Přejít na výpis diskuzí

Muzikál ze střední

FILM 28.9.2007 
277 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Příšerný film

    Takový film by neměli vysílat je prostě děsnýý...prominte že urážím ty holky co nad ním žasnou(je mi vás líto)Takový film je jen na jedno....!!!!Holky měli byste si uvědomit že je ten příběh nereální a totálně oničem!!!!
    • Re: Příšerný film

      Vím,že je to nereálné ale je dobrý!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!Mocinky!!!!!!!
      Každýmu se líbí něco jiného!!!!Tohle musíte chápat!!!!!!
  • Láska

    Hele lidi výte že Vanessa je moje holka. 6krát sem ji líbal 6krat sme meli rande a bydlíme spolu.

    kdo chce at napise a my vám s Vanessou pošleme AUTOGRAM.

    (psáno ze země: Velká Británie-Liverpool)
    • ilze

      Re: Láska

      Hele lásko už dávno známa věc je že Van chodí se Zacem a bydlí v USA v Los Angeles takže s to trochu netrefil ale jinak dobrý pokus *1* *1* *1*
    • Re: Láska

      az na to ze vanessa chodi se zacem a ne s tebou vis a nebydli ve velke britanii ale v americe tohle by sis mel zapamatovat vis a bydli tam se zacem jo tak aspon nelzi ahoj *3*
    • Re: Láska

      čus Tomáši Vanessa Anne Hudgens není tvoje holka protože ona má už jinýho víš takže toho nech jo a nevíš že Vanessa bydlí jinde ha ha ha *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
    • Re: Láska

      A ja tiež ....
      písané z Azerbažanu
    • Re: Láska

      lžeš!!!
    • Re: Láska

      Keci keci keci Za prví:Vannn chodí se Zacem
      Za druhý kdyby jsi s ní chodil nepsal bys česky a za třetí Vann nebydlí v Británi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • RE...

    Ja miluju High School Musical je nej.
  • Super

    Má Zac Efron holku? *14*
    • Re: Super

      ahoj jsem VERCA a zac efron *14*
      ma holku ale to jiste vis *14*
  • miluju hsm

    Ahoj,high school musical je proste genialni hlavne zac Efron a Vannesa to sou moje zlatička mam je mocinky rada zac se mi hrozne libi a taky mam v pokojiku jeho plagaty i Vannesy........jsem do nich uplne blazen..... *14* *14*
  • www.highschool.cz

    Již brzy http://www.highschool.cz
  • PROSÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍM

    Ahoj, hele neposlal by mi někdo na E-Mail mp3 písničky z High school musical 2 prosííííííííím :D
    • Re: PROSÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍM

      ldyž si zajdeš na stránky WWW:HSM-1-2-3.BLOG.CZ tak tam vsechny písnicky najdes (v rubrice Mp3)... *4*
  • High school musical

    Tenhle film je nejlepší,ale řekla bych,že se mi zdá,že hsm2 je dějově zajímavější.
    • ilze

      Re: High school musical

      Souhlasím a je tam o něco lepší choreografie a písničky!!! ale oba dve HSM jsou super!! *14* *14* *14*
    • Re: High school musical

      cauky nejsi paja rosenberkova? *7*
      • Re: Re: High school musical

        Ne to nejsem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *9* *9* *9* *9* *9* *9* *13* *13* *13* *13*
  • hsm

    mě se muzikál ze střední nelíbí pokud se vám líbí je to váš názor ale jaksi vypadá z mody že? 3. místo hmm. nebyl náhodou na druhým?za chvíli na 4. potom 5. 6. 7. 8. 9. 10. aaa. ...... vypadne z tabulky děsná předtucha že? *3* *5*
    • Re: hsm

      Aaaa... Nějáká slečna "chytrá". Neupadá sláva filmu, až se natočí 3, bude to obnovený, celý ten humbuk...A svůj názor si strč pod klobouk. *16*
  • High school musical

    ahojky jedna holka u kamarádky ve třídě říkala že high school musical budou mít koncert v praze je to prvda nebo si vymýšlí

    prosím napištemi na E-mail

    Díky
    • Re: High school musical

      určite ne *5*
      • Re: Re: High school musical

        kecy,kecy,kecy...
        • Re: Re: Re: High school musical

          boltonová to nejsou kecy to je fakt *8* *8* *8* a nejlepší je Troy a Gabriela *14* *14*
        • Re: Re: Re: High school musical

          Troy jseš moc hezký a hezky spíváš *14* *14*
    • Re: High school musical

      Pravděpodobně ne, ale v okolních zemích ano. Aktuálně se sepisuje petice za koncert v Praze... *3*
      • Re: Re: High school musical

        jestli se sepisuje petice taky se podepíšu

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší