Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • good

    harry potter ne suprovej az uzasnej mam ho hrozne rada mam doma dily od 1-6 ale prosim vas chtela by sem se zeptat kdo daboval to freda a george wisleyovi nejak tak se pisou jejich primeni ja nevim *4* proste jsou to ronovo brachove (ty dvojcata) diky moc *4*
  • Re: No nevím...

    Jo a Snape mi vadit vůbec nebude... *15* *15* *15* *15* Ale ti ostatní jo a moc *9* *9* *9* *9* *9*
  • Re: No nevím...

    Díky ,že jsi mi prozradila na co se mám připravit,zatím to čtu ze začátku.Hedviku vím ta zemřela když se Harry stěhoval.Jo a Fred ten na to ucho,že?A Pošuk to taky vím to samí co z Hedvikou.,Ale ,že Tonksnová z Lupinem... To jsem nečala,vždyt´ se tam na začátku vzali.Nooo je to čím dál horší.Umírá tam čím dál víc lidí..... *9* *9* *9* *9* *9* *9*
  • 1005nc1989

    Re: No nevím...

    hele dík za prozrazení děje, nemuselo být....
  • Re: Re: Re: kino:D

    sKODA JEN ZE VE FILMU NEBYLA TA VETA Z KNIZKY CO SE TAM HODILA PRED TIM NEZ REKNE ANO POTTERE JA JSEM PRINC DVOJÍ KRVE :

    Ano, oči máte sice modré po matce, ale jste stejně tupý jako váš otec *15*
  • ...zuzika...

    DVD

    Co nevidět vyjde Harry Potter a princ dvojí krve na divku *3* jupííí, už se těším, jak malé dítě *1* naposledy jsem ten díl viděla v kině a to už je pěkně dlouho...asi už vím, co chci na Vánoce *15* *14*
  • alficka

    Re: Skvělé

    jj přesně moje slova ve filmu toho docela vynechali ale je to i tak hezky zpracovanej film...a sem zvědavá jak udělaj ty zbylí dva díly... *1*
  • Re: Re: Re: Re: Re: kino:D

    Severuse mi bylo nejvíc líto...ale byl jsem ráda,že se z něho vyklubal charakter,už od prvního dílu jsem mu věřila *4* A nezklamal *14*
  • Skvělé

    Harryho zbožňuju,je pravda,že knížka byla nesrovnatelně lepší,ale film se mi taky líbil.A už se nemůžu dočkat na poslední díl,i když to už od začátku bude masakr *9*
  • Re: Harry

    Jo vim, ale nepovim *1* Nwm k čemu ti sou závěrečný titulky, nejdůležitější je film ne? *7* *3*
  • Re: relikvie smrti - dotaz

    http://www.harrypotter.mistecko.cz/ e-knihy tady to je celkem pohoda :)
  • No nevím...

    Je pravda, že i mě film trochu zklamal. Scény samy o sobě byly skvělý, ale dohromady mi to přišlo tak nějak divně 'sešitý'..A Ginny byla fakt na každym kroku, místo aby tam dali třeba Fleur. Z knížky jsem získala dojem, že byla Tonksová v depresi, tady ale v depresi nějak moc nevypadala. Ale Snape a Bellatrix jsou stejně nejlepší! A mladej Tom Raddle byl takovej hezkej...a co ze sebe udělal *9*
    Já vážně nevim, jak to přežiju, až v sedmičce Snapea, Tonksovou, Remuse, Hedviku a Freda zabijou... *9*
  • Harry

    Ahoj, nevíte jestli je nějaká stránka na netu, kde můžu shlédnout tento díl Harryho i se závěrečnými titulkami (všude jsem to zatím našla bez závěrečných titulek) moc by mi to pomohlo.
  • secrets107

    Hlasovanie

    pls zahlasujte pls za HP a polovicny princ na strance
    http://movies.yahoo.com/ho llywood-movie-awards?pollVote#poll4 8510
    zatial je na 1.miste HP, ale vsetko sa moze zmenit takze nic nenechajte na nahodu a hlasujte za HP a polovicny princ
    moc dekuji
    mimochodom ide tu o Hollywoodsky film roka, a samozrejme ho ovplyvnuju fanusici
    ak chcete o tom wediet viac klik na dan-katie-emma-rupert.estranky.cz alebo sa pytajte mna
  • simist

    Re: hustýýýýý

    mě taký
  • simist

    Re: HP

    já ne
  • simist

    Re: Re: HP6

    bože já jsem si taky knihu přečeta až po filmu jinak bych byla sklamaná a přectav si opochopila jsem to '!!!!!!!!!!!!!! *16*
  • simist

    Re: cho

    tak asi protože ve fénixově řádě byla hodně důležitá kdežto v princi by se oběvila snad 1 nebo 2
  • simist

    Re: kino:D

    ty by jsi ho snad dokázala zabít ? jo jo blbý kecy !
  • simist

    relikvie smrti - dotaz

    nevíte kde na netu splaším relikvii smrti knihu v českém oficiálním překladu on-line pokud jo pls pošlete do vzkazů odkaz díky simist *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit