Přejít na výpis diskuzí

Muzikál ze střední

FILM 28.9.2007 
277 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hsm

    Karolína: Neboj,bude hrát v hsm3,já bych teda byla taky nerada kdyby tam nehrála,protože jí ta role tam pasuje *14* *14* a s tím Zacem jí to moc sluší *14*
  • hsm

    high school musical je proste nej ale doufam ze bude i vanessa hrat ve 3 jinak se na to divat nebudu
  • chcete si vydelat?

    PENIIIIIIIIIIZEEEEEEEEEEE!!!!.chces naky ty moneyy????staci se zaregistrovat na http://info-mail.er.cz/pages/index. php?refid=refidaan .az 3,20 za email..ziskavas penize za reklamni maily,bannery,shanite uzivatele,a za registraci mas 15 kc,naky ty penizky se urcite hodi! .,.-- a navic,NIC NEPLATIS,jen VYDELAVAS .proc to nezkusit???
  • DVD

    ahodja máte to někdo na DVD??
  • hm..

    super songy *14* ale desnej dabing *16*
  • misicka

    je to super a moc se mi to libi je to vsechno a nejvic se mi libi troy a gabriela
    *14* *9*
  • HSM3

    Takže HSM3 se začně natáčet 21dubna 2008. Tvůrci počítají s tím, že film bude hotový do dvou měsíců, aby mohl jít co nejdříve do kin, protože tento film je vyjde na 2miliony dolarů, více jak jednička a dvojka dohromady. Opět se bude natáčet v Sant Lake City, Utah. Tentokrát se budou Troy a Gabriella rozhodovat kam na vejšku, každý z nich si vybírá jinou školu, jak to s nimi dopadne? To se dozvíme až ve filmu HSM3 Van má již podepsanou smlouvu stejně tak Zac a Ashley. Zac říká, že jestli bude scénář tak dobrý jak nyní vypadá, tak to teprve bude "nářez"
  • High school musical

    Vážení diváci tenhle film jsem viděl nejmín 20 krat a to jak 1 tak 2 a pořád me baví se na to dívat jen škoda že neni i dil třetí *3*
    • Re: High school musical

      ahojky, ja to nevidela, ale na youtube jsou pekny ukazky takze chtela bych, nemuzete mi to nejak zprostredkovat?=) dyztak piste namail dík! *4*
  • HSM

    Viděla jsem tehle filmík sice jednou, ale musím souhlasit s některými, kterří říkají, že je ten film na nic. Nechci tvrdit, že písničky a herci jsou špatní..ale ten děj je o ničem....jestli se to někomu líbí, tak mu jeho názor neberu.....
  • HSM =)

    *15* Juhuu .. ! High School Musical je ten nej film!!! A vy co hlásíte že je trapnej, tak Vám vzkazuju: "Co sem teda lezete?" *10* *14* HSM *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší