Přejít na výpis diskuzí

Muzikál ze střední

FILM 28.9.2007 
277 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • HSM

    Čágo všichni,
    nemohli by jste mi prosím vás někdo poslat filmy HSM 1,2... byla bych Vám vděčná... kdyžrak posílejte na můj e.mail... díky moooocc mějte se všichni fajn a fanděte HSM!!!!!! *3*
  • HSM

    www.high-school-musical.cz
  • JO JO

    Fakt docela dobrej film..

    Můžete mi tady prosím kliknout na 200% to není vir stavím si městečko a potřebuju vaše kliky protoze mi to pridá 1 obyvatele!! Tak dik moc..... http://ostrava-torr.myminicity.com
    *3* *3*
  • No...

    Na muzikál Pomáda to prostě nemá.
  • hsm 1+2

    todleto je prostě ten nej nej nej filmíček na světě!!!! *14* *14* *14*
    • Re: hsm 1+2

      jj.....toe plavda
      *14*
  • pff...

    Nevidim na tomhle filmu nic zvláštného...taková podprůměrná slátanina o ničem...viděla jsem ho jednou a v pohodě mi to stačilo *9* ....co prostě dokážou "geniální" američani je "svatý" a všichni to žerou *7* *1*
  • mno, boóže xP

    *5* High school musical je nudnej podprůměrnej film do kterýho se zbláznila půlka světa, jen proto, že to ,,letí"! *16* Prostě blbost! *9*
    • Re: mno, boóže xP

      kazdymu se libi neco jineho.HSM je ale nejlepsi!!!!!!!!!!!! *10* *10* *16* *16* *16* *5* *5* *13* *13*
    • Re: mno, boóže xP

      To se mi nelíbí!!! Já jsem to viděla 13x (2 díl) a nekoukám na to, protože je to komerční - ještě v říjnu jsem vykřikovala, že Zac je ošklivej a divnej a šilhá... O týden později jsem viděla předpremiéru HSM 2 a změnila názor... Ne kvůli Zacovi, ale kvůli tomu FILMU! *5* *5* *5*
    • Re: mno, boóže xP

      No docela s tebou souhlasim..je to taková Pomáda akorát zmodernizovaná...a nehrát tam Zac Efron tak to půlka holek nesleduje...
    • Re: mno, boóže xP

      klídek,to,že ty miluješ třeba harryho pottera,neznamená,že se do něj musí zbláznit celej svět,protože TYho máš ráda.tak hsm se nám líbí,tak to respektuj,my taky respektujem že se ti líbí něco jiného. *3* jinak,můj nýázor na HSM: *14* *14* *14*
  • hsm

    Prosím nemáte tenhle film někdo?Když tak mi ho prosím pošlete na e-mail.Děkuju moc
  • WEB

    Koukni!!!
  • Hodinky

    Vanessa se potkala se Zacem. Co se pak stalo. Nic jen se pozdravili a zašli na drink. Jako by se vůbec nic nestalo. Daly si ktomu ješte nové rande. To na ně práskla dcera majitele šesti hvězdičkové restaurace. Na rande přišli oba včas a pak se nechali ve fotící kabině vyfotit. Jedna fotka však chyběla. To jen novináři nemohly odolat tomu, že tak rostomilí pár je zase spolu. A co na to oni. Jen jsme se chtěli vyfotit kvůli tomu že náš vztah je opět vážný.Ale to jsou jen drby co jsem se dozvěděla. Bůh ví jestli je to prvda *1* *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit