Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • HP

    Na fílmek se mocky těším,knížka se mi mocko číst nechce,moc mě nebaví ten začátek jak je u Křiklana..a tím pádem mě nebaví ani celá knížka...ale nevadí HP7 mámpřečtený po 2. a vbc to nevadí!Hezky propracovaný,dojemný,a krásný!!!Jako u 7. sem brečela když umřel Moody,Fred...a pak jak se tam ještě mluvilo o tom že Lupin a Tonkosová umřela!!!Moc krásný knížky píše Rowlingová!A na Sneapovi se mi nejvíc líbí,jak dává pohlavky..ty sou užasný=>V HP4 jak tam Harry seděl u stolu s Ronem a pak na ně přišel Sneape<<Nejlepší!!!A ještě se mi líbí na HP7...Jak se tam Harry pohádá s Lupinem!A pak jak Ron odejde<<Je to smutný,ale přece jenom je na tom něco legračního!!!A taky se mi moc líbí,jak Hermiona políbí Rona..a jak tam Harry říká /"Hej,tady se válčí...."/!To mu sem se musela smát,pže představit si Ronův víráz při tomdle!!Ale musim říct,že Ron je strašně kráááásnej,nelhezčí ze všec co tam sou!!!Tak pp
  • film

    Já se taky už těšim na film.Jenom doufám, že to bude o něco lpší než pětka(ne že by byla špatná,jenom složitá pro toho, kdo nečet knížku-naštěstí neni můj příklad *3* )Dracovi to na fotce ve zrcadle fakt sluší!!! *14*
    No a jsem zvědavá na Snapea *1* Prince dvojí krve *4*
  • ivanchuska123

    Brumbál

    Nejblbější je že tam Brumbál umře.Brečela jsem u knížky takže určitě budu brečet i u filmu *9* *9* *9*
    • alficka

      Re: Brumbál

      no to asi jo...ale tesim se az to bude v kinech...ja teda u šestky nebrečela ale u sedmičky jo...hlavně jak tam zemřel fred... *9* *9*
      • Re: Re: Brumbál

        *4* já jsem břečela jak u 6, tak u 7... a v sedmičce jsem břečela nejvíc, jak zabil Voldemorta... nevím proč, ale bylo mi to líto... *9*
      • nikous22

        Re: Re: Brumbál

        Jo v sedmičce celkově všichni umírají...ae je taková nejbrutálnější proto se na ní těším nejvíc *15*
  • ivanchuska123

    :-)

    Nemůžu si pomoct ale strašně moc se mi líbí Snape!!!! *3* *3* Vám ne???Moc lidím teda ne ale je tak sladkej:-) *14*
    • Re: :-)

      Co je na něm sladkýho proboha??Mě se akorát líbí ty jeho vtipy *15* *15* *1* *1*
  • lolo85

    Jessie Cave

    Ahoj, už se moc těším až to bude v kině xD Nevíte někdo, jestli se Jessie Cave (Levandule Brownová) objevila v HP už někdy dřív nebo teprve teď??
    • ivanchuska123

      Re: Jessie Cave

      Levandule tam ještě nikdy nebyla možná že jsme ju tam jenom nějak zahlídli ale nic víc *5*
  • olousek

    kino

    Ahoj nevíte kdy bude HP6 v kině?
    • Re: kino

      16.července *4*
    • carol7.1

      Re: kino

      někdy v červenci
  • ???

    KDO BUDE HRÁT TOHO PRINCE DVOJÍ KRVE? *7*
    • zanesskaaaa

      Re: ???

      princ dvojí krve je Snape víš *15*
    • carol7.1

      Re: ???

      Jak to myslíš kdo ty nevíš kdo to je? *7*
  • celine7

    Knižka

    o5 jsem zatená do prince.. nemůžu si pomoct ..tag dokonalýýý *14* *14*
    • carol7.1

      Re: Knižka

      Já jsem ho přečetla 20x ted ho čtu po 21
  • ex

    mate tady picu *10*
    • doris

      Re: ex

      hm tak vítej
  • doris

    upe nej

    a upe nejlepší je Snape. Toho miluju. Ty jeho výrazy pohlavky mě fakt dostávaj. to je prostě týpek *1* *1*
    • carol7.1

      Re: upe nej

      já má ráda draca malfoye
      • doris

        Re: Re: upe nej

        No Draco je převelice šukézní chlapec.
        • zombinka

          Re: Re: Re: upe nej

          lucie zase ty? :) Draco je šukézní, ale snape je ošukáníhodný :) Dyť to znáš *14*
          • ivanchuska123

            Re: Re: Re: Re: upe nej

            JJJJJJJ *14* *14*
        • celine7

          Re: Re: Re: upe nej

          Souhlasííím

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit