Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hajzl sveverus snape jak ho mohl tak zradit to nepochopím a ještě k tomu je princ dvojí krve *8*
    • Oni byli domluvený Brumbál chtěl aby ho Snape zabil
    • Vidělas sedmičku?????
  • nemám slov užasné bomba paráda prostě super *14* *14* *14* *14* *14*
  • lynette
    Z filmování:

    Obrovská černá příšera, která doprovází Hagrida, byl ve skutečnosti neapolský mastin jménem Hugo. Protože měl často běhat po lese, filmaři kvůli němu vystýlali zemi měkkým mechem, aby si neodřel tlapky.
  • Newtonova
    Nevíte někdo datumy premiér HP 1, 2, 3, 4, 5, 6?
  • Elizhabet
    ja ho mm rada
  • sabusa.a
    ..http://www.facebook.com/pages/Harry-Potter-CZ/247731261914277..
  • podle mě harry potter je jedno jaký díl ale myslím si že je to nej film na světě. *14* *3* *14* *3* *4*
  • antidicaprio

    Web-prosba

    Mohla bych mít prosbu? nemáte někdo odkaz na něakou stránku o novinách z HP ,nebo přímo o Severusi Snapeovy(Alan Rickman) Kromě : alanrickman.cz a snapeova.blog.cz(tyto stránky mám očíhlé)
    Nezáleží na tom,v jakém jazyce stránky jsou..budu ráda za cokoli.Kdyžtak se prosím ozvěte na dark-dragon.blog.cz (tam trávím nejvíce času) děkuji.
  • poiu

    mě se líbí hra ale ujde to *3* *15* *3*
    • deniskka

      Re: poiu

      já tu hru možná budu mít :)
  • Supeer

    Mě se ten film moc líbil, až na to že umřel Brumbál a některé věci tam byly úplně jinak než v knížce - např. hořelo Doupě. Ale líbí se mi, že se dá Harry konečně dohromady s Ginny a taky Fred a George Weasleyovi jsou super! Už se těším na Relikvie *3*
    • Re: Supeer

      Souhlasim, Doupě a Harry v bufetu tam neměli co dělat, těšila jsem se, jak pro něj rumbál přijde a ono tohle...závěrečná bitva pěkně odfláknutá, ale jinak to, jak tam rozebírají ty vztahy (Ron a Levandule, Harry a Ginny atd.) je moc fajn, do toho Draco a jeho úkol, prostě super.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit