Přejít na výpis diskuzí

Muzikál ze střední

FILM 28.9.2007 
277 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Sharpey forever!

    náhodou, Sharpey je nej z celýho filmu *4* a to jako jo! *15* *15*
  • NEWIM NEWIM

    Tenhle fil je hezkje ....ale i když ta šarpy......dělaá to trrrrr trrrrr ma ! to mně fakt dostalo *1* ASi je psychicky labilní mnooo *8* *13* *9*
  • o-ou

    Nic proti vašemu fanouškovskýmu bláznění, sama jsem si párkrát prožila okouzlení oblíbeného filmu... Ovšem chci vyjádřit také svůj názor. V High School Musical není jediná scéna, která by působila věrohodně. Kluk vypadá že pořád bude brečet a ta co je do něj zamilovaná zase působí dojmem naivní 5-leté holčičky. Ta potrhlá blondýna sice má něco do sebe, ale když (omlouvám se, ale nevím v jakém je to díle) si prská na ruce v domění že se zbaví nervozity, projevuje se její velmi nízká inteligence. Dobrý herecký výkon tam alespoň někdy předvede ten černoch, který se aspoň dovede hezky tvářit. Film je to hrozný a doufám že se mnou budou aspoň ti, kterým nejde ve filmu o hezkou tvářičku a našamponovaného týpka, souhlasit...
    • nik011

      Re: o-ou

      tyvl nevim o co tady de protoze se mi to nechce cist ale jestli se vam to tady vsem nelibi tak sem nelezte bye
    • Re: o-ou

      Ano, v tomhle s tebou souhlasím. Je to v podstatě o ničem, taky z něho nejsem uchvácená. ALe ty jejich hezké tvářičky se prostě dobře prodávají... *9*
      • Re: Re: o-ou

        Soooooouhlasím na plné čáře...podle mě je to blbost,ale některé písničky jsou pěkné,ačkoliv pěvecká kvalita herců je někde na stupnici dva z deseti....zpívám profesionálně tak trochu vím o čem mluvím,ale to už je detail. Je to natolik naivní,že i když je mi 13 to považuju za dětinskou pohádku. *9*
        • ilze

          Re: Re: Re: o-ou

          Je ti 13 a seš profesional ve zpívání? *9* pěkná pohádka!!! Kdyby neuměli zpívat tak je asi do toho filmu nedají ne??? tak nebuď debil!!!
          • Re: Re: Re: Re: o-ou

            je to velmi hezke
        • Re: Re: Re: o-ou

          but ti ty buranko
  • heh..

    hojky.. tak tenhle filmík jsem viděla snad 10000krát.. je THE BEST !! ae nwm.. už mě celkem omrzel. ae těším se na HSM3 !! *14*
  • supr

    super film je naprosto boží
  • sháním film

    ahojky lidičky, nemůžete mi tento filmík poslat prosím někdo na meil? Prý je fakt super, moc bych ho chtěla vidět, děkuju moc *14*
  • sarpay je nej

    Podle mě je nej Sharpay bez ní by nebyla sranda ale jinak high school musical je nej film !!!!!!!!!! *4* *4* *4*
    • Re: sarpay je nej

      Jo to s tebou souhlasím mě se taky víc líbí sarpay(ashley tisdale) než vanesa nebo kdokoliv jiný! *3* *3* *4* *14*
  • ZAc gayfron

    Hoh... nej je jak pri zpivani ta buzna dela drzky... kolik si myslite tun make-upu se mu pri zpivani smazla? *1* *1* *1*
    • Re: ZAc gayfron

      no se podivej na sebe tobe to asi nezakrije asi ani 2nasobek make-apuu !!!je to sqelej film !!!
  • gabca potocna

    hojik mate tam nekdo icq vanesso namas icq
    mam vas rada moc dobre zpivate mam vas ve mp3 hojik
    *4* *4* *4* *4* *8* *8* *3* *3* *14* *14* *9* *9*
  • Ryan

    Ryan je neeeejlepčejší postava z celýho filmu!!*1* ikdo na něj nemá *14* A Lucas je ještě lepčejší *15*
    • Re: Ryan

      on je nejhorsi spis ne?
      nej je ta gabriella a troy !
      nejlepsi je 1 dil ! jak se poznali! *4* *3*
      • kamil

        jj..souhlasim
        • Re: kamil

          nemáte někdo icq Gabrieli
      • Re: Re: Ryan

        troj a gabriela by se k sobe moc hodili ale chtela bych je nekdy videt jak si zijou a prazdniny bych si snima chtřela uzit mam je rada a divam se na jejich film a libi se mi to a sem s toho natcena moc moc moc ahojky a at se mi to splni
    • Re: Ryan

      ryan je ten nejhorsi spis ne? jen je dobrej ve 2 jinak tak stejny jak jeho setra *16* *16*
      • Re: Re: Ryan

        Troy,Gabriella,Sharpay,Ryan,Chad and Taylor---wse jsou nejjjjjj *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit