Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Čekám

    No hlavně ať už to pustěj do kin nic víc nežádám a snad toho tolik nechce ne? *16* *9*
  • 130killer

    ...

    http://s3.bitefight.cz/c.php?uid=10 4521
  • duvod prodlevi

    No já se o odložení Harryho dozvěděl ze zpráv na Nově a tak vim ,že duvodem je stávkování scénaristů a následný posunutí kvuli finanční jistotě.
  • harry potter

    myslim ze premiera je na 16.7.2009 pekne me stve ze to posunuli*9* ale asi za 7 mesicu to konecne uvidime zetim se muzeme spokojit s traileramaco nam warnwri serviruji
    *3*
  • Vysílání

    ahojky,nevíte kdy se bude film vysílat v česku? děkuju moc za odpověd :o)
    • Re: Vysílání

      Premiera je planovana myslim na 16.7.2009..
  • lolo85

    Už se těším!

    Moc se těším na premiéru tohohle filmu, akorát mě štve, že to posunuli!! *9*
  • Je to jinak!

    Nee, četla jsem na internetu že to posunuli proto že 7 díl se bude vysílat v listopadu 2010 a mezi těma dvěma díly by byla víc jak 2letá mezera. Takže po 6 díle už budeme čekat jen necelých 18 měsíců. Což je taky výhoda. *3*
  • hoj

    ahoj ve spolek :-)
  • kevin91

    odpoved

    protoze letos ma Warner Bros vydelano ale pristi rok nema krome (jeste ke vsemu financne nejisteho) Terminatora IV nic jisteho a proto to posunuli...aby meli jistotu ze pristi rok neco vydelaji *9* neboj se me tim nastvali taky
    • Re: odpoved

      aha tak to sem nevěděla dík
  • ach jo

    ahoj jako mě to celkem naštvalo že se ta premiéra 6.dílu posunula.Nevíte náhodou někdo proč??vždyť natočený už to je ne??

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit