
      • bambulinka.za

        Re: Re: myslíte ???

        A jo *15* Terko úplně všechno
        zase newim ale lichodíš mi *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit