Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 1_bella_7

    Re: Re: Asi vím proč ty filmy nejsou přesně podle knihy

    Musím súhlasiť!!! *4*
  • 1_bella_7

    Re: Titulky

    Slovensky je lepší!

    Nič v zlom ale ten Váš Brumbál a Bradavice sú fakt divné!!!
    Ale v iných filmoch napríklad: Pýcha a predsuok je lepší český dabing!:) *4* *3*
  • 1_bella_7

    :)

    Najlepšejší filmíček!!! *1*
    supíííííííš.... *15*
    VEĽMI ÚŽASTNÝ!!! *14*
  • HP6 << Filmíík

    Krásneej Díl HP,Můůj 2. nejoblibinější..Nejvíc se mi líbí 3ka__Alee opravdu hezký tendlee díleek.. *14* *14* *4* *3*
  • sweet.anne

    Titulky

    Doporučuji vám, abyste se na to kdyžtak koukli s titulkama, protože ten českej dabing je hroznej.. :D
  • Nevíte kde stahnout film Mesmer?Kde hraje hlavni roli Alan?

    nemuzu nikde najit:(je to z roku 1994
  • -veve-

    Re: MERSMER

    na uloz.to je Harry v Češtině i dobrá kvalitě.
  • dracousek

    Re: kino:D

    natalinea.rose ma pravdu,draco byl statecnej kdyz sova na neho poslala sectumsempra a prezil(chudacccccccceeeeeeeek) ale aspon je hodnej kdyz nechtel,nedokazal zabit brumbala!!!!!!!!!!!!!

    to je muj DRACO *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • dracousek

    Re: ČASOPIS HARRY POTTER ?!

    mam taky je supr!!!!!!!!
  • carol7.1

    Re: MERSMER

    česky špatna kvalita:
    http://zmetek.bonzuje.cz/ 9151-harry-potter-a-princ-dvoji-krv e-online.html

    A v jiné řeči s titulkama:
    http://www.videofilmy.n et/dobrodruzne-filmy/harry-potter-a -princ-dvoji-krve/
  • MERSMER

    tendle film schaním česky nebo s titulkama kdyby nekdo vedel kde ho stahnout napiste mi prosím moc děkuju.
  • MERSMER

    tendle film schaním česky nebo s titulkama kdyby nekdo vedel kde ho stahnout napiste mi prosím moc děkuju.
  • l.enik

    Re: Re: Re: kino:D

    Heeeeeeeeeeeej lidi proč prozrazujete děj?Kdybych nečetla knížky,tak by mě to asi dost naštvalo.
  • anninka0001

    Re: Re: Asi vím proč ty filmy nejsou přesně podle knihy

    naprosto souhlasím!byla by to asi dost nuda,kdyby filmy jen kopírovali knížku.třeba ta scéna s dračími koulemi mi přišla skvělá-a přitom to v knížce vůbec nebylo *4* .jediné,co mi tam opravdu chybělo,byla moje oblíbená postava-Severus Snape.toho tam pořádně odflákli! *5* tak už jsem zvědavá,jak vyřeší sedmý díl *1*
  • si-sa

    pěkný

    Mě se to líbilo...Byla jsem na tom v kině, ale mohlo tam být víc akce. Celej film byl super, ale akse poslední čtvrt hodiny.
  • ...zuzika...

    Re: Asi vím proč ty filmy nejsou přesně podle knihy

    Jo já si myslím něco podobného. Podle mě je fajn, když je ten film trochu o něčem jiném, než kniha. Nemusí to být úplně stejné! Aspoň si hodně lidí přečte i knihu. Všechno má své kouzlo a nemusí to být na chlup stejné, proto se mi Harry Potter a princ dvojí krve líbí. Nesrovnávám ten díl s knihou....ikdyž něco bych tam přece změnila! Teď je to hodně zaměřené na vztahy, dala bych tam trochu důležitější věci nebo třeba nějakou hodinu černé magie se Severusem! *3* *14*
  • pomoc

    eště sem to neviděl.
  • Asi vím proč ty filmy nejsou přesně podle knihy

    Ahoj premíslela sem a dosla sem k tomu ze Rowlingová chtela filmy jen upozornit na své knížky ptz nemuzete srovnávat krásné posání deje proti prosekaného filmu .nechci narážet na filmy ptz je to uspokojivé stvátnění... museli by byt herci hyperaktivní aby mohli uzkutečnit celý děj .. no to je můj koment no .. jestly proti tomu neco máte tak se taky vyjadřte aspon se poucím :) .. snad si pohrají s dějem Relikvií smrti kdyz si to rozdělili na dvě části .. snad no snad .. *3* tak ahoj budu rády kdyz se ktomuto vyjádříte :)
  • prochazkovalenkalenka

    Re: super

    s tím souhlasím 100% *1*
  • dobby

    super

    já sem na tom byla v kině nedávno a pudu na to ještě jednou,ale myslim si,že to mohli udělat trošku víc temnější....je to spíš jak komedie ae moc supeeer!!! už se těšim na DVD xD

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit