Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • wertulda

    LEDOVÉ OSTŘÍ 3

    Lepší je Ledové ostří 3(The Cutting Edge - Chasing the dreams). Podívejte se na to na: http://www.youtube.com/watch?v=EReh J4GAPRs&feature=related
    !!!JE TO JEDEN Z NEJ FILMŮ!!!
    !!!NA 100% SE NA NĚJ MRKNĚTE!!!
  • filmy

    Ahoj..zatím jsem četla všechny díly kromě 7.(ale už ho mám domy jen si ji nechávám na dovolenou)a můžu říct že knížka je o moc lepší než film..je tam víc děje a nikdo tě neovlivňuje tím jak to tam vypadá(jako prostředí lidé a tak).ale jinak i filmy nejsou k zahození a nejvíc se mě zatím líbil 3.(Harry Potter a vězeň z Azkabanu)
    • Re: filmy

      no to asik kazdymu *16*
      • l.enik

        Re: Re: filmy

        No to mně se nejvíc líbil Harry Potter a ohnivý pohár.Ale jinak jsem se těšila na další díl který měl přijít do kin v listopadu a oni to prý přesunuli až na léto 2009 *10* *8* *9* .Moc se ale těším protože podle ukázek se máme určitě na co těšit.Jinak souhlasím s tím že kniha je lepší kvůli tomu co je tu již napsané.Vadilo mi dost na pátém díle tolik vynechaných podstatných věcí,ale samozdřejmě chápu že se do filmu nemůže vlízt všechno *3*
        • Re: Re: Re: filmy

          ahoj..přesně..jsme na tom stejně.. *9* *9* *9* *10* *1*
  • l.enik

    Tom Riddle

    Ahojík,nevíte kdo bude hrát Toma Riddlea?Bude ho hrát ten stejnej jako v Tajemné komnatě?Dík za odpověď *3*
    • Re: Tom Riddle

      kdo ho bude hrát máš tady napsané,bude to někdo jiný než posledně
  • HP

    Nikdo tu film ještě nehodnotil ty trdlo, nauč se číst a přemýšlet. *13*
  • Hodnocení filmu

    Jak můžete hodnotit film když ještě neni ani v kině!!!!! *7* *7* *7*
    Jinak na film se m *4* c těšim *14* *14*
  • Harry

    já taky.Dan je fakt suprovej a navíc se mi strašně líbili všechny předešlý filmy a
    knížky-sedmička byla nej a harrymu to tam s Ginny sekne
    *14*
  • yahooooooooooo

    už se děsně těšim na film ! *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit