Přejít na výpis diskuzí

Muzikál ze střední

FILM 28.9.2007 
277 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hanka2341995

    HSM

    Tohle je prostě úžasnej filmík! Všichni kdo řikají že je HSM trapárna tak je to jejich názor jejich věc!! Tak ale proč stím otravují ty kterým se tenhle filmík nelíbí?! PRO MNE TO STEJNĚ BUDE FURT TEN SUPROVEJ FILMÍK!!!!!!
    *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • ashley49

      Re: HSM

      souhlasím je to super filmík
      *3* *3*
      • verulinkaa

        Re: Re: HSM

        Jojo je to v poho filmík na kterej se dá kdykoliv mrknout *4* *4*
  • HSM je nej!!!

    High school musical je ten nejlepší film na světě...miluju tenhle film...je nejlepší on the world!!!!!!!!!!!!!!!!Už se sice opakuju ale já si nemůžu pomoct!!!Když *14* Corbin alias Chad *14* je tak suprovej!!!!
  • hanka2341995

    HSM

    Hsm je suprovej fimík!!!
  • hanka2341995

    Pro všechny fanoušky

    Omlouvám se že jsem to tu tak zamořila tim že jsem se hádala s tou blkou! Doufám že vás to neodradilo a klidně pište sem dál!! Pravda je že vždycky budou lidi kterým se teto super filmík nebude líbit, ale to je už lholt jejich problém!! Lezou sem jen proto aby nás naštvali a já na přišla až dneska. Takže se všem fanouškům omlovám!! Ahojky Hanka
  • hanka2341995

    ty jseš ale na palici

    Radši být stará panna než být tak blbá jako seš ty!! A jentak mezi náma je mi 13 a chodim do 8.!! A radčši si budu hrát s barbínama než si hrát s hovnama jako ty!! Seš trapná jako shody ve výtahu!! Neřikal ti někdo už že štětky jako ty patří do záchodu?? Ne?? Tak to já jsem nejspíš ta první která na to přišla!!
    NE NESTAČÍ MI TO!!! *4*
    P.S.: Nezapoměn napsat: oháníš se tady kecama typu nebo takže se vzchop na něco lepšího než!!! Seš stim akorát trápná!!!
    Jo a HSM je super filmík !!
    • darkdragonfly

      ???

      tak tohle sem moc nepochopila... Přijdu se kouknout jací vlastně sou fandové HSM a vidim todle.... První strana takový nadávky až se mi dělá nanic...Naprosto chápu že se někomu tenhle film líbí a stejně chápu i ty co se jim nelíbí ale říct si tak hrozný věci kvůli filmu? Tak si říkám, takový ubližování kvůli prkotině... no dostaly ste mě holky *9* *9* *9* *9*
  • fuj

    tohle se mi nehorázně hnusí !vždyť se to tomu nedá říkat film..ujetá přeslazená trapárna zaměřená na poblázněný pubiny *8* ten Zac či co to je za zrůdu vypadá jak homouš a ta partička rádoby zpívajích Barbie dilinek *9* *9* je k zblití a k smíchu!!sračka nad sračky *9* *9*
    • Re: fuj

      se dilinka,ale dylinka,ale to je zřejmě nad vaše chápání.
    • hanka2341995

      Re: fuj

      A ty jsi debil nad debili!!!! Uplnej magor!!! Akorát závidíš protože bys nikdy nedokázal to nikam dotáhnout!! Až natočíš nějakej filmm tak se ukaž ne!! Seš trapnej a radši se nedívej do zrcadla aby nepraskolo!!! Šašku jeden počmáranej!!!
      • Re: Re: fuj

        blablabla pizdo já nemám potřebu točit filmy aby si mě někdo všimnul...každej to může někam dotáhnout ty debile uvřískanej
        • hanka2341995

          Re: Re: Re: fuj

          Komu si mylíš že řikáš pizdo??? Jo máš pravdu že s fimem to nikam nedotáhneš protože by praskli kamery tou tvoji krásou!! *1* Ty to tak dotáhneš někam na E55!!
          • Re: Re: Re: Re: fuj

            tobě říkám pizdo!seš slepá!co to meleš ty píčo zhulená,neznáš mě tak jak můžeš tvrdit že to někam nedotáhnu!! *5* dotáhla sme to vejš než si myslíš a rozhodně nesedim doma na prdely jak ty!ale něco dělám víš zlato *14*
            no jasně já tady šlapu na E55 a chlapy se můžou jenom trhnout o mě ale neřeknu ti kde ještě mi sebereš fleka xD *15* to víš taky za to kasíruju pěkný prachy,mám vlastní vilu, a v garáži ferari *1*
            lečíš si komlexy že?na takovou hnusačku se nikdo ani nepodívá bejt tebou nelezu ani z baráku,radši si dřepni do kanálu kam patříš *5* a nevylejzej!páč lidi když tě viděj tak blijou *9* sem zvědavá co mi napíšeš zlato *14*
            mimochodem ten film je píčovina *9* *15*
            • hanka2341995

              Re: Re: Re: Re: Re: fuj

              1. Pro tebe nejsem žádný zlato!!!

              2. Ty tvoje keci rozesmějou a strapněj tak jedině propisku!!

              3. Neboj se já ti tvůj plac neukradnu já mám totiž na víc!!

              4. Ten kec o vile a o tom že máš ferari ti teda strašně žeru!!

              5. Proč bych měla líst k tobě domů do kanálu?? Já mám radši popelnice! *1*

              6. High shool musical je super filmík a nějaký tvoje blbý keci na tom nic nezmění!!


              7. Tak sklidni hormony nádhero!!
  • zac_and_vanessa

    Hi everybody !!

    Can not in your language, although nothing, but I believe that you will understand.
    When I was a minute off, I was looking on the Internet, where we have fans everywhere, and I decided that, for them to do at least happy that scrapping. I hope that you and I am comforted. When I had to translate some of the contributions from you, found that the circulating about me and what is not true:(. For example, that someone my own, or Vanessa ICQ. I can assure you that we really do not have ICQ, so that Who says that it is only trying to pull a tiny bit:). I hope that you all great and I hope to have you arrived Our next High school musical and you have it great joy, as well as we:) .. I slowly Good bye, I have nozzles me, or Vanessa time again We are happy to write. Keep the beautiful.

    Love Zac
    • Re: Hi everybody !!

      tam chybí-I a write
    • Re: Hi everybody !!

      jj zac je supr *5* *14*
  • práce

    Tato práce je založena na rozesílání, skládání a balení letáků s informacemi o fotbalovém klubu Manchester United do nadepsaných obálek, které obdržíte spolu s adresami.Tuto práci vykonáváte v klidu a pohodlí vašeho domova. Věková hranice není nijak omezená. Nebudete hradit známky, ani žádné potřebné věci k této práci.Váš plat, vám bude posílán poštou a bude záležet jen na vás, jak budete snaživí (2000-5000 kč týdně).Kontaktujte mě na e-mail (denda.prace.doma@seznam.cz) a budou vám zaslány informace o této práci.
  • hanka2341995

    HSM

    Je to super film
  • ivetka936

    Herci z HSM v ČR

    Chcete, aby byli herci z High school musical i v čechách? Máte šanci, zapiště se do této petice http://zefron.blog.cz/0804/petice Příští rok mají mít herci z HSM turné po Evropě, ale na naši zemi zapomněli, ukažme jim společně, že i zde mají spoustu fanoušků. Zapiště se.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit