Přejít na výpis diskuzí

Muzikál ze střední

FILM 28.9.2007 
277 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tak je to

    nejlepší film na světě je život Briana
  • oba

    jako oba díly sou the best *1*
    • Re: oba

      Jj je to plostě klásný a 3 díl je nej.............. *14* *14* *14* *14* miluju HSM 1 2 3 *14* *14*
    • adela13

      Re: oba

      To určitě,ale 1.díl je super,že se tam spolu vlastně seznámí.. *1*
      • Re: Re: oba

        mi se líbil jen ten 1.díl
  • supr

    super film jo a 2 je taky good fakt the best!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *1* *1* *3* *4* *14* *3* *4* *15*
  • adela13

    Hsm1 x Hsm2

    Mno mně osobně se líbí víc high school musical 1 než 2...doufám že 3.díl bude ze všech nejlepší.. *3* *1*
  • vymenim obrazky

    ahojte vsetci.keby chcel niekto vymenit obrazky a plagaty high school musical za aril,rihanu.hilary,tocio hotel........a dalsie mam elku zbierku roznich celebrit a vymenim ich za hsm.tak napiste na ko.vi@post.sk
    A POZOR IBA SO SLOENSKA.diky
  • ilze

    HSM

    HSM je ten nejlepčejší film na celým světě!!! Když sem to skoukla tak to pro mě byl nezapomenutelný zážitek!!! *14* *14* *14*
  • mp3

    ahoj, prosím jesli by mi někdo z Vás nemohl poslat nějaké písničky z tohohle filmu na email.Díky moc a přeji všem krásné léto *14*
  • hsm!!!!!!!

    high school musical se mi mooooooooooooc libi je to perfektni film!!!!!! a myslim ze je z filmu nej ash
  • !!!!!!!!!

    už to všichni s tím přeháníte...jasně chápu že jste nadšený ale to je přece nějaká hsm chřipka ne?? *13*
  • super blog hsm

    www.oh-missvanesa.blog.cz
    www.oh-missvanesa.blog.cz
    www.oh -missvanesa.blog.cz
    pozry

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší