Přejít na výpis diskuzí

Muzikál ze střední

FILM 28.9.2007 
277 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Super songy!!

    HSM je super já nevim co s tím kdo máte že je trapnej..neni trapnej je upne bombastickej, jsou tam ale uplne nejlepsi songy co kdy mohly bejt třeba fabulous nebo what time is it nebo were is in together, i´ve be loking for...atd...a ještě jsou super protože je zpíva ashley tisdale nebo-li sharpay já jí uplně zbožňuju tak papapa *14* *14* *14* *3* *15*
    • Re: Super songy!!

      ¨moc moc moc moc moc moc se tesim na hsm
      3 *14*
      • Re: Re: Super songy!!

        nejvi fandim no ne nejvic ja fandim celí hsm a libi se my vase pisnicky to sem zvedava jaky budete my t ve 3
        • tady je korn usa

          hele tam bude korn na sazka arena jj vi debil zakas school musical končite dneska *13* *5* *5* *1* *1* *5* *5* *5* hahaha dneska do prachy zakas
        • tady je korn usa

          hele tam bude korn na sazka arena jj vi debileve zakas school musical končite dneska *13* *5* *5* *1* *1*
        • Re: Re: Re: Super songy!!

          hele tam bude korn na sazka arena jj vi debileve zakas school musical končite dneska
  • hsm

    Vy co ten film odsuzujete jste dost trapný!!! Bych chtěla vidět vás, kdyby vy jste dostali nabídku v něčem takovém hrát. Taky by jste se toho chytli aby jste mohli být slavní. Tak držte huby vy chytrolíni..
    • Re: hsm

      Nehci říkat že se mi hsm nelíbí ale nubud blbá/blbej!Každý není jako ty takyže by tu nabídku vzít nemuseli jak ty tu říkáš!Jen nědělej debila *16* *13* *5*
  • Trapárna

    muzikál ze střední je ta největší trapárna a zac efron je strašnej *9* viděla sem to jednou a už nikdy nechci *13* *13*
    • Re: Trapárna

      hele terezo ten film má bejt komedie tak jako se nediv. *13* *13* chapu tě nejlepší jsou ty písničky *3* *3* *3* *3*
  • High school musical

    high school musical je nej filmík mám ho ráda *14* *14* *3* *1*
  • High school musical

    High school muzikál se mi hafo líbí je to super moc se mi to líbí a hlavně ZAC *14* *14* *3* *14*
  • High school Musical - Co to má být??

    Takže moje recenze tohoto filmu : Shilenost !!Přesladká trapná romantická komedie,která si získala srdce jenom pubertálních dívek.Je to opravdu neuskutečnitelné, a ti lidé se zdají být perfektní .Kluk vypadá jako homouš(Brečí před médiemi a stěžuje si na těžký život),holka fotila erotické snímky....
    To není ani film, je to jenom zkreslené.Ten Troy,Alias milovaný Zac...brečel před médiemi,aby ukázal jak je to citlivý hoch !! To už se mi nezdá opravdu normální,ten film se mi od srdce hnusí,říkejte si co chcete,ale je to hovadina která nemá obdob.Když jsem se na ní koukala tak mě max. tak zaujala ta blonďatá holčina která má opravdu talent.Jinak vševchno hroznééé Co ti lidi z nudy nevymyslí....Třeba mi nadávejte nebo bůhvíco ale stačí mi tři slova : JE TO PRAVDA *3*
    • Re: High school Musical - Co to má být??

      pred chvili sem to neznala ale ted je to muj nejlepsi film
    • Re: High school Musical - Co to má být??

      Ale je úspěšnej, tak asi tak trapnej nebude, co? A mimochodem, dávno pubertální nejsem a taky se mi líbí, a co jako?
    • Re: High school Musical - Co to má být??

      jj to je naprostá pravda ako ten film je na zbliti upec všechno umely *9*
  • hmm

    Film High school musical a high school musical 2 je ta největší blbost a nesmysl jaký jsem živ viděla je to trapárna jak prase a zac efron je hnusný srab který se bojí i holky. *13*
  • Film

    *14* Film High School Musical je nejj *1* *4* *4* *14*
    • Re: Film

      jj High school musical je prstě nej!!!!!! *14* *14* *14*
  • Troy

    Troy je jen muj!!! *8* *14* *14* *14* *14* *4* *4*
    • Re: Troy

      fuj fuj fuj fuj fuj fuj hnus
  • 6546

    Líbí se někomu Gabriela *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • Re: 6546

      jo me je moje neeeeeeeeeeejjjjjjjjjjj kamoska *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit